"Dovlecei de sept-oct 2009 *94* 7 luni!"

Raspunsuri - Pagina 8

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Lali_mete spune:

Colegele noastre cred ca fac petrecere in alta parte si noua nu ne-au spus...Mi-=am pregatit un pahar cu vin..niste branzica si ceva dulce dar nu am cu cine sa le consum...Kemsy,ma ajuti?

Lali Lacra de
Paul-Iulian
Paul-Iulian
Paul si mamica lui

Nasterea lui Paul_Iulian

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns madalina84 spune:

Si eu sunt pe aici dar imi merge tare greu calculatorul asta,nu stiu ce naibii are dar....sunt happy ca nu sunteti asa active ca m-as oftica(egoista rau)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns happy_uka spune:

Si eu sunt da am o pitica de adormit.. Apoi revin.
DAR daca nu gasesc raspuns (IN SCRIS!!!)la intrebarea mea nu voi mai intra in veci.
Deci, intrebarea este: DE CE NU DA LUCI CEAI LU' BEBE DAVD?? Vreau raspuns argumentat. Ascult! Luci, preia legatura ...

Uka, cea mai fericita mamica de C a r i n a - 14 septembrie 2009

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andraiulia spune:

Buna seara si de la noi!

Ce bine a fost azi ca a inceput sa apara soarele... parca reapare viata. Mi-e un dor de soare ca niciodata.

Am vazut ca e targul. DEsi in trecut n-am gasit mare lucru, ma gandeam ca poate reusim sa ajungem this time, poate vedem scaunel.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lutoniana spune:

Citat:
citat din mesajul lui happy_uka

Si eu sunt da am o pitica de adormit.. Apoi revin.
DAR daca nu gasesc raspuns (IN SCRIS!!!)la intrebarea mea nu voi mai intra in veci.
Deci, intrebarea este: DE CE NU DA LUCI CEAI LU' BEBE DAVD?? Vreau raspuns argumentat. Ascult! Luci, preia legatura ...

Uka, cea mai fericita mamica de C a r i n a - 14 septembrie 2009




vezi ca si-a uitat Hepilica ochelarii ....poti sa-i imprumuti ca am scris.....dar daca nu esti atenta la ce discutam si mai joci si tabinet intre timp eu ce sa-ti fac ?

Lucia, mami de David 13 Septembrie 2009

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andraiulia spune:

Se vede ca e ora de baitze si adormit bebitzii. Doar Luto ce se afla mai devreme...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns miha74 spune:

am pierdut un mesaj luuung...ca toanta ce sunt am uitat sa ma loghez si mi-a dat eroare si am pierdut mesajul.

lucia - iti raspunsesem la postul cu etatea....dar nu mai reiau decat cu un rezumat:
cartof cu ou= piure de cartof cu galbenus de ou
iaurt - poate manca de la 7 luni, si nu e musai sa fie BIO (nici eu nu cred, traim intr-o lume atat de rea si de mincinoasa, ca astia pentru bani sunt in stare sa iti spuna ce vrei tu sa auzi, doar sa cumperi), si sa il cumperi pe cel care are termen de garantie cel mai scurt, asta apropos de laptele care tine 3 saptamani

multam de rapsunsul pentru ceai...eu nu am citit niciodata despre asa ceva, dar...cine stie...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns miha74 spune:

asa e, a raspuns lucia la intrebarea cu ceaiul

eu ma aflu cu o cutie de inghetata carte d'or cu muffin langa mine...., dar si cu Laura care ma ajuta, nu cumva sa iau eu prea mult in greutate deci nu ma pot abtine d ela dulciuri, cu mancarea mai fac cum mai fac, dar simt ca mi s eface rau daca nu mananac dulce

sa va povestesc si eu ce am patit astazi: noi suntem in cautarea de casa/apartament nou, ca ne mai trebuie o camera, daca ne-au trebuit copii multi
asa ca astazi la ora 17.30, dupa o plimbare in parc, m-am dus cu sotul din dotare si cei doi tanci (nu avem cu cine sa ii lasam) la vizionare. am vazut un apartament, in care erau doi batranei. Vreau sa va spun ca bunica nu a facut decat sa se ocupe de Matei, din frumos nu il scotea, si Bogdan tot intreba, si aici e debaraua????...tipul de la agentie se vedea ca se grabea, iar batranica nici o gara, il servea pe Matei cu mere, si ce mai avea ea prin bucatarie.
reusim sa vedem apartamentul, si la plecare ne spune, ca daca ne-a placut ne face reducere ca am asa copii frumosi, a, m-am scos!



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns happy_uka spune:

Citat:
citat din mesajul lui lutoniana

Citat:
citat din mesajul lui happy_uka

Si eu sunt da am o pitica de adormit.. Apoi revin.
DAR daca nu gasesc raspuns (IN SCRIS!!!)la intrebarea mea nu voi mai intra in veci.
Deci, intrebarea este: DE CE NU DA LUCI CEAI LU' BEBE DAVD?? Vreau raspuns argumentat. Ascult! Luci, preia legatura ...

Uka, cea mai fericita mamica de C a r i n a - 14 septembrie 2009




vezi ca si-a uitat Hepilica ochelarii ....poti sa-i imprumuti ca am scris.....dar daca nu esti atenta la ce discutam si mai joci si tabinet intre timp eu ce sa-ti fac ?

Lucia, mami de David 13 Septembrie 2009


Uf,nu mi-a iesit!
Pai stiu ca ai mai spus,, tocmai de-asta te intrebam iar pt ca ai zis ca te simti usor penibila sa spui a 3a oara o chestie..
I'm losing it!

Uka, cea mai fericita mamica de C a r i n a - 14 septembrie 2009

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns miha74 spune:

Citat:
citat din mesajul lui happy_uka

Citat:
citat din mesajul lui lutoniana

Citat:
citat din mesajul lui happy_uka

Si eu sunt da am o pitica de adormit.. Apoi revin.
DAR daca nu gasesc raspuns (IN SCRIS!!!)la intrebarea mea nu voi mai intra in veci.
Deci, intrebarea este: DE CE NU DA LUCI CEAI LU' BEBE DAVD?? Vreau raspuns argumentat. Ascult! Luci, preia legatura ...

Uka, cea mai fericita mamica de C a r i n a - 14 septembrie 2009




vezi ca si-a uitat Hepilica ochelarii ....poti sa-i imprumuti ca am scris.....dar daca nu esti atenta la ce discutam si mai joci si tabinet intre timp eu ce sa-ti fac ?

Lucia, mami de David 13 Septembrie 2009


Uf,nu mi-a iesit!
Pai stiu ca ai mai spus,, tocmai de-asta te intrebam iar pt ca ai zis ca te simti usor penibila sa spui a 3a oara o chestie..
I'm losing it!

Uka, cea mai fericita mamica de C a r i n a - 14 septembrie 2009





si mie mi-a picat greu fisa....

Mergi la inceput