LMA!!!Ghiocei de Marti-Aprile 2009**165***

Raspunsuri - Pagina 17

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns chatonel spune:

gata cu huzureala, va pup si creca nu ma mai prindeti pe-aci pina la week-end!

aris, bafta la alergat dupa stampile!

mona, vazut, raspuns, daca primesc raspuns il dau mai departe :)

ayla, am un exercitiu pt tine: ia un creion in dinti si vb cu el asa timp de o juma de ora (jumatea aia in care vorbesti, nu in care taci ) cica asa iti vine pofta de ris, e un exercitiu pe care mi l-a aratat o profa la faculta, tine de pozitia buzelor (rinjite) din cauza creionului.

Famille Dragoon cu Izia, 23 mars 2009

Toulouse, la ville rose

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns rodica2008 spune:

Gaza multa sanatate bunicului
Ramona
Aris mama dar aveti ceva dintisori,TRAIASCA,felicitari !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Gaza22 spune:

Citat:
citat din mesajul lui Ilinca_M.

Ma duc la plimbarica cu Sophiphi sa-mi limpezesc creierasii, dar intre timp va invit cu drag sa-mi vizionati noua semnatura!

mami de Sophia-Diana (Sophiphi)
10luni


Doooaamnee ce Dulce e Sophiphi imi vine sa-i mananc falcutele cu totul. Vad ca deja are in unele poze trasaturi de domnisoara.
L-am vazut si pe Manole, offf intradevar se vede ca a slabit mult.

Mami de Gazii mica si frumoasa Avem noua lunite

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Adee spune:

SOPHIA
ANA KATHERINA

Fetelor, multumim pentru urari

Am pus si noi cateva poze noi 11 LUNI




purcelusa mea mica Ariana - 24.03.2009 - am prins viteza

11 LUNI

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns rodica2008 spune:

Novus tot mai frumoasa Alexandra voastra .Proba la slip este "maxim" , manechin si mai multe nu! P.S cu ochisorii ei superbi are sa faca multe victime...sunt irezistibili!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns rodica2008 spune:

Adee mai ai loc la laptop ? A,nu este al tau ,este al Arianei .Mai dar avem numai ghiocei frumosi ,daca s-ar organiza miss club am fi castigatoare, cu asa copii(ca din reviste ).Super masinutza,de unde ati cumparat-o?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anamariame spune:

Hai ca acum m-au inveselit rau de tot Phiphi si Vladimir!!! Eu sunt geamana si trec repede de la o stare la alta. Asta c-a mentionat Novusca e taur Intre timp am citit ca a exprimat Monnvas cumva ceea ce doream eu sa subliniez referitor la legatura mama-copil.Niko, bafta maine!!Gaza, multa sanatate bunicului tau!Mai am devazut poze cu Alexandra de Novus si Anastasia de andiaroro, dar imi pica ochii-n gura de somn si vreau s-o fac pe indelete. Nu am terminat inca nici de citit, off, off si vai vai.Ana-Maria, mami de Eva Maria (23 aprilie 2009)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Gaza22 spune:

Citat:
citat din mesajul lui Bianca2503

priviti copil nebun. da cu dintii in tot ce apuca






Ce frumos rade, mi-a inseninat ziua. Mai bine zis Noaptea. E rasul pur si cristalin de copil. Ce poate fi mai fumos ?

Mami de Gazii mica si frumoasa Avem noua lunite

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anamariame spune:

Asaaaaa, si pe Ariana tot maine ramane sa o admir!Am aruncat un ochi la fiecare ghiocel, wow, fetelor, am facut niste minuni, nu-i asa?? Gata, fug la somn, sunt rupta si mai trebuie si sa ma usuc pe par ca am facut un dush acu 2h si o sa imi stea parul vraiste daca nu il aranjez un pic!Ana-Maria, mami de Eva Maria (23 aprilie 2009)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Gaza22 spune:

Citat:
citat din mesajul lui Monnvas

Magdyi, Galushca voi prin ce zone ale Belgiei locuiti/ati locuit? Ca am cateva intrebari, tre' sa-mi aleg universitatea pt stagiu si cel mai tare imi face cu ochiul Universitatea Catolica din Louven. Cine sta prin zona?? Am si eu nevoie de niste "estimari financiare".

Monica mami de cu motoras CRISTIAN

(7.03.2009)



Monnvas ma bag si eu ca musca in lapte. Eu zic sa fi foarte atenta cand iti alegi facultatea la limba in care ti se va cere sa sustii examenele. Eu am o verisoasra care a facut in Belgia facultatea de design (animatie) (master sau oricum ceva in plus ca facultatea o terminase in Ro) si desi la inceput i s-a spus ca va putea sustine examenele in lb fraceza, din semestrul doi al anului intai i s-a cerut la anumite materii sa sustina examenele in flamanda. Asa ca saraca s-a chinuit din greu sa invete si flamanda.

Mami de Gazii mica si frumoasa Avem noua lunite

Mergi la inceput