LMA!!!Ghiocei de Marti-Aprile 2009**166***

Raspunsuri - Pagina 12

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns georgiana310 spune:

Citat:
citat din mesajul lui novus

Citat:
citat din mesajul lui georgiana310


Deci, ce vreau sa zic e ca ai mei tot ce mi-au "impus" a fost sa fiu eu insami! Sa aleg ce imi place, sa descopar ce vreau, sa inteleg cine sunt! Ce note am si daca dau la facultate... au fost niste detalii, in compatatie cu faptul ca mai gaseam o activitate care sa ma faca fericita.

Si da, eu i-am avut model pe ai mei in ce am facut... si sper sa fiu si un parinte-model, ca ei!

Scuze ca m-am lungit si cred ca nici extrem de coerenta nu am fost...

Gia, mama lui Briseis, 16 aprilie 2009



Asa parinti cred ca si-ar dori toti copii si i-ar ajuta sa isi dezvolte personalitatea si vorba ta sa descopere cine sunt si sa aleaga ce vor sa faca in viata pt a fi fericiti; sunt convinsa ca si tu la randul tau o sa fii un parinte model pt Bris, asta fara indoiala !!



Mami lui www.flickr.com/photos/31088780@N05/" target="_blank">Alexandra (03.03.09)


Da, ai dreptate! M-au ajutat mult ai mei...

Avand in vedere ca eu nu vedeam deloc cu 1 ochi (de la nastere), puteau sa ma creasca cu un handicap... Sau sa ma protejeze de orice! Dar nu, au ales sa ma creasca absolut normal, testandu-mi fiecare limita...

Un dr oftalmolog le-a zis odata "suntei inconstienti ca chinuiti copilul asta atata. la 20 de ani n-o sa mai vada nimic!" si uite ca am terminat o facultate si... inca vad!

Deci, de-asta zic eu ca parintele in caz de orice, e bine sa reactioneze si din instinct cu copilul lui.

Nu zic ca am fost cei mai buni prieteni, ca nu am fost! Mi-au inteles destul de greu decizia de a ma marita in cateva luni si mai ales de a ma marita in timpul anului 2 de faculta, daaar, nu mi-au interzis si nu mi-au impus niciodata ce sa fac. Si sunt 100% convinsa ca daca mariajul meu ar fi esuat, sau ar esua, nu mi-ar reprosa nimic!

Pentru ca mi-au dat "aripi" si stiu sa ajung acasa!

Gia, mama lui Briseis, 16 aprilie 2009

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cami_05 spune:

mireal, multumim frumos
Si eu o vad frumoasa pt ca e a mea, stii cum e cu cioara...

Cami mami fericita de printesa Iulia Elena (25.05.2009)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Nikoleta20 spune:

fetelor am nevoie si eu urgent de linkul acela cu triciclete titi...acela dat de Dyana...parca Adee spunea ca va primi una pt fetita de la bunici,de afara.

intru cat pot de repede sa vadau amanunte...am avut o zi
si revin


va rog,nu ma uitati cu linkul.
astept

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Monnvas spune:

Cami, de unde ai luat smecheria aia (nush cum se cheama) pe care ai pus-o pe cap Iuliei la baie, ca sa nu-i curga apa&sampon in ochi?

Monica mami de cu motoras CRISTIAN

(7.03.2009)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns georgiana310 spune:

Citat:
citat din mesajul lui Nikoleta20

fetelor am nevoie si eu urgent de linkul acela cu triciclete titi...acela dat de Dyana...parca Adee spunea ca va primi una pt fetita de la bunici,de afara.

intru cat pot de repede sa vadau amanunte...am avut o zi
si revin


va rog,nu ma uitati cu linkul.
astept

MARIO-ANDREI-SUFLETELUL MEU




asta?! http://www.smart-trike.com/ ?!



Gia, mama lui Briseis, 16 aprilie 2009

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cami_05 spune:

Monnvas, de la chicco cu 10 sau 12 ron.

Cami mami fericita de printesa Iulia Elena (25.05.2009)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Nikoleta20 spune:

Citat:
citat din mesajul lui georgiana310

Citat:
citat din mesajul lui Nikoleta20

fetelor am nevoie si eu urgent de linkul acela cu triciclete titi...acela dat de Dyana...parca Adee spunea ca va primi una pt fetita de la bunici,de afara.

intru cat pot de repede sa vadau amanunte...am avut o zi
si revin


va rog,nu ma uitati cu linkul.
astept



asta?! http://www.smart-trike.com/ ?!



Gia, mama lui Briseis, 16 aprilie 2009




da,mersi mult

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns novus spune:

Cami, am admirat-o si eu pe Iulia, e frumusica foc !!

Fontanela nici la noi nu e inchisa inca, ce-i drept a fost mai mare tot timpul

Mami lui www.flickr.com/photos/31088780@N05/" target="_blank">Alexandra (03.03.09)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns denisamada spune:

Bu-huhu de noapte buna! Ma duc si io la nani, ca maine am program de balacit in shtiintzuri.

Nu uitati! Sambata, 10:50, la Baby Expo (Sala Polivalenta).


Denisa-Madalina fericita de Adela-Marisa ( 5 aprilie 2009 )

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns novus spune:

Si eu ma retrag la din motiv de zi lucratoare maine !!





Mami lui www.flickr.com/photos/31088780@N05/" target="_blank">Alexandra (03.03.09)

Mergi la inceput