Dovleceii sarbatoresc,6luni implinesc(sept-oct) 89

Raspunsuri - Pagina 18

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns andraiulia spune:

Citat:
citat din mesajul lui crissbebe

Buna seara fetelor...
Suede,fetele din IOR ce ziceti o punem de o intalneala maine?
Am plecat la recuperat capitolul asta...

fericita de ALEX (22.09.09)

http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=148726

http://community.webshots.com/album/570763181pdonnI?start=72




Mai, maine chiar cred ca vin si eu. N-am ajuns intr-un capat al Bucurestiului...dar poate ajung macar in celalalt, ca in asta in care stau eu nu ajunge nimeni.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns madalina84 spune:

ELLENUTA pana si-a dat el seama cum merge treaba a fost mai greu dar apoi chiar radea in hohote cand sarea
ANOMIS,vrei sa-i cumperi si tu?daca da nu studia piata ca nu gasesti decat la 725 ron,eu l-am luat dupa okazii cu 529 cu transport,era nou e cineva care le aduce din sua,daca vrei iei legatura cu el
ANDRA foarte frumoase pozele si tu la fel,ce par lung ai avut
VIK acelasi program il are si Irinel si daca se culca la 10 tot se trezeste si sta pana pe la 12-1.
ALEX imi pare rau ca Alessia a fost agitata si a vomat,sper ca maine sa fie bine
L-am lasat in pat cu partea din fata data in jos sa-l vad,s-a intors de cateva ori si vad ca a adormit iar

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andraiulia spune:

Ma bag la un cremshnit.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anomis28 spune:

Citat:
citat din mesajul lui madalina84

ELLENUTA pana si-a dat el seama cum merge treaba a fost mai greu dar apoi chiar radea in hohote cand sarea
ANOMIS,vrei sa-i cumperi si tu?daca da nu studia piata ca nu gasesti decat la 725 ron,eu l-am luat dupa okazii cu 529 cu transport,era nou e cineva care le aduce din sua,daca vrei iei legatura cu el
ANDRA foarte frumoase pozele si tu la fel,ce par lung ai avut
VIK acelasi program il are si Irinel si daca se culca la 10 tot se trezeste si sta pana pe la 12-1.
ALEX imi pare rau ca Alessia a fost agitata si a vomat,sper ca maine sa fie bine
L-am lasat in pat cu partea din fata data in jos sa-l vad,s-a intors de cateva ori si vad ca a adormit iar

D-ZEU MI-A TRIMIS RASPLATA
IRINEL ANDREI
POZE CU NOI

o perioada din viata mea Rasplata a sosit


Sar' mana de pont.
Am fost si eu pe ebay si am gasit cu 160$ cu tot cu transport si mai vazusem ceva similar la mothercare feeria pe la 5 mil. acolo vreau sa ma duc sa-l mai vad odata. (pe site-uri am vazut intradevar ca sunt dusi cu pluta la 7 mil si 300 cand in Uk e la 70de lire
daca raman fara optiunile de acum, o sa te rog printr-un PM sa-mi dai legatura cu dl. (uite asa mai nastem inca un subiect)


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andraiulia spune:

Citat:
citat din mesajul lui madalina84

ELLENUTA pana si-a dat el seama cum merge treaba a fost mai greu dar apoi chiar radea in hohote cand sarea
ANOMIS,vrei sa-i cumperi si tu?daca da nu studia piata ca nu gasesti decat la 725 ron,eu l-am luat dupa okazii cu 529 cu transport,era nou e cineva care le aduce din sua,daca vrei iei legatura cu el
ANDRA foarte frumoase pozele si tu la fel,ce par lung ai avut
VIK acelasi program il are si Irinel si daca se culca la 10 tot se trezeste si sta pana pe la 12-1.
ALEX imi pare rau ca Alessia a fost agitata si a vomat,sper ca maine sa fie bine
L-am lasat in pat cu partea din fata data in jos sa-l vad,s-a intors de cateva ori si vad ca a adormit iar

D-ZEU MI-A TRIMIS RASPLATA
IRINEL ANDREI
POZE CU NOI

o perioada din viata mea Rasplata a sosit



Legat de program ,exact asa facea si bebe Sophie Amelie. Dar zilele acestea cat am fost la munte, n-am mai lasat-o dupa baitza si am adormit-o imediat si a dormit de atunci somnul lung pana dimi-pranz,cum doarme ea. Bine, cu papica in somn, de dimi. Si vad ca functioneaza si acasa. Azi a adormit aproape singurica si tot doarme.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns moni_iulia spune:

Citat:
citat din mesajul lui crissbebe

Buna seara fetelor...
Suede,fetele din IOR ce ziceti o punem de o intalneala maine?
Am plecat la recuperat capitolul asta...

fericita de ALEX (22.09.09)

http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=148726

http://community.webshots.com/album/570763181pdonnI?start=72

Alta data,cu cea mai mare placere.Maine mergem la ortoped pe la 15 asa ca n-avem timp sa ajungem si pana in ior...
Chiar vroiam sa va intreb cat stati voi cu bebicii afara ca noi stam aproape 3 ore acum cand e mai cald iar pe frig doar una.

Mamica iubitoare de Tudorita Mihaita in asteptarea primaverii
Romania- The land of choice




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns moni_iulia spune:

Noapte buna!

Mamica iubitoare de Tudorita Mihaita in asteptarea primaverii
Romania- The land of choice




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Emy10 spune:

Madalina Am vazut filmuletele u frumosul Irinel! Sa inteleg ca i-a placut jumper-ul
Vik Eu ii fac baita pe la ora 20-20:30 si la maxim ora 22 doarme. Asa s-a invatat singura din prima luna. Si ce fericita eram caci dormea toata noaptea pana pe la ora 8-9. Si aum doarme la fel, dar nu stiu de ce mai are nopti cand se mai trezeste 1-2 ori, dar sar cu tatza si adoarme imediat.
Moni_iulia

Eva

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anomis28 spune:

Ce ma bucur ca o vad pe Ralukmamicule drag am vazut si eu pozele voastre si tare mult mi-au placut toate.
Cu flori frumoase si cadouri de la voi pentru sotz si de la baieti pentru tine. E un scump Alex, imi place tare mult cum se rasuceste el, o ia pe urmele lui Gogo, ca e tare activ si dinamic.
mami draga

si mai vreau sa-ti multumesc pentru grija pe care ne-o porti la noi toate (asa te simt).

si Cristinei vreau sa-i dau o ca reuseste sa fie un magnet si sa stranga in jurul ei, la plimbare multi dovlecei. e o scumpa si o finutza.

Alex, mamicule pupam Alessia cea cumintica sa-i treaca maraiala si sa ne vedem vesele cat mai curand.



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns crissbebe spune:

cine imi da si mie parola de la contul comun?

(22.09.09)

http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=148726

http://community.webshots.com/album/570763181pdonnI?start=72

Mergi la inceput