LMA!!! Ghiocei de Martie-Aprilie 2009**167**

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Bianca2503 spune:

Mie imi place ideea cu gradi outdoor (e clar in film ca acei copii sunt mai maricei). Sincer! pai acum toate gradinitele sunt in niste vile intre betoane si nu prea au spatii afara, groapa cu nisip etc. De parce toti copiii trebuie sa fie corporatisti.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns rodica2008 spune:

Seara buna fetelor.

MARIO ANDREI
MARIA CASIA

SI implicit mamicile voastre(multa putere si sanatate sa va creasca mari)
Revin

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gigelica20 spune:

Aolica...Rodica, ce ai facut cu pagina?
Ai latit-o?? Sa semene cu mine???

M-ati facut sa zambesc , pe bune, cu tzatzele voastre...
sunteti simpatice

Io nu am texte de intimitate...ca oricum nu am asa ceva...
deh, sotz cu migrene...dar la mine problema e mai jos de tzatze...
v-am mai zis ca pe mine ma intreaba lumea pe strada...
de ce am plecat cu colacul de inot la mine...
Eiii lasa, ca nu mai sunt tanara ca Olishka, Ayla, sau restul dintre voi...


Gigelica,mami de Victor-Andrei - Pitonul
30 martie 2009

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ilinca_M. spune:

Gigelica, ce faaaceee? Nu esti tanara? Ia vezi: dai in tine/ dai in mine/ dai in fabrici si uzine.
Adevaru' e ca la varsta Olishkai si mai in jos si io aveam complexe. In adolescentza nu stiam cum sa-mi ascund tzitzele pe sub tricou, mi se parea ca-s indecent de mari, cand mai auzeam si remarci shantieresti ma cocosham de-a dreptu'; eh, de-as fi fost adolescenta acum, ce flatata as fi fost si ce mandra de mine, dar acum 15-16 ani nu stiam ca e "de bine" sa fii "dotata" si-as fi dat orice sa fac schimb cu o colega cu tzitzishoare mici, de capritza inca ne-nubila.
Dar pe la 26 de ani m-am prins si io, dupa o relatie eshuata (dar nu neaparat din cauza asta:))) cam cum functioneaza mintile masculilor. Muuuult mai putin sofisticat si complicat in domeniul asta ca mintile noastre

mami de Sophia-Diana (Sophiphi)
10luni

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns rodica2008 spune:

scuze , cu nepriceperea mea fac numai boacane
referitor la tz voi macar ati alaptat luni bune,eu am ramas fara combustibil la 4 luni iar tz mele arata ca si cum as fi alaptat 4 copii!Comlpexe fata de Cristi(sotzul) am si eu,se sting luminile cand ma dezbrac,poate umbra arata mai bine...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns rodica2008 spune:

mama ce am facut!
nu putem sa remediem boacana mea?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Monnvas spune:

PISIGRI, io de la ultimele "meciuri" cand am amenintat ca imi iau jucaria si plec am ajuns sa privesc cu simpatie ideea de a fi impreuna "till death do us part". Adica mi se pare wishful thinking sa ajungem noi pana acolo impreuna. Macar voi fi avut o casnicie fericita.

Monica mami de cu motoras CRISTIAN

(7.03.2009)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dyana27 spune:

Citat:
citat din mesajul lui gigelica20
Io nu am texte de intimitate...ca oricum nu am asa ceva...

ca bine a zis kea... pacat ca e forumul public... ca ce m-as mai destainui si eu.... pe aceeasi tema; eu vad ca pic din ce in ce mai rau intr-un mare butoi cu depresiiiiiiiii!!!; dar am ajuns la stadiul in care nu mai pot povesti nimanui..... nici macar suriooarei ce am in cap... pentru ca ea mi-ar zice scurt: lasa-l ca asta nu e viata!!!; pe de alta parte eu trebuie sa contabilizez si partile bune din cuplu (fac un efort imens sa mi le amintesc, si sa nu fie coplesite de restul...), si faptul ca avem un copil impreuna, care e viata noastra intreaga; faptul ca e absolut disperat dupa copil si mutzu dupa el... ma face sa mai rezist o zi, si inca una... si sa nu las speranta sa dispara complet....... dar pot sa va zic ca noi viata de cuplu nu avem aproape deloc (si nu ma refer doar la fizic..);
m-am gandit la terapie de cuplu... doar ca nu ma simt capabila sa vorbesc cu sora... d'apoi cu un strain; si mi-e ca mai rau ne intaratam... ca ma cunosc... daca aud ceva aiurea s-a terminat.....
uneori stiti ce fac???? scriu mesaje aici pe forum, ca si cum le-as trimite... si-mi vars tot naduful, si parca-mi imaginez care ce-mi raspunde.... doar ca nu le trimit niciodata...nici n-as putea...
sper sa fie doar primavara la mijloc... si sa treaca starea asta mai repede..... deocamdata sunt crizata rau dupa o cearta horror!!!!!!!

diana mami super fericit de mutunel incredibil David Gabriel 1 aprilie 2009
mutzunici la 10 luni
cum am venit pe lume

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Monnvas spune:

Citat:
citat din mesajul lui rodica2008

mama ce am facut!
nu putem sa remediem boacana mea?


Editeaza mesajul cu si baga un blanc intre uri sau mai taie din ele.

Monica mami de cu motoras CRISTIAN

(7.03.2009)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dyana27 spune:

Citat:
citat din mesajul lui rodica2008

mama ce am facut!
nu putem sa remediem boacana mea?

rodica tot tu o remediezi; ai in bara de deasupra mesajului o foaie de hartie cu un pix pe ea, este butonul de edit; intri in mesaj si stergi la multi-anii aia multi; doar tui poti sa editezi mesajele tale

diana mami super fericit de mutunel incredibil David Gabriel 1 aprilie 2009
mutzunici la 10 luni
cum am venit pe lume

Mergi la inceput