LMA!!! Ghiocei de Martie-Aprilie 2009**167**

Raspunsuri - Pagina 18

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Monnvas spune:

DRAGOS
Sa fii sanatos si vesel!

Monica mami de cu motoras CRISTIAN

(7.03.2009)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns olishka spune:

Ha, credeam ca sunt singura care bantuie

BU-HU-HU!!!

Olga, mamica lui David iepurasul

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Monnvas spune:

Sa va zic ce caut la ora asta aici. Pe la 8 gandacul meu s-a culcat fara sa mai bea lapte, ca abia mancase niste gris cu lapte si bause apa. Dupa 2-3 interventii de pus individul din fund pe spate, se aud scheunaturi si se duce Marius sa vada care-i treaba. Si ce se gandeste el, daca tot e in fund, macar sa-i dam laptele. Incalzeste el laptele, io tineam gandacul de vorba, ia piticul 2 guri, cahhhh, zic buuun, il bag la somn. Io ma faceam ca dorm si el nananaaaaaa. La care soatza ce se gandeste sa faca? Aprinde lumina si incepe discutii cu domnul. Care bineinteles ca s-a ridicat in picioare si a inceput sa faca ture prin pat. Si uite-asa am stat eu mai bine de o ora dup-aia sa-l conving pe gagiu ca e noapte si acum dormim, nu ne distram, cum ii sugerase tat-sau. Care, bineinteles, a aprins lumina si a plecat, l-a durut in basca ce fac eu mai incolo Si uite-asa am ramas si fara mancare pe maine, ca pt noi astia mari pe la ore de-astea gatesc.

Monica mami de cu motoras CRISTIAN

(7.03.2009)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns olishka spune:

Citat:
citat din mesajul lui Monnvas

Sa va zic ce caut la ora asta aici. Pe la 8 gandacul meu s-a culcat fara sa mai bea lapte, ca abia mancase niste gris cu lapte si bause apa. Dupa 2-3 interventii de pus individul din fund pe spate, se aud scheunaturi si se duce Marius sa vada care-i treaba. Si ce se gandeste el, daca tot e in fund, macar sa-i dam laptele. Incalzeste el laptele, io tineam gandacul de vorba, ia piticul 2 guri, cahhhh, zic buuun, il bag la somn. Io ma faceam ca dorm si el nananaaaaaa. La care soatza ce se gandeste sa faca? Aprinde lumina si incepe discutii cu domnul. Care bineinteles ca s-a ridicat in picioare si a inceput sa faca ture prin pat. Si uite-asa am stat eu mai bine de o ora dup-aia sa-l conving pe gagiu ca e noapte si acum dormim, nu ne distram, cum ii sugerase tat-sau. Care, bineinteles, a aprins lumina si a plecat, l-a durut in basca ce fac eu mai incolo Si uite-asa am ramas si fara mancare pe maine, ca pt noi astia mari pe la ore de-astea gatesc.

Monica mami de cu motoras CRISTIAN

(7.03.2009)



Eu propun sa faca Marius de mancare

Olga, mamica lui David iepurasul

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Monnvas spune:

Sunt de acord! Numai M. nu cred ca e

Monica mami de cu motoras CRISTIAN

(7.03.2009)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns olishka spune:

Atunci maine sa faca foamea, iar alta data sa lase copchilu in pace

Asta daca te lasa inima

Olga, mamica lui David iepurasul

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Monnvas spune:

Pai el mai are mancare, eu nu mai am

Monica mami de cu motoras CRISTIAN

(7.03.2009)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns olishka spune:

Citat:
citat din mesajul lui Monnvas

Pai el mai are mancare, eu nu mai am

Monica mami de cu motoras CRISTIAN

(7.03.2009)



Ufff, nasol

Lasa ca te descurci tu cumva maine Daca nu, asta e, mananci mai putin si slabesti mai mult

Olga, mamica lui David iepurasul

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Monnvas spune:

Ha ha. Era in plan o mazare cu carnita, dezghetasem carne si... a inceput piticul nananaaaaaa.
Nu mai zic ca o pomeneste pe noru-mea toata ziua: Ana-na...

Monica mami de cu motoras CRISTIAN

(7.03.2009)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns olishka spune:

Eu sunt gata...ma bag la somn

Sa se bage toata lumea la som ca sting lumina!!! Ce-i cu destrabalarea asta la ore asa tarzii

Sa aveti o duminica frumoasa!!!

V-am pupat!!!

Olga, mamica lui David iepurasul

Mergi la inceput