"*LMA!* Puiuti de Randunici 2008!! (381)"

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Nicoleta spune:

Pentru maine dimineata: -martisoare pentru toate puiutele si mamicile-randunici de la noi! sa aveti o primavara minunata!!

---------------------------------------------
Un prieten bun nu se gaseste la capat de drum.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ariel_7000 spune:

LA MULTI ANI, DAVID SI VLAD!!! SA AVETI O VIATA SENINA SI FRUMOASA!

LA MULTI ANI, SAM!!! ESTI UN PUI MINUNAT! si ai si un trening minunat maine te urez si de ziua de nastere.

am vazut pozici . vleau si euuuuuuuuuuuu!!! tare frumos a fost...(cred, banuiesc, mi-am imaginat). am suflat si eu in minte in lumanari si am cantat LA MULTI ANI, REBE SI SOPH!

eu am ajuns acasa acum putin timp, a fost o zi greaaaaaa, mai ales impachetatul si ma apuca groaza ca maine despachetez, inventariez si sunt cobza cobza, nu mi-am vazut nici puii care mi-a zis mama ca se culcasera si erau si ei cobza....vreau vacanta .
in fine, a trecut, a fost binisor, am vazut si eu ce inseamna sa te caute garda, brrrrr. si azi mi-au facut o vizita (altii decat cei de ieri). oribil sentiment, sa te stii cercetat si sa tremure chilotii pe tine ca se pot lua de o eticheta lipsa sau cine stie ce porcarioara. am scapat si de data asta...
si acum ce credeti ca fac???? gatesccccccccccccccc!!!! ceeee? improvizatii din ce am gasit prin amaratul ala de frigider, caci piticii din poveste nu au avut chef sa ma astepte cu papa si cumparaturile facute ...
hai ca m-am bazait destul, dar e greu frate, e greu. dar nu ma fac eu mare si angajez pe cineva sa ma ajute cu treaba asta?? a tras bietul barbat-miu alaturi de mine, dar tot greu si aiurea e, uffff.
gata, las depresia in butoi, fug sa pap si apoi fac situatiile si apoi nani 1000 de ani!!!

mami de alexutza (10.04.2003)si Teodor Mihai (10.04.2008)
" SAVE THE EARTH, IT'S THE ONLY PLANET WITH CHOCOLATE!"


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mstela spune:

Bubu,bravo Stefului ca a cerut la 'oli'.
Maria,esti tu draguta dar nu numai de o pereche de pantaloni e vorba.
Ariel,bine ca a trecut nebunia cu targul...

mami de TEA (1.04.08)

Nu exista vreun pictor care sa fi surprins cu adevarat sentimentele unei mame pentru copilul sau.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ariel_7000 spune:

am uitat sa va zic ca ieri i-am cunoscut in real life pe misha si pe ai ei. e o randunica vesela si ciripitoare (asta stiam deja de cand m-am conversat la telefon cu ea ), e minunata, iar alex!!!! e ceva de nedescris in cuvinte!!! Domne', asa copil cuminte eu nu am mai vazut!!! minunat, niste ochisori frumosi si niste obrajiiiii, numai buni de rontait!

voiam sa va mai zic ca am mai cunoscut la targ niste fete minunate. o parte sunt membre DC, au o asociatie non profit, care face campanii umanitare. nu e reclama din moment ce la umanitare este subiect despre ce fac ele, asa ca imi permit sa pun link si aici:
http://asociatiamame.com

sunt niste fete extraordinare, au muncit zile si nopti sa faca martisoare in care au pus tot sufletul lor, pentru a strange bani ca sa cumpere un ecograf pt sectia de pediatrie de la spitalul fundeni. . pentru cine poate sa ajute, cu orice, chiar si cu o vorba buna, cu donatii sau directionarea celor 2%.... va rog eu din suflet. azi am cunoscut una din fetitele ajutate de ele, o fetita care s-a vindecat datorita lor. pt aceste fete, nu-mi ajung vorbele si florile din lume!

mami de alexutza (10.04.2003)si Teodor Mihai (10.04.2008)
" SAVE THE EARTH, IT'S THE ONLY PLANET WITH CHOCOLATE!"


