M-am hotarat..........adoptie(69)

Raspunsuri - Pagina 5

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns maria_t1971 spune:

b]
crisis81
Mi-au dat lacrimile citind mesajul tau.
Te imbratisez cu drag, si din inima va doresc tot binele din lume.
Sa fii sanatoasa si fericita alaturi de familia ta.

Iti multumesc din suflet pentru mana intinsa pe care mi-ai oferit-o atunci cand am avut foarte mare nevoie de ea.
Daca tot sunt la capitolul "multumiri" Claudia[/b] sa stii ca nici pe tine nu te-am uitat

O primavara minunata, tuturor fetelor !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns maria_t1971 spune:

Citat:
citat din mesajul lui maria_t1971

b]
crisis81
Mi-au dat lacrimile citind mesajul tau.
Te imbratisez cu drag, si din inima va doresc tot binele din lume.
Sa fii sanatoasa si fericita alaturi de familia ta.

Iti multumesc din suflet pentru mana intinsa pe care mi-ai oferit-o atunci cand am avut foarte mare nevoie de ea.
Daca tot sunt la capitolul "multumiri" Claudia[/b] sa stii ca nici pe tine nu te-am uitat

O primavara minunata, tuturor fetelor !


SoriLea - pe tine astept sa te tzuc in parc .
Poate saptamana viitoare rusim sa ne vedem ca uite, vine canicula peste noi si tot nu reusim sa ne vedem.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns maimutzak spune:

Crisis81,Doamne , ce vesti inunate!Fetita ta e o minune si inca o minune e pe cale sa vina!Sa fiti fericiti!Ne bucuram din suflet!

Redrose, asa e, ne pregatim...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns KoraPop spune:

Alexa Ioana multumesc! Am gasit pe site-ul respectiv tot ceea ce ma interesa!

Asi iti multumesc si tie, mi-ai dat informatii foarte importante. Inspectoarea care s-a ocupat de noi pana acum mi-a spus ca am nevoie doar de atestat, dar acum am sa cer si decizia de care spui tu, sau macar copie dupa decizie. Inca nu am primit atestatul, zilele astea sper sa il primesc, oricum deja au depasit termenul de 60 de zile...intre timp inspectoarea care ne-a facut vizitele a trecut la biroul de plasamente si de dosarul nostru cica se va ocupa altcineva ( sunt 2 inspectori pe tot sectorul 5), nu prea imi convine ca nu o cunosc, va trebuie sa o caut pe respectiva ( dupa ce primim atestatul ne va repartiza la una din cele doua inspectoare...), acum una e bolnava si doar una singura se ocupa de dosare, merge si in instante etc si cica de aceea dureaza ceva mai mult...Dupa cele 30 zile de la primirea atestatului nu voi mai astepta nici o secunda si am sa trimit peste tot asa cum m-ai invatat tu. Multumesc inca o data! Sanatate si toate cele bune frumosilor tai copii!

criss minunata poveste!!! Sa fiti fericiti!

Kora

CARPE DIEM!(Traieste clipa!)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns asi spune:

Kora dupa ce faceti trecerea de la o AS la alta trebuie sa mai aveti o intalnire in care sa faceti cunostinta.Asa ar fi indicat dar stiu ca ele nu fac asta dar e bine sa insisti sa fie.Atestatul se da cu o decizie anexata, cel putin asa e obiceiul...mai sunt si exceptii.Daca te mai pot ajuta o fac cu placere.





Ei sunt norocul meu : Razvan si Maria
Cand Dumnezeu iti inchide o usa , intotdeauna iti deschide o fereastra.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns SoriLea spune:

CRISIS 81
Desi am vb personal, am sa scriu si aici

FELICITARI, ma bucur din suflet pt tine si cu tine, pt TEO si pt BB ce urmeaza sa vina, va doresc din suflet sa fi-ti fericiti, o familie implinita.
Si iti multumesc inca o data pt ajutorul acordat la momentul oportun . Daca nu erai TU, nu stiu daca as fi avut curajul sa fac ceea ce am facut si nici daca astazi RAZVANEL ar fi fost al meu. Mi-ai dat mult curaj si un sfat in momentele in care nu stiam pe ce drum s-o apuc. DD sa-ti de-a multa sanatate si putere sa-ti poti creste ingerasii, sa-i faci mari si sa te bucuri de ei.
Primeste din partea mea un buchet imens de flori (chiar daca sunt virtuale )

Lucrul important este acesta...sa fii capabil in orice moment sa sacrifici tot ce ai, pentru ce ai putea sa devii. Charles Dubois


SoriLea - MAMI DE RAZVANEL

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns SoriLea spune:

Maria_t1971 - si noi abia asteptam sa ne intalnim, ca s-au facut flacaii mari si nu se cunosc
Te tzuc si eu , odata acum si de mai multe ori cand ne-om vedea


Lucrul important este acesta...sa fii capabil in orice moment sa sacrifici tot ce ai, pentru ce ai putea sa devii. Charles Dubois


SoriLea - MAMI DE RAZVANEL

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabriela42 spune:

mamicutelor astazi la 20.00 la ant 3 este emisiunea lui carmen moise la reporter de serviciu .

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns floaredemac spune:

Eu nu prea am ce cauta pe aici, am un copilas al meu (adica nascut de mine, fiindca si voi aveti copilasii vostri, chiar daca sunt adoptati), insa am intrat din curiozitate si vreau sa va felicit pentru sufletele voastre mari. Ii doresc lui Crisis81 (sper ca am retinut bine) o sarcina usoara si vreau sa ii spun ca este intr-adevar un exemplu, iar faptul ca se teme ca nu il va iubi pe bebe la fel de mult ca pe fetita demonstreaza din plin cat de mult este atasata de cea mica si ce suflet deosebit are. Si eu ma tem ca nu il voi iubi la fel de mult pe urmatorul meu copil, dar, asa cum a mai spus cineva, vor fi sentimente diferite, dar in principiu tot dragoste va fi, nu? Va pup pe toate , sunteti curajoase! Recunosc, eu nu cred ca as putea adopta un copil decat daca eu nu as putea naste unul. Poate ca unele dintre voi, asa cum e Crisis81, vor sa adopte chiar daca pot da nastere ele insele, si in cazul asta... jos palaria! Va respect si va doresc sa va indepliniti visul si sa faceti cat mai multi copilasi fericiti!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabriela42 spune:

doresc sanctiune!csaki esti mare ma.aici it privare tertoriiiiiiiiiiiiiiiu scuze dar e grav ce face-ti si nimamui benefic .un joc al dezamagirii copilaresc fara logica.astept sanctiune avertisment.

Mergi la inceput