"*LMA!* Puiuti de Randunici 2008!! (381)"

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns mstela spune:

Hello...in sfarsit,am trimis uraganul la culcare cu tacso..

Tare frumos a fost la party..ce s-au mai distrat copilasii...ce-a mai chiuit Tea pe topogan si shutind/spargand baloane.
Sunt minunati copiii nostri,nu ma mai saturam privindu-i,iar boboceii ne-au incalzit inimile cu prezenta lor..Doamne ce mici mi s-au parut...parca Tea nu a fost asa..Anushk e delicioasa...Gazdele delicioase de asemenea:Rebbe, mi s-a parut f ascultatoare..Sophie initial m-a certat ca am asezat-o pe Tea pe calutz langa ea,apoi mi-a cerut mana sa o tin sa se urce pe cuburile de lego..Mi-a zis:"da-mi mana ca mi-e frica"...e delicioasa,are un spirit analitic.Mami de Soph i-a intrat Teei in voie si doar cu ajutorul ei am scos-o pe Tea din harmalaie la plecare.Pe Muffy il durea piciorusul saracutul...sper sa fie ok si sa va linisteasca dr maine, Luny.Sa ne dai vesti rapid.

Cuscra,LA MULTI ANI GINERELUI SCUMP.SFANTUL CASIAN SA-L OCROTEASCA.

Multzam de explicatiuni,am inteles in legatura cu vorba:si Tea zice din memorie cateva cuvinte,cred ca e si lenesa cateodata,asteapta sa-i spun eu,ea doar arata cu degetul "ata,ata".iar dupa noi repeta cam tot.
Cu somnul Teodorei ziua, treaba sta cam asa:nu ma oftic ca nu isi face somnul de frumusete,desi face parte din dezvoltarea ei,cat ca ne zapaceste incepand cu ora 17.00 pana seara de ne ies fulgii..e ametita,cade cu capul de perete,maraie de ne exaspereaza...dar in niciun caz sa se lase infranta,si chiar mai mult,pe jos pe undeva..ideea e ca ea se scoala cam tarziu,pe la 9.00,dar asa se scoala de 1 an de zile,si desi pana acum o vreme la ora 14.00 adormea frumos,acum iar a apucat-o sa nu mai doarma ziua..mdea..am vb cu soacramea sa incerce s-o scoale mai devreme de 9,sa vedem....are o energie in ea,nene...
Olga,am uitat sa-ti spun ca vrem si noi trici...deci pune-ne pe lista si zi-ne cum facem.

Luny,sa mor de ras cand am vazut Mufarina fetita..Luny,tu chiar vrei o titza...

Urlaaaaa...

mami de TEA (1.04.08)

Nu exista vreun pictor care sa fi surprins cu adevarat sentimentele unei mame pentru copilul sau.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bitza037 spune:

hello

scriu si eu repede doua cuv. ,ca doar ati vazut si voi ce sefa am!...sdi acum ma striga la apel

Vali noi am venit de la Muncii-Mihai Bravu- Vitan Brazesti, a fost liber ,si am ajuns super repede....nu stiu de ce ai luat-o pe la Piata Sudului


am vazut si eu pozici furmoase, nu am timp sa zic nimic, poate maine la servici, si niic timp s ale descar pe ale mele acum nu am....

LA MULTI ANI SAMUEL!!!!..Simo ai niste copii superbi, cand ii vad pe toti trei la un loc, mor de dragul lor

la petrecere si noi ne-am simtit minunat, mai ales Antonia care era odihnita dupa repriza de somn din masina, si de care m-am rugat o jumatate de ora sa plecam, ca Stefanutz era super obosit...

gata, ma striga sefa: Maaaamiiiiiiiii!!!

IRINA
Mami fericita si implinita de Antonia
sufletel

www.flickr.com/photos/21646834@N06/" target="_blank">poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mstela spune:

Citat:
citat din mesajul lui natynic
Mai aveam sa-i comentez Stelei (public!!) un lucru: draga mea, fundul tau nu numai ca nu e mare dar e minuscul si sexy! Na!

