LMA!!! Ghiocei de Martie-Aprilie 2009**167**

Raspunsuri - Pagina 15

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Nikoleta20 spune:

Citat:
citat din mesajul lui Monnvas

Si un pt Aris:
de cand e Vitamina vitamina

Monica mami de cu motoras CRISTIAN

(7.03.2009)




moni,nu ai dat linkul corect...mai cata-l odata sa vaza si ochiu'meo!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Monnvas spune:

Gata, am editat, iesise o varza

Monica mami de cu motoras CRISTIAN

(7.03.2009)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns novus spune:

Monnvas pai ce-mi faci tu mie ?! rascolesti capsorul meu obosit cu amintirile nasterii ghioceilor , iti dai seama ca ma pun sa caut pe la odisee cand am adus pe lume minunea, cand ai nascut tu eu eram deja cu Zambarici asa ca nu te-am felicitat dar iti trimit acum un buchet mare de !!

Mami lui www.flickr.com/photos/31088780@N05/" target="_blank">Alexandra (03.03.09)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns saby spune:

Seara !!!!
Am fost si noi azi al Baby Expo, nu mai zic ca au zis fetele cam cum a fost(aglomeratie, agitatie...) si cateva chestii interesante gen jucari din lemn ( am achizitionat cateva ), incaltaminte bunicica si cam atat mi-a atras mie atentia. Aaa si ce mi-a mai placut dar am vazut de abia cand am iesit si nu mai aveam bani , si nici nu se putea plati cu cardul, era o rulota de la Adevarul cu toate colectiile lor de carti si filme atat pt. adulti cat si pt. copii.
Olga asa rau imi pare ca nu ne-am vazut azi , dar lasa ca se face ea vremea frumoasa si sigur iesim in parc.
Gazza cum sunt mocasinii?? Noua ne sunt cam mici .
Monnvas cand te aud ce povestesti ma ia cu fiori si nu-mi vine sa cred ca deja a trecut un an, hai ca ma apuca si pe mine .

Sabina mamica fericita de Maia Andreea ( 07 apr 2009)

www.flickr.com/photos/39734204@N04/" target="_blank">Printesa Maia

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns novus spune:

Hi hi hi !! Credeam ca nasc luni conform desfasuratorului

http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=134112&whichpage=1



Mami lui www.flickr.com/photos/31088780@N05/" target="_blank">Alexandra (03.03.09)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Monnvas spune:

Citat:
citat din mesajul lui novus

Monnvas pai ce-mi faci tu mie ?! rascolesti capsorul meu obosit cu amintirile nasterii ghioceilor , iti dai seama ca ma pun sa caut pe la odisee cand am adus pe lume minunea, cand ai nascut tu eu eram deja cu Zambarici asa ca nu te-am felicitat dar iti trimit acum un buchet mare de !!

Mami lui www.flickr.com/photos/31088780@N05/" target="_blank">Alexandra (03.03.09)




Pai daca eu am nascut in cap 87, tu prin 85 probabil... Ia pune mana si documenteaza-ne

Monica mami de cu motoras CRISTIAN

(7.03.2009)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns novus spune:

Am gasit !!

http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=134112&whichpage=19



Mami lui www.flickr.com/photos/31088780@N05/" target="_blank">Alexandra (03.03.09)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gigelica20 spune:

La multi ani ghiocelului de azi:

Vlad














Simonica_G


Gigelica,mami de Victor-Andrei - Pitonul
30 martie 2009

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gigelica20 spune:

Stiu ca mai e o ora pana maine, 28 februarie...dar sunt obosita si ma duc sa ma culc langa puishorul meu plangacios...

Provista, sa iti traiasca baiatul si sa se faca repede sanatos. Pentru tine un buchet de si ...

Dragos















Gigelica,mami de Victor-Andrei - Pitonul
30 martie 2009

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aris26 spune:

deci incepuse din burta. macar eram cat de cat constienta ce ma ashteapta. vai trebuie sa fac si eu ca Pisigri, sa imi caut mesajele sa le transcriu ca am fost o proasta si nu am tinut jurnal, noroc ca am scri aici. merci mult Monica, m-am distrat

Citat:
citat din mesajul lui Monnvas

Si un pt Aris:
de cand e Vitamina vitamina

Monica mami de cu motoras CRISTIAN

(7.03.2009)




25 martie 2009

Mergi la inceput