Dovlecei de sept-oct 2009 *90* 7 luni!

Raspunsuri - Pagina 5

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns kawaichan spune:

gata,hai c-am pus si poza,al nostru are si tavita pt papa atasata.

Josh in Bumbo


Mihaela,mami de Joshua 09.09.'09


"Babies can't be spoiled...only nurtured."

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anomis28 spune:

Citat:
citat din mesajul lui kawaichan

Dana ia de aici www.bumbobabyseat.com/" target="_blank">Bumbo. Avem si noi,am mai scris prin ianuarie si am dat link,las ca pun si poze cand mai prind ceva timp.

Mada eu il pun cam 2 doua ori pe zi cam 15-30 min dar tu sa nu-l tii asa mult de la inceput,pune-l cate 10 min si mareste cu 5 min la 2-3 zile pana se obisnuieste.In orice caz sa nu depasesti 30 min odata pana pe la 7 luni,parere personala


Mihaela,mami de Joshua 09.09.'09


"Babies can't be spoiled...only nurtured."




BBjosh
imi place cum canti la pian, cum sari in jumperoo, cum te gugulesti cu mami in masina, cum sezi tu in funduletz ca un pui de samurai.

Bravo Mami pentru micul Mozart

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns x_ggg spune:

Citat:


Toata lumea ma intreaba de ce am cumparat olEu ce sa fac daca scaunelul arata ca o olita


e BUMBO.

se gaseste acilea http:/ /www.amazon .co.uk/gp/product/ B000GX31F2/ref=s9_simh_gw_p75_i1?pf_rd_m=A3P5ROKL5A1OLE&pf_rd_s=center-1&pf_rd_r=0MP7A7KKCGKH440QFPE3&pf_rd_t=101&pf_rd_p=467198433&pf_rd_i=468294


ce adormita sunt....unde scrisesem


Ti-ai dat comanda tu de pe amazon?? Merge? Livreaza la noi? Cat au fost taxele de transport? Vreau si eu bumbo pt bebe, si il gasisem la noi cu 170 de ron...ma gandeam poate ajunge mai ieftin direct de acolo...

--------------------------------------------
Am scos capul in lume!!
Mamica mandra de Rares-Costin : 4 oct 2009
Poze RARES
Povestea nasterii

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anomis28 spune:

Citat:
citat din mesajul lui NelaM

Uka, am uitat: am vazut-o pe aia cu porcu': legenda unui militian lacom parca se cheama... Prea tare!

_
Nela, mamica de Ana nazdravana (19.09.09)
Don't take yourself so seriously, no one else does...


Mey, acum m-ati facut asa de curioasa.
trebe musai sa vaz si io filmele sestea

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ralu0308 spune:

Citat:
citat din mesajul lui kawaichan

gata,hai c-am pus si poza,al nostru are si tavita pt papa atasata.

Josh in Bumbo


Mihaela,mami de Joshua 09.09.'09


"Babies can't be spoiled...only nurtured."




cE FRUMOS STA EL IN SCAUNEL

fff buna idee si de tavita...noi simtim lipsa ei...nu avem loc de jucarii

Raluca mamica lui Alexandru 10.09.09

Poze cu noi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kawaichan spune:

fetele cu copii activi tare asa ca al meu eu nu va recomand Bumbo-ul.Josh iese din el lejer,desi nu mi-as fi imaginat
si cu tavita aia atasata imi sta inima-n loc cateodata cand il vad cum se forteaza sa iasa din el.grija mare,ca mai costa si o caruta de bani..


Mihaela,mami de Joshua 09.09.'09


"Babies can't be spoiled...only nurtured."

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ralu0308 spune:

Citat:
citat din mesajul lui x_ggg

Citat:


Toata lumea ma intreaba de ce am cumparat olEu ce sa fac daca scaunelul arata ca o olita


e BUMBO.

se gaseste acilea http:/ /www.amazon .co.uk/gp/product/ B000GX31F2/ref=s9_simh_gw_p75_i1?pf_rd_m=A3P5ROKL5A1OLE&pf_rd_s=center-1&pf_rd_r=0MP7A7KKCGKH440QFPE3&pf_rd_t=101&pf_rd_p=467198433&pf_rd_i=468294


ce adormita sunt....unde scrisesem


Ti-ai dat comanda tu de pe amazon?? Merge? Livreaza la noi? Cat au fost taxele de transport? Vreau si eu bumbo pt bebe, si il gasisem la noi cu 170 de ron...ma gandeam poate ajunge mai ieftin direct de acolo...

--------------------------------------------
Am scos capul in lume!!
Mamica mandra de Rares-Costin : 4 oct 2009
Poze RARES
Povestea nasterii


vroiam sa dau comanda de pe amZON, DAR AM GASIT unu second la cineva in IS si l-am luat cu 100 lei.

Raluca mamica lui Alexandru 10.09.09

Poze cu noi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ralu0308 spune:

Citat:
citat din mesajul lui kawaichan

fetele cu copii activi tare asa ca al meu eu nu va recomand Bumbo-ul.Josh iese din el lejer,desi nu mi-as fi imaginat
si cu tavita aia atasata imi sta inima-n loc cateodata cand il vad cum se forteaza sa iasa din el.grija mare,ca mai costa si o caruta de bani..


Mihaela,mami de Joshua 09.09.'09


"Babies can't be spoiled...only nurtured."



Subscriu si eu. Si Alex mai are oleak si iese. Pe mine ma ajuta la bucatarie ca sta si el cu mine si e interesat de ce fac

Raluca mamica lui Alexandru 10.09.09

Poze cu noi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alex25 spune:

Ralu ti-e mila de un suflet ratacit si mai pui odata schema de diversificare despre care vorbiti?

-------------------------------------------------------------------------
Alexandra super fericita de ALESSIA ZEINA (26 septembrie 2009)
Da Doamne sa fim sanatoase!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Iulika29 spune:

Bunå dimineata!!Pe racoare!!Brrrrrrr!

Mihaela Josh mi-a facut ziua..E atat de dragalas si mai canta si la pian..E total

Nela eu ma bucur ca va plac schemele acelea.Påi Ana Babuska va pune mami ceva kilograme..Probabil ia ceva timp ca så o vezi asa dolofanicå.Si så stii ca zileel trecute am vazut si eu Politist, adjectiv!Mie imi pace filmele astea, imi pllace mesajul care le transmite.

Moni_iulia bafta la control..Te asteptam cu vesti bune!

Lali la multi ani surorii tale, cam grabita ce e drept..Multa sånåtate ei si familiei ei.

La multe lunitze pline de bucurii si impliniri pt ANDREI ALEXANDRU, ERIC MIHAI si ROSE MARIA!!




www.webshots.com/user/IulikaB" target="_blank">POZE

Iuliana, Cea mai Fericitå de Bruce Nicholas (14.08.2009)

Bruce, minunea noastrå

Mergi la inceput