Dovlecei de sept-oct 2009 *90* 7 luni!

Raspunsuri - Pagina 8

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns monikus spune:


Madalina, tare frumos e Irinel pletosel. Il ia la par pe al meu.
Lullaby, foarte reusite pozele. Adevarul e ca la asa fotomodele era greu sa iasa niste poze urate. Imi place la nebunie caruciorul verde. Vreau si euuuuu.
Alex foarte reusite si pozele tale. Nu imi vine sa cred ca ati alaptat in parc. Super tare.
Monica tare imi pare rau ca Dragoselul e urlacios. Curaj ca trece si tura asta.

Monica, mami fericita de Rares Andrei (16.10.2009) ALBUM RARES ANDREI BEBE
povestea nasterii puiului de om Rares Andrei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns happy_uka spune:

Citat:
citat din mesajul lui techila

of ca eu cand zic ca-s tembela vin si cu dovezi...ca poate nu ma credeti...tocmai mi-am infipt un cutit in mana....in dreapta, chiar in palma...






Uka, cea mai fericita mamica de C a r i n a - 14 septembrie 2009

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns techila spune:

Citat:
citat din mesajul lui monica_dicut

Aveti pozele la semnatura.

Eu nu mai pot, sunt cu creierii pe moateze, Dragos urla de azi de dimineata intr0una si azi-noapte s-a trezit din ora in ora urland. Nu stiu ce are ca nu e niciun dinte la orizont dar nu mai pot, m-a apucat si pe mine plansul, simt ca o iau razna efectiv.

Va pupez i va doresc o zi usoara fara copii plangaciosi

Monica de Minune Dragos Alexandru(26.08.2009)
Povestea noastra
Toate se intampla in viata cu un scop. Nu trebuie sa intrebam "de ce",
trebuie doar sa ridicam capul si sa mergem inainte
Ingerasul Andrei


da mai monica...o plange el...dar macar bine ca plange sanatos...mai bine sa plang sanatos decat de vreo boala...taci si zi mersi

anomis, langa plaza e cladirea care se intituleaza Anchor Plaza. acolo la parter salasluieste clinica Polisano. tanti masajista este Camelia (e dr kineto), o tipa extraordinar de draguta si tanara. costa 25 de lei(sau ceva de genul asta) juma de ora. poti sa ii suni sa intrebi programul ei, eu nu il stiu, stiu doar ce merg in fiecare miercuri seara....adica azi
(d-ala care face ssssssst)

Dana- rasfatata mamica de andrei si stefan 25aug09, techila 25mai07 si dexter 03mai09 - ditai familia

poze de la origini pana in prezent ************ nasterea a doua putze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alex25 spune:

Tocmai vroiam sa ma iau de Monica ca nu ne pune pozele, dar vad ca trebuie mai intai sa o pup tare de tot sa se calmeze si sa il pup si pe mandru sa nu o mai supere pe mami.

Foarte frumoase pozele si protagonistii!

-------------------------------------------------------------------------
Alexandra super fericita de ALESSIA ZEINA (26 septembrie 2009)
Da Doamne sa fim sanatoase!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mary_07 spune:

Am acum 10 minute libere,sper sa-mi amintesc tot ce am de zis...

Monikus,tu-am admirat flacaul,e printre cei mai frumosi si mai expresivi dovleceie numa bun de reclame...si puiutul Ioanei intra in categoria asta,cu ochii lui SUPERBI
L-am admirat si pe bb Josh la pian...poza de tablou,nu alta,freza lui ma da gata intotdeauna

POzele de la intalnire sunt tare frumoase,sa mai faceti mamicilor din astea,ca va face bine si voua si noua

Am vazut ca Nela si-a intrat iar in mana si ne lasa mesaje frumoase si luungi (cum imi plac mie [emoticon care da des din gene]).O pupam dulce pe Ana Banana (acum chiar i se potriveste denumirea )

O asteptam cu drag pe Maria,sa ne mai zica ce face Aidan,pui frumos,si sa ne arate poze cu noua casuta

Pe Liliac am vazut-o cam lipsa sa apel ..

