LMA!!! Ghiocei de Martie-Aprilie 2009**167**

Raspunsuri - Pagina 8

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Monnvas spune:

Mai face cineva bairamul de 1 an acasa? Ca io fac meniul si mi-ar prinde bine sugestii. Montificabile, da?

Monica mami de cu motoras CRISTIAN

(7.03.2009)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Monnvas spune:

Novusica, io cred ca te proclam idolul meu in viata. Niciodata nu te-am auzit sa te plangi de nimic, la tine toate merg din bine in mai bine. Si, dovada, nici n-ai reusit sa-mi arati vreo poza cu Alexandra plangand.

Monica mami de cu motoras CRISTIAN

(7.03.2009)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns novus spune:

Citat:
citat din mesajul lui Monnvas

Mai face cineva bairamul de 1 an acasa? Ca io fac meniul si mi-ar prinde bine sugestii. Montificabile, da?



Io, da meniul meu chiar nu are nici o treaba cu Monti

Mami lui www.flickr.com/photos/31088780@N05/" target="_blank">Alexandra (03.03.09)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns novus spune:

Citat:
citat din mesajul lui Monnvas

Novusica, io cred ca te proclam idolul meu in viata. Niciodata nu te-am auzit sa te plangi de nimic, la tine toate merg din bine in mai bine. Si, dovada, nici n-ai reusit sa-mi arati vreo poza cu Alexandra plangand.




Si nu m-ai cunoscut inca da' sper ca anu' asta o facem lata, nu ?!



Mami lui www.flickr.com/photos/31088780@N05/" target="_blank">Alexandra (03.03.09)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns rodica2008 spune:

eu plec catre cred ca este rost de sau ca tare ma mai invita sotul in pat ,el zice sa ne tinem si noi putin in brate

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns rodica2008 spune:

bu-hu-hu,
o seara excelenta va doresc.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Monnvas spune:

Rodica, Rodica, ce ne faci tu noua...

Novusica ce mi-ar placea si mie sa va cunosc. Dar asta ar insemna sa iesim din rahatul financiar in care suntem.
Daca tot am limbarita detaliez.
Cand am dat admiterea la doc, am intrat pe niste locuri subventionate si cu bursa. Care, sincer, e mai mare decat CIC-ul meu, deci destul de consistenta. Ei, pana in acest moment noi nici macar nu am semnat contractele cu AMPOSDRU (fiind burse din fonduri europene, n-ar fi trebuit sa conteze prezidentialele, dar se pare ca au contat), adica nici macar nu am baza legala sa ma cert pt drepturile mele.
Daaar cica in vreo luna se va rezolva problema and... I'm going to be rich

Monica mami de cu motoras CRISTIAN

(7.03.2009)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Monnvas spune:

Novuselu', zi ce faci ca poate ma descurc la montificat. Nu vreau sa se ingrase invitatii

Monica mami de cu motoras CRISTIAN

(7.03.2009)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns novus spune:

Citat:
citat din mesajul lui Monnvas
Daaar cica in vreo luna se va rezolva problema and... I'm going to be rich



Super !! Poate veniti cu noi la mare, ce zici ?

Mami lui www.flickr.com/photos/31088780@N05/" target="_blank">Alexandra (03.03.09)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns novus spune:

Citat:
citat din mesajul lui Monnvas

Novuselu', zi ce faci ca poate ma descurc la montificat. Nu vreau sa se ingrase invitatii



Iti zic ce ii comand la mamon sa faca : oua umplute, salata boeuf, salata vinete,salata cartofi cu ceapa verde, crochete cascaval, chiftelute, snitele si mai iau branzeturi mucegaite si gaurite plus ceva sunci !
Cred ca Monti are migrena

Mami lui www.flickr.com/photos/31088780@N05/" target="_blank">Alexandra (03.03.09)

Mergi la inceput