Naty
mamica Iuliei Elena-esenta tare in sticluta mica
DA-I DOAMNE MINUNII MELE SANATATE, MINTE SI NOROC!


Multzam de relatare,dar cum se face ca inca nu intru in pantalonii mei sexosi de dinainte de sarcina?

Imi pare rau de Liuliu,draga de ea,bine ca e ok acum...

mami de TEA (1.04.08)

Nu exista vreun pictor care sa fi surprins cu adevarat sentimentele unei mame pentru copilul sau.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mstela spune:

Uff,abia acum a adomrit uraganul...nu m-a lasat pana nu mi-a amortit gatul langa patut,ea mangaindu-ma pe par...

Am si eu cateva poze,dar maine le voi pune ca mai am muulte de facut,sunt franta si s-a facut ora 22.00...si nici macar nu am vazut episodul de la Lost

Si vreau si eu poze de la toata lumea care a facut...
NB

mami de TEA (1.04.08)

Nu exista vreun pictor care sa fi surprins cu adevarat sentimentele unei mame pentru copilul sau.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns luny spune:

in safarsit s-a incarcat, uitati deznodamantul, adevarat barbatoi

Iubirea mea, MATEI CRISTIAN - Mufarina Pufarina!(16 martie 2008)


Life is to precious to worry about stupid Shit!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns luny spune:

gat trici montata, e verde, cum imi place mie
Muf pare incantat maxim, l-a plimbat ts-su prin casa, i-a aratat cu pedalele, si acum mestereste singur pe langa ea! proba de foc va fi in parc, oricum..

Iubirea mea, MATEI CRISTIAN - Mufarina Pufarina!(16 martie 2008)


Life is to precious to worry about stupid Shit!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dudurutza spune:

Sam,La multi ani de ziua numelui! Simo ai niste comori care sa-ti traiasca si sa iti aduca bucurii!
Luny bestiale 'titzele' tale ! Doamne ajuta maine la doctor
Acuma am reusit sa dobor naravasa mea
Naty ma bucur ca e mai bine Iulia scumpa!
Stela, simplu de dat raspunsul: material prost,au intrat la apa
Noapte buna tuturor

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bubu05 spune:

Gata, sunt si ai mei la nani...inca vorbesc pe-acolo...am stat la povesti despre martisoare, maine musai sa duca si Vlad la gradi

Luny, bafta la dr, va tin pumnii!

Moama, daca nu s-a dat Stef azi pe toboganul ala de 50 de ori Adormise din masina, nu mai putea sa tina ochii deschisi si era cu pampersul de cand am plecat de-acasa...nu mi-a dat prin cap sa-l schimb si eu inainte sa plecam de la party...si a dormit imbracat si cand s-a trezit era pampersul ala full, avea burta uda, saracul...
Si sa-l laud! a venit la mine pe seara si mi-a zis caca si se tinea de fund, apoi mi-a zis "oli" si l-am dus repede si a facut acolo din prima!!puiu' meu drag

Bitzo, daaa, mortala sefa ta!! chiar ca e sefa S-a uitat la "Hia"??



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Simo27 spune:

Ce bine ii sta Mufarinului.Luny,si eu i-am facut o poza lui Sam imbracat intr-un sarafan luat pt o finuta!
Ioana,abia astept sa ad tortul.mie numai de facut tort nu imi arde,asa ca i-am comandat unul cu Winnie!

Intrebare::Ce lapte de vaca le dati copiilor???
Ma gandesc serios sa il trec pe lapte de vacuta...

mami de David, Sam si Siluan

"Exista un singur copil cel mai frumos din lume,si fiecare mama il are"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Nicoleta spune:

Ce de poze frumoase, ce de pui care mai de care ! Sa va fie de bine!

La multi ani, Samuel! Sa fii fericit si sa aduci bucurie mereu in sufletele parintilor tai!

---------------------------------------------
Un prieten bun nu se gaseste la capat de drum.

Mergi la inceput