Dovlecei de sept-oct 2009 *92* 7 luni!

Raspunsuri - Pagina 11

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns hepilica spune:

Citat:
citat din mesajul lui Fragutza


Neatza ladies! Saru-mana dna Hepilica!Niste saleuri acum scoase din cuptor e bune?


Citat:
citat din mesajul lui madalina84
FRAGUTZA sa intelegem ca vrei sa fi prima care intra la alta odisee?spor mami si sa dea domnu sa faci si un putzulica asa frumos ca Natalix


Bre Madalina, Doamne ajuta! Da' unde am zis maica asta?
Doctorul meu zice ca ar fi o minune, dar ce stie el...

If your baby is "beautiful and perfect, never cries or fusses, sleeps on schedule and burps on demand, an angel all the time," you're the grandma.




h.

de minunata (22.09.2009).

Multumesc lui DD.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anomis28 spune:

Citat:
citat din mesajul lui alex25

Doamne, zici ca treuie sa cumpar avion, asa studii de piata am facut: vreau cu sertar sa am loc de lenjerii, cred ca mai bun cu 3 laturi pline ca e mai aparat copilul, dar nu am cum prinde aparatorile. e buna ala cu gratar rabatabil, dar mi se pare prea jos salteaua....si tot asa....nimic nu ma satisface pe deplin!

-------------------------------------------------------------------------
Alexandra super fericita de ALESSIA ZEINA (26 septembrie 2009)
Da Doamne sa fim sanatoase!



poate vezi ceva super, pe gustul tau, la baby expo. Noi mergem azi ca e nasol afara si e prima zi, poate nu e foarte aglomerat.


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Fragutza spune:

Kinga, ai dreptate, e puseu la 6 luni! Cred ca a batut orice record azi noapte, de vreo 8-9 ori s-a trezit pt mancat.

Monica, merg cu Dermalibour si Exomega pana luni si vedem atunci ce zice dermatologul. Eu ma bucur totusi ca nu mai sunt atat de rosii..Asta e, vedem. De Trixera am auzit si eu numai lucruri bune.
Pupam Atomixul!

Baby expo incepe azi,da?

If your baby is "beautiful and perfect, never cries or fusses, sleeps on schedule and burps on demand, an angel all the time," you're the grandma.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anomis28 spune:

Citat:
citat din mesajul lui Ellenuta



neataa

eu mai stau un pic si fug sa ma vopsesc si sa ma tund. nu mai pot sa stau asa .. in plus, trebuie sa ma pregatesc cu trebuie ptr 1,7 si 8 martie .. pe 7 martie eu si sotz facem 13 ani de cand suntem impreuna ..

pupici

Elena, mami de Eva Maria (14.01.2008) si Anna Sophia (04.10.2009)
Eva
Anna
papa bun


Felicitari Elle pentru cei anisori impreuna si multi multi, nenumarati fericiti inainte!

Unde sarbatoriti? [un pisic curios cu o labuta in sus]

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Fragutza spune:

Si io merg azi!

Anomis,daca ma vezi sa ma tragi de maneca..io-s mai flower power cand merg pe strada ..cu capu-n nori adica

If your baby is "beautiful and perfect, never cries or fusses, sleeps on schedule and burps on demand, an angel all the time," you're the grandma.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns hepilica spune:

Citat:
citat din mesajul lui alex25

Bunaciunea Hepilica sa stii ca am luat aparat din www.lifebaby.ro/product_info/p-petit-terraillon-procesor-multifunctional-pentru-alimente-1249" target="_blank">ASTA si este mega bun pentru ce imi trebuie mie....am facut la abur mar+par si apoi am mixat cu el...rezultat bun...e mai micutz asa, dar e exceelent pentru cantitati micute cum ne trebuie noua...si pentru plecat cu el in vacante!

-------------------------------------------------------------------------
Alexandra super fericita de ALESSIA ZEINA (26 septembrie 2009)
Da Doamne sa fim sanatoase!



..ai facut un par intreg?

uite, eu patutul www.bebelusulfitzos.ro/produse/158-ACCESORII-BEBELUSI/205-Patuturi-din-lemn/834-BRETCO-DESIGN---Patut-din-Lemn-Franci-s-Albastru.html" target="_blank">asta il am, dar e vernil.



h.

de minunata (22.09.2009).

Multumesc lui DD.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Fragutza spune:

Citat:
citat din mesajul lui hepilica

Citat:
citat din mesajul lui alex25

Bunaciunea Hepilica sa stii ca am luat aparat din www.lifebaby.ro/product_info/p-petit-terraillon-procesor-multifunctional-pentru-alimente-1249" target="_blank">ASTA si este mega bun pentru ce imi trebuie mie....am facut la abur mar+par si apoi am mixat cu el...rezultat bun...e mai micutz asa, dar e exceelent pentru cantitati micute cum ne trebuie noua...si pentru plecat cu el in vacante!

-------------------------------------------------------------------------
Alexandra super fericita de ALESSIA ZEINA (26 septembrie 2009)
Da Doamne sa fim sanatoase!



..ai facut un par intreg?



Dle, cata vigilenta!

If your baby is "beautiful and perfect, never cries or fusses, sleeps on schedule and burps on demand, an angel all the time," you're the grandma.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anomis28 spune:

Citat:
citat din mesajul lui Fragutza

Si io merg azi!

Anomis,daca ma vezi sa ma tragi de maneca..io-s mai flower power cand merg pe strada ..cu capu-n nori adica

If your baby is "beautiful and perfect, never cries or fusses, sleeps on schedule and burps on demand, an angel all the time," you're the grandma.


Pai daca vad o frumusete delicata in sling , vin direct spre voi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns doris_79 spune:

Am inteles sa traiti Bunaciunea Hepi!

mami de theodora ioana 01.09.2009
si andrei gabriel 23.07.2003

Poze Theo


Poze noi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns hepilica spune:

Citat:
citat din mesajul lui Fragutza

Si io merg azi!

Anomis,daca ma vezi sa ma tragi de maneca..io-s mai flower power cand merg pe strada ..cu capu-n nori adica

If your baby is "beautiful and perfect, never cries or fusses, sleeps on schedule and burps on demand, an angel all the time," you're the grandma.


Fragutza - sa-mi iei si mie ceva, te rog io. sa-mi faci si mie o bucurie.
i-am zis si la sot dimineata...sa-mi mai faca si mie cate-o surpriza ca stau aici la tara ataranata de gard.

h.

de minunata (22.09.2009).

Multumesc lui DD.

Mergi la inceput