Dovleceii sarbatoresc,6luni implinesc(sept-oct) 89

Raspunsuri - Pagina 11

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns doris_79 spune:

multumim mamica cu cosita si pupam pe brucu cel mare si frumos.

mami de theodora ioana 01.09.2009
si andrei gabriel 23.07.2003
http://picasaweb.google.ro/103420065009604887088/PozeTheo#

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Dana15 spune:

Uka esti grozava! m-ai binedispus in seara aceasta..asta, dupa ce ma intristatase mesajul in care spuneai ca nu ai ce darui acestui forum si ca ne "stresezi" cu poze..sper din tot sufletul ca nu crezi cu adevarat acest lucru

Mamicile dragi care s-au vazut in Moghioros..sa va fie de bine si sa va faceti o rutina din asta..mi-au placut tare pozele cu mamicile alaptatoare;

Monikus....mami, la cat este de frumos puiul tau, cred ca ar fi prea de tot sa mai fie si cuminte! nici nu stiu ce sa laud mai intai..sa va traiasca! multumesc pentru ca ti-ai facut timp sa citesti povestea

Ioanna si tu o sa fi mama de crai!ce-or sa-ti mai planga fetele cu capul in poala..pupici la ochiosul cel frumos!

revin..

Mamica de minune scumpa Ana Elisa -16.octombrie.2009

Nasterea unei prichindute




Thank God I'm a woman!

www.flickr.com/photos/38426629@N04" target="_blank">Noi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Iulika29 spune:

Lullaby mami multumim de poze..le-am vizionat.Oricum nu cred ca te saturi så te uiti la poze de la intalneli.

www.webshots.com/user/IulikaB" target="_blank">POZE

Iuliana, Cea mai Fericitå de Bruce Nicholas (14.08.2009)

Bruce, minunea noastrå

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns doris_79 spune:

[orange] La Multe Lunite![/ LISA
[blue]CODRIN
CALIN[/blue]

mami de theodora ioana 01.09.2009
si andrei gabriel 23.07.2003
http://picasaweb.google.ro/103420065009604887088/PozeTheo#

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ioanna81 spune:

ce bine va sade! bravo mamicilor o petrecere ceva cand facem?



Ioana mama lui Carol Ioan


Pataniile noastre

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alex25 spune:

Buna seara!

Am venit sa ma scuz ca am lipsit motiv, nu am intarziat anume cu pozele, insa dupa ce am ajuns acasa si am vrut sa hranesc copilul s-a declansat isteria, a plans cum nu a facut-o niciodata in viata ei, nu a mancat nimic si nu o putem calma nicicum...am reusit intr-un final, dar tot nu stiu ce a avut. Apoi am plecat la noi la apartament unde suntem in renovari ca sa ne mutam si noi acasa, am mutat mobila, am desfacut chiuvete, distractie mare pe capu' meu. Si cum am ajuns sa stiti ca am incarcat pozele, nu am pierdut nici un minut! Asta ca sa nu cumva sa ma certati.

Monikus mami, astazi m-am gandit la tine si vreau sa te imbratisez tare de tot si sa te pup, ma gandeam ca eu as fi clacat daca se intampla in fiecare zi ce mi s-a intamplat astazi cu mandra. Am vazut si pozele cu Rareselul care este un scump.

Asaaaa, si acum despre intalneala, sa o iau pe rand:

Cristina si Emma sunt 2 frumoase cu ochi superbi, iar Emma este o papusa cuminte.

Frangutza si Natalia sunt niste finutze amandoua, seamana doarte bine intre ele si se iubesc tare de tot.

Techila si Andrei cu Stefan sunt dementiali, asa cum ii stiti. Putzele sunt foarte diferite dar tareeee cuminti, iar mami e o soferita de carutz mega indemanatica.

Lullaby si Alex sunt niste dragutzi, piticul s-a emotionat nitel de atata lume in jur, insa la mami in brate s-a potolit ca prin minune.

Anomis si Dinu niste adevarate vedete, ca s-au lasat asteptatii, dar pana la urma au stat pana la sfarsit, asa ca se iarta intarziere, iar ochisorii lui Dinu sunt belea.

Ufff, ca nu mai stiu ce vroiam sa zic, ca intre timp pitica atata s-a fatzait incat a vomitat jumate din ce a papat, intr-un mare fel, a udat pana si lenjeria. bavetica, sacul de dormit, era uda pe juma' de cap.....imi vine sa plang.

Va pup si noapte buna. uf ce m-am amarat acum la sfarsit.





-------------------------------------------------------------------------
Alexandra super fericita de ALESSIA ZEINA (26 septembrie 2009)
Da Doamne sa fim sanatoase!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns doris_79 spune:

Citat:
citat din mesajul lui doris_79
La Multe Lunite![/ [red]LISA [red]
[blue]CODRIN
CALIN[blue[


mami de theodora ioana 01.09.2009
si andrei gabriel 23.07.2003
http://picasaweb.google.ro/103420065009604887088/PozeTheo#


mami de theodora ioana 01.09.2009
si andrei gabriel 23.07.2003
http://picasaweb.google.ro/103420065009604887088/PozeTheo#

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ioanna81 spune:

daca de la 4 jumate si pana acuma mare productie de lapte nu am strans inseamna ca se termina? GATA? tre' sa cumpar lapte praf sa am in casa, just in case? de care sa iau!??!



Ioana mama lui Carol Ioan


Pataniile noastre

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns doris_79 spune:

IOANNA DRAGA EU ZIC NU DISPERI NICI EU NUMAI AM PRODUCTIE F MARE DAR THEO PRIMESTE SI COMPLETARE MILUMIL. DE LA SPITAL MI AU ZIS SA II DAU NAN DAR DUPA O LUNA MED DE FAM MI A ZIS SA IL SCOT SI SA II DAU MILUMIL DECI ACUMTHEO PAPA MILUMIL TZIZI DOAR DIMI PE LA 3 DUPA AMIAZA SI SEARA INAINTE DE CULCARE.

mami de theodora ioana 01.09.2009
si andrei gabriel 23.07.2003
http://picasaweb.google.ro/103420065009604887088/PozeTheo#

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns happy_uka spune:

Citat:
citat din mesajul lui Ioanna81

daca de la 4 jumate si pana acuma mare productie de lapte nu am strans inseamna ca se termina? GATA? tre' sa cumpar lapte praf sa am in casa, just in case? de care sa iau!??!



Ioana mama lui Carol Ioan


Pataniile noastre


Eu am in casa asa: nan1, humana si topfer, nu-i place nici unul, evident

Dar ar trebui sa bei niste ceaiuri si ceva galafor si sa bei fff multa apa!

Tinem pumnii!

Uka, cea mai fericita mamica de C a r i n a - 14 septembrie 2009

Mergi la inceput