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mstela spune:

Mai e putin pan la 00.00,dar fug la nani,asa ca:
LA MULTI ANI CU SANATATE SI NUMAI BUCURII,SAMUEL DRAGUT!SA CRESTI MARE SI SA AI O VIATA LINA!
CUSCRA,SA-TI TRAIASCA BAIATUL SI SA-TI ADUCA NUMAI BUCURII!

LA MULTI ANI CU SANATATE SI NUMAI BUCURII,DAVIDUTZ!SA AI PARTE DE TOT CE E MAI FRUMOS!

LA MULTI ANI DE MARTISOR!O PRIMAVARA FRUMOASA,INSORITA CARE SA NE UMPLE SUFLETELE DE BUCURII!

mami de TEA (1.04.08)

Nu exista vreun pictor care sa fi surprins cu adevarat sentimentele unei mame pentru copilul sau.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ariel_7000 spune:

hai sa ma laud (iar) . a cumparat iar bianca (brad) de la mine. vad ca mi-e deja fan . a zis ca se bucura ca nu am schimbat locatia standului, ca stia ca sigur gaseste ceva fain la mine.

mami de alexutza (10.04.2003)si Teodor Mihai (10.04.2008)
" SAVE THE EARTH, IT'S THE ONLY PLANET WITH CHOCOLATE!"


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bubu05 spune:

Ariela, imi pare rau ca nu ai putut veni si tu cu picii tai...bine ca s-a terminat nebunia si sa te faci repede bine si tu si copilasii!

Stela, du-te fata, ca esti slabaaaaaa Inca am in fata mutrita lui Teo

Simoooo, eu nu am vazut poze cu baietii tai....pliz

Moama, in 3 minute au adormit baietii mei, dupa ce am scris mesajul anterior era liniste!!! rupti, frate! ce buna e o iesire din asta cu multi copii, se antreneaza si se joaca super

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bubu05 spune:


La multi ani Sam, sa cresti mare si sanatos! Esti un norocos! ai o familie minunata si fratiori superbi!

La multi ani cretzulin scump, sa cresti mare! Sa le aduci parintilor numai bucurii!


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bubu05 spune:

Eu sunt cuc pe-aici...Cata inca n-a venit de la munca...cred ca ma bag la un film...
A, Mihutzo,am vazut aseara Seven Pounds, foarte misto filmul, apoi What happens in Las Vegas, o comedie super draguta cu Cameroon Diaz


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihutza11 spune:


La multi ani Clara, Bogdan Alexandru, Andrei David, Vlad Constantin, Samuel Casian, David si Daria Elena!!!
Sa fiti sanatosi, voiosi si sa aduceti numai bucurii parintilor!


mama ce de sarbatoriti!!

ce poze frumoase de la party am vazut!!! deci v-am invidiat enorm ca sunteti frumoase, vesele, ca aveti pitici care mai de care mai haios si jucaus! va pup cu drag pe fiecare!!

Luny mai ce fetita ai acolo!! [ca sa nu mai zic si Andra a zis ca Muf e "oititza"!

Simo am vazut si cei trei crai frumosi.. si chiar ca micu e "chetz" ..

Ariel bine ca ai scapat si te felicit inca o data ca ti-ai urmat visul!

Bubu da le-am vazut mai demult.. in ultima vreme nu am mai avut timp de filme.. ca acum am niste reality show-uri la care ma mai uit si cu JO de iarna le-am pierdut, asa ca seara am recuperat uitandu-ma online..
dar Law abiding citizen l-ai vazut? asta e ultimul film care mi-a placut mult.. ca in rest am mai vazut niste porcarioare, sau cel putin nu m-au impresionat asa mult.. dar am o listoaie cu TO DO-uri de nu stiu cand o sa fiu la zi vreodata..

ca sa nu mai spun ca tot zic ca ma apuc de House si la fel nu mai apuc..

oare ce mai voiam sa zic.. o sa intru deseara de pe laptop sa mai pun 2-3 poze ca nu am mai pus de mult, dar nici nu prea am facut in ultima vreme.. sper sa nu uit..

in rest v-am puapcit inca o data! si sper ca intr-o zi sa va cunosc si eu in real life..

ps. avem niste cuvinte imbarligate: gamanga, oazonu(cu accent pe oa), alut..
Naty nu m-as fi gandit o mie de ani la caciula..




Mica dansatoare
www.onetruemedia.com/shared?p=88ed9962aab40888261d95&skin_id=601&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">Primul anisor

Mergi la inceput