FIV sau inseminare cu donatoare/donator (31)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns monaramona spune:

rodicuta 32 tu faci fiv la sibiu..daca da asi vrea sa vb despre asta ca si eu tot acolo vreau sa ma duc

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns diana23ct spune:

o primavara frumoasa si plina de impliniri va doresc. fie ca acest anotimp magic sa ne aduca tuturor sansa de a da si noi viata asa cum face natura in fiecare an. va pup si numai bine

In 2010 asteptam barza la acest capitol. Aprilie e luna mea

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns diana23ct spune:

yarrina unde ai fugit? nu mai vi cu noutati pe la noi?

In 2010 asteptam barza la acest capitol. Aprilie e luna mea

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns yarrina spune:

Prezent. Nu am nici o veste...am facut diphereline-ul sambata si ma doare si acum locul. Sper ca nu mi-am bagat acum ala in vreun intestin. Nu am nici o problema deocamdata.
Si eu fac FIV la Sibiu, tocmai am inceput tratamentul monaramona.
Sper sa avem o primavara plina de bobocei!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cora79 spune:

Citat:
citat din mesajul lui yarrina

Prezent. Nu am nici o veste...am facut diphereline-ul sambata si ma doare si acum locul. Sper ca nu mi-am bagat acum ala in vreun intestin. Nu am nici o problema deocamdata.
Si eu fac FIV la Sibiu, tocmai am inceput tratamentul monaramona.
Sper sa avem o primavara plina de bobocei!!
Bafta mare la FIV,sa fie cu ochisori

"DOAMNE FA SI PENTRU NOI O MINUNE CU PAMPERS"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns yarrina spune:

Cora multumesc din suflet! Mi-am pus sperante mari in FIV-ul asta.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns rodicuta32 spune:

Monaramona-eu fac IAD la Sibiu (in mai ,sper),am mai facut una in septembrie cu Dr. Chicea,la FIV nu ne-am gandit, eu sunt ok,dar daca vrei sa vorbim sau sa ma intrebi ceva,eu sunt aici!
Yarrina-cum sa-ti bagi draga acul in intestin,ca doar nu e atat de lung? O fi Dipherelin-ul mai dureros poate! Tin pumnii pentru un inceput bun!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns diana23ct spune:

yarrina multa bafta si iti tin pumnii stransi sa fie bine de data asta. si eu imi pun f multe sperante in fiv si abia astept sa incep tratamentul. pupici si asteptam vesti. pe tine nu te-a chemat dr I in ziua 2 la control si sa iti repete acolo hormonalele? Am inteles ca in unharia asa se procedeaza, si in functie de hormonalele din luna respectiva se stabileste tratamentul.

fetelor dar unde ati disparut toate? cum a iesit putin soarele ati si fugit toate la plimbarica

In 2010 asteptam barza la acest capitol. Aprilie e luna mea

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns yarrina spune:

Rodi am vorbit cu o fetita la FIV si mi-a zis ca asa a patit si ea. Si acum ma doare si simt o umflatura la palpare. Sigur e mai dureros ca are si acul mai gros. Dar...nu ma doboara pe mine asa.
Diana nu m-a chemat sa repet hormonalele, mi le ia in considerare pe cele de luna trecuta. Daca intr-un an am acelasi FSH ce se poate schimba de la o luna la alta? Tu cand incepi tratamentul?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monaramona spune:

ma bucur ca sunteti aci si pot vb cu voi luna asta ma duc siu eu la sibiu sa vb cu dr

Mergi la inceput