Noi am introdus de dimineata nectarinasa nu ma certati,i-am facut una, a devorat-o instantaneu si s-a apucat de plans cand a vazut ca dau sa plec cu castronasul,asa ca i-am mai facut inca una

L-am vazut si pe Irinel,tare mandru in jumperul lui,si tare fericit

La multe lunite inainte sarbatoritilor de azi

La Multi Ani surorii tale,Lali

Monica,imi pare rau ca e plangacios Dragoselu'...va cu drag

Uka,subscriu la ce ti-a zis Nela


Mely , implinita de Alexandru si Razvan

Astept primavara...

_

"Cine-ti saruta genele-n somn ?
Si cine-i acolo cand ingerii dorm ?
Toate zanele bune sa te ocroteasca...
Toate florile campului sa te infloreasca..."

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns hepilica spune:

Citat:
citat din mesajul lui ralu0308

Citat:
citat din mesajul lui happy_uka

Citat:
citat din mesajul lui x_ggg

Citat:


Toata lumea ma intreaba de ce am cumparat olEu ce sa fac daca scaunelul arata ca o olita


e BUMBO.

se gaseste acilea http:/ /www.amazon .co.uk/gp/product/ B000GX31F2/ref=s9_simh_gw_p75_i1?pf_rd_m=A3P5ROKL5A1OLE&pf_rd_s=center-1&pf_rd_r=0MP7A7KKCGKH440QFPE3&pf_rd_t=101&pf_rd_p=467198433&pf_rd_i=468294


ce adormita sunt....unde scrisesem


Ti-ai dat comanda tu de pe amazon?? Merge? Livreaza la noi? Cat au fost taxele de transport? Vreau si eu bumbo pt bebe, si il gasisem la noi cu 170 de ron...ma gandeam poate ajunge mai ieftin direct de acolo...

--------------------------------------------
Am scos capul in lume!!
Mamica mandra de Rares-Costin : 4 oct 2009
Poze RARES
Povestea nasterii


Buna! Si eu vreau, unde ai gasit in ro? imi dai si mie linkul pls?

Uka, cea mai fericita mamica de C a r i n a - 14 septembrie 2009




Chiar aici pe site, la publicitate. Era o mamica din Is care vindea.

Raluca mamica lui Alexandru 10.09.09

Poze cu noi



am intrat si eu acum pentru prima oara pe "mica publicitate" (nici nu stiam pana azi ca exista) si am vazut rubrica "donatii". m-a busit plansul. doamne, cata lume amarata. de ce o trebui sa fie pe lumea asta si copii care sufera? maia acum doarme, dar cum se trezeste ma duc sa o iau in brate si sa o strang tare si sa-i spun pentru al cinspelea milion de ori cat de mult o iubesc si ce copil minunat este.
am 2 scaunele de masa (unul cumparat de noi, altul ptimit). m-am hotarat sa donez unul unei familii care are un puiut de 3 luni. intrati si voi acolo, poate aveti cum ajuta.

h.

de minunata (22.09.2009).

Multumesc lui DD.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns doris_79 spune:

buna ziua de la noi.Fetele vreau sa ma laud cu ceva astazi a zis si theo ta-ta.Va dati seama ca doru este in al 9 cer si andu prima data tot ta ta a zis. ne bagam si noi la recuperari

mami de theodora ioana 01.09.2009
si andrei gabriel 23.07.2003
http://picasaweb.google.ro/103420065009604887088/PozeTheo#http://picasaweb.google.ro/pozenoi/

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mary_07 spune:

Monica,faine tare pozele,Dragoselu' e baiat de baiat cu costumasul ala de blugi si mimikosii sunt frumosi tare

Mely , implinita de Alexandru si Razvan

Astept primavara...

_

"Cine-ti saruta genele-n somn ?
Si cine-i acolo cand ingerii dorm ?
Toate zanele bune sa te ocroteasca...
Toate florile campului sa te infloreasca..."

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns madalina84 spune:

MONICA e un frumusel Dragoselul,am vazut si mimikosi care stateau linistiti in carucior


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ioanna81 spune:

CE FACE FETILI?

vroiamsa-i spun lui alex ca din cate stiu eu marul copt strange la stomac.

revin





Ioana mama lui Carol Ioan


Pataniile noastre

Mergi la inceput