"Dovlecei de sept-oct 2009 *94* 7 luni!"

Raspunsuri - Pagina 21

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns happy_uka spune:

Aviz amatoarelor: au la Zara sepcute noi, plus un set basmaluta cu slip, DEMENTIALE, pun mai incolo poze!!
Iar la Debenhams au body cu maneca scurta, super color, super material, super pret: 3 la 21 de lei!! Nuuu? Fugutza sa luati. Va pup, fug la dush!!

Uka, cea mai fericita mamica de C a r i n a - 14 septembrie 2009

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ellenuta spune:



neata

intru la cap nou.

Elena, mami de Eva Maria (14.01.2008) si Anna Sophia (04.10.2009)
Eva
Anna
papa bun

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anco spune:

na bun
incep sa-mi intru in mana
cu cei doi mosmondei langa mine,(unul tocmai a stranutat pe tft de la laptop si pe tastatura) am reusit sa citesc capitolul asta.
suntem si noi intr-o faza naspa rau cu diversificarea. adica robert incepe sa urle numai cand vede lingurita. darius, nu, el mananca orice(orice adica sa intelegeti ca noi doar mar cu biscuite si pireu de morcov fiert cu supica si carnita am incercat la lingurita, ba si gris cu branzica).
la 4luni jumate aveam aproape 9 kg fiecare. acum nu ne-am mai cantarit dar nu cred ca au mai luat foarte mult. asa ca, techila draga, nu te impacienta ca si doctorita mea mi-a spus ca de acum nu mai crestem in ritmul pe care l-am avut pana acum.
mary
si nu numai pentru mary, ci pentru toate fetele frumoase, mamici bune ce sunteti voi.si

aaaaaaa, si mada draga, stiu ca in timpul cat eram gravida cineva care venea la maica-mea sa lucreze gradina se imbolnavise de tbc. m-am ferit sa intru in contact (adica sa ma pupe) dar stiu ca omul s-a tratat, internat intr-o clinica speciala. nu te speria prea tare, se trateaza. vezi mai intai daca e sau nu bolnav si apoi vezi de tine si de pici.


anco, mamica de robert si darius (07.09.2009)

poze

LUNI, 7 SEPTEMBRIE INTERNAREA

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns septoct2009 spune:



s-a fabricat casuta noua. enjoy!

95

elle

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andraiulia spune:

Neatza, girlies!

Yo incerc sa fac grish cu lapte. Sper sa iasa ceva...

Azi cred ca ajung si eu la tata, ca are cine sa mearga cu mine. Asta a fost problema. Ca sunt vreo 35-40 de km pana la Peris si nu vroiam sa ma duc singurica cu Sophie. Sper sa iasa si soarele.

Ce tort frumos a avut Atomixul de ziuca lui...Yummy!!

Uka, f tari pozele. Imi plac super mult! Si acestea de azi si cele mai vechiutze, de cateva zile. Colectia de bonetele..

Mergi la inceput