LMA!!!Ghiocei de Marti-Aprile 2009**166***

Raspunsuri - Pagina 14

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns olishka spune:

LA MULTI ANI CASIA si MARIO!!!

Un buchet de pentru mamici!!!!

Cami desi ai o frumusete de fetita (si seamana la meclute cu David), noi nu mai putem sa ne incuscrim, caci ne-am gasit deja "aleasa"
Sa nu-ti faci griji cu fontanela. Lui david i s-a inchis de la 6 luni, dar la fel mi-a zis dr ca o sa creasca si capsorul.

Georgiana ai fost f draguta cu interventia
Felicitari pt decizia luata legata de decolteu Daca asa o sa te simti mai bine, atunci da-i bataie. Sincera sa fiu acesta este si planul meu si am vb deja si cu Cristi si el este de acord. Nu stiu insa cat trebuie sa astepti dupa ce termini cu alaptatul. Stii ceva despre asta? Ai gasit un dr bun? Daca o sa fii multumita vin si eu la Cluj sa ma "tunez"

Gaza ce frumoasa este gazulita mica Imi este dor de ea Si ce cuminte face ea baita singurica in cada mare. Al meu se rastoarna imediat, asa ca astazi i-am luat scaun de baie. Este f incantat de el.

Dyana ma bucur ca a fost cuminte mutzu Si ce bona-menajera tare ai Ajungi acasa si copilul fericit, iar hainele calcate. F tare!

Olga, mamica lui David iepurasul

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Monnvas spune:

Azi am avut un baiat de gashca. Io am facut curat si el s-a invartit printre picioarele mele. Inca n-am aflat de ce perioada asta cu mersul "e cea mai grea". Mie mi se pare cea mai usoara.

Mai, cand va aud ce planuri faceti pt "tunare", ma simt... inapoiata si neglijenta. Offf, tre' sa ma mobilizez si eu sa ma fac frumoasa.

Va

Monica mami de cu motoras CRISTIAN

(7.03.2009)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns shasa spune:

Citat:
citat din mesajul lui simplyana_m

Si felicitam si noi cum se cuvine domnisoarele ce implinesc azi primul anisor!

La multi ani!
Timeea Alexandra
Maria
Ariana Maria



http://www.lucamic.blogspot.com/



LA MULTI ANI SI DE LA NOI

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns shasa spune:

Citat:
citat din mesajul lui olishka
[Chiar, voi o sa va tundeti bebeii la chelie? Multi parinti fac asta ca sa li se indeseasca parul. dar eu nu vreau...

Olga, mamica lui David iepurasul



DA dar nu pt. indesirea parului ci fiindca transpira ca la balamucsi nu ii tund hiar la chelie ci 3-4

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns shasa spune:

Citat:
citat din mesajul lui novus

Citat:
citat din mesajul lui olishka
Ilinca sa stii ca Alexandra nu este combinata cu bossu, sunt doar prieteni si nici nu cred ca s-ar uita Alexandra la el, caci este mai mare decat baiatul meu. E bun doar de joaca



Da, Alexandra e cu Petru a lui Shasa cu boss-ul e doar amica !!

Mami lui www.flickr.com/photos/31088780@N05/" target="_blank">Alexandra (03.03.09)





Cuscra, mi-a venit inima la loc....deja incepeam sa transpir pe aici de emotii

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns shasa spune:

Citat:
citat din mesajul lui Ilinca_M.

Gata, m-am prins! Mi-am amintit de unde e confuzia: stiam ca e cu Petru dar tot vedeam poze "compromitatoare" cu Boss-ul...pana am ajuns sa cred ca e de fapt cu el!! Vai vai, m-am senilizat

mami de Sophia-Diana (Sophiphi)
10luni


Las' ca te iert ca imi esti prea draga

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns olishka spune:

Citat:
citat din mesajul lui Monnvas

Azi am avut un baiat de gashca. Io am facut curat si el s-a invartit printre picioarele mele. Inca n-am aflat de ce perioada asta cu mersul "e cea mai grea". Mie mi se pare cea mai usoara.

Mai, cand va aud ce planuri faceti pt "tunare", ma simt... inapoiata si neglijenta. Offf, tre' sa ma mobilizez si eu sa ma fac frumoasa.

Va

Monica mami de cu motoras CRISTIAN

(7.03.2009)



Mie cel mai simplu mi-a fost pe la 4-5 luni cand statea cuminte in balansoar si il plimbam de colo-n colo. Il mai puneam din cand in cand la san, noaptea dormea bine. Nici acum nu ma plang, dar trebuie sa-l car prea mult in brate, caci nu merge si este greu

Te bagi si tu la "tunat"? Tu esti frumoasa



Olga, mamica lui David iepurasul

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns olishka spune:

Citat:
citat din mesajul lui shasa

Citat:
citat din mesajul lui olishka
[Chiar, voi o sa va tundeti bebeii la chelie? Multi parinti fac asta ca sa li se indeseasca parul. dar eu nu vreau...

Olga, mamica lui David iepurasul



DA dar nu pt. indesirea parului ci fiindca transpira ca la balamucsi nu ii tund hiar la chelie ci 3-4

IRITEOPETRU
New Life Is Born



Da, cred ca la vara sigur il tund mai scurt. Desi asa dragi imi sunt pletutele lui de bebe Mi se pare o alta etapa asta cu tunsul. Devine barbat

Olga, mamica lui David iepurasul

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns shasa spune:

Citat:
citat din mesajul lui georgiana310

No, hai ca va zic si the good news si sper sa nu vi se para o idee nasoala. M-am hotarat acum vreo luna sa ma imi duc tzitzi in revizie... adica la "ridicatorul de tzitzi"! Mi-a luat mult pana l-am lamurit pe al meu ca sanii au fost my thing si ca dupa alaptat nu mai simt acelasi lucru. Era important pentru mine sa ma simt bine. Poate si pentru ca simteam ca e important sa imi imbunatatesc starea cu ceva... sau, pentru ca aveam nevoie sa am din nou incredere in mine.

Asadar, am fost la tzatzolog si am discutat si cu oftalmologul meu care mi-a dat permisiunea pentru un lifting mamar... so, I`m doing it!

No, ce ziceti?!

Gia, mama lui Briseis, 16 aprilie 2009



Pai daca asta iti doresti, foarte bine ca te-ai ineresat si ca ai unda verde. Iti tin pumnii

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns shasa spune:

Citat:
citat din mesajul lui Gaza22

La cererea publicului poze noi cu www.dropshots.com/Gaza22#albums/9%20luni" target="_blank">Gazulita mea .
P.S. se vede si filmuletul daca dati dublu click si aveti rabdare sa se incarce.

Mami de Gazii mica si frumoasa Avem noua lunite


Am vazut gazuta superba

Mergi la inceput