Fulgusori de nov-dec 2009 (28)

Raspunsuri - Pagina 16

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns ralu_seby spune:

Raluci, votat!

Fetele, ms pt raspuns, o sa urmaresc si urmatoarele scaune, in special pe cel de maine dimineata. Sper sa nu fie motive de ingrijorare.

Off, iar se trezeste...

Broscuta, vazut pozici cu mandra, sa va traiasca!

poponitzu' meu Matei-Andrei

Credinta face totul posibil, Dragostea face totul usor :)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lili_a spune:

Citat:
citat din mesajul lui raluci_b

fetele nedd your help

www.lne.ro/gala-premiilor-lne/12-make-up-artistul-anului-2" target="_blank">votati monica panait este o buna prietena a mea

votat
Lalu cum mai esti?
Andre unde e locul? Daca e tot in Italia, ar fi romantic sa mergeti... stii tu, parfumata si zimbitoare ca tot am vorbit
Laura Garner intr-adevar, Budapesta e cam departe, da poate mergeti la un restaurant unguresc
Noi am facut botezul la fix 1 an
Shtephy imi pare rau ca esti obosita, ne e dor de tine
Lumi, Ramonik e a 3-a oara cind va strig Glumesc, va simtim lipsa
Monis, Laurairina voi aveti absenta doar pt azi
ici default

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Andrecluj spune:

Citat:
citat din mesajul lui lili_aAndre unde e locul? Daca e tot in Italia, ar fi romantic sa mergeti... stii tu, parfumata si zimbitoare ca tot am vorbit
E tot in Italia, la vreo 3 ore de casa. Chiara Ada, vita mia , Chiara creste Odiseea plecarii noastre acasa

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dymomo77 spune:

Ionel, Lavinia, Diana merci mult pentru informatiile despre diversificare. Incepem cu lapticul de azi. Medicul a zis sa ii inlocuiesc complet 1 masa in prima zi, 2 a doua zi si tot asa. Oricum el papa 3, max 4 bibe pe zi si de restul san. Am luat si cereale dar intai vreau sa incerc fara.
Andre si eu astept sa ne spui cum se cheama cartea... poate imi mai risipeste si mie ceata diversificarii.
Na-bo ce fata mare are mama.... si Danut tine singur bibele dar numai ca sa il scoata din gurita
Broscuta m-am uitat si eu la mica bulanoasa.
Eu azi sunt cam ravasita. Printachi(cum ii zice tati) s-a trezit la 11, a papat san pe la 13 l-am scos la plimbarica si a adormit. La 13.30 s-a trezit si a stat cuminte in carut. Pe la 16 am ajuns acasa si el s-a apucat de urlat pe motiv de somn si papa. Pana la urma nici de mancat nu a mancat ca lumea si nici nu a dormit. Acuma caraie in brate la tati. E a doua zi cand face asa si vad ca plimbarea mai tare il agita ca pe mine tare ma relaxeaza. Desi merge si socrela dupa coada mea

mami fericit de Dan Mihail

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lili_a spune:

Citat:
citat din mesajul lui dymomo77
E a doua zi cand face asa si vad ca plimbarea mai tare il agita ca pe mine tare ma relaxeaza. Desi merge si socrela dupa coada mea

De fiecare data vine cu voi? Da' de ce? (intreb si eu ca )

Am si eu o dilema asa mai de treaba mare Asta mica n-a facut de 3 zile, i-am pus juma de supozitor si tot nimik. Eu acu ce fac?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lili_a spune:

Citat:
citat din mesajul lui Andrecluj

Citat:
citat din mesajul lui lili_a
Andre unde e locul? Daca e tot in Italia, ar fi romantic sa mergeti... stii tu, parfumata si zimbitoare ca tot am vorbit


E tot in Italia, la vreo 3 ore de casa.


Go! Go! Go!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns crissa13 spune:

buna seara,

am revenit de la plimbarica, nu am mai facut azi vaccinul pt ca nu a ajuns dr la cabinet, il facem maine.

raluci am votat.

broscutza am vazut pozele de la otez. sa iti traiasca crestina.

dymomo succes cu noul laptic. naspa cu soacra ta



mamica implinita de bebe Robert Andrei (14 decembrie 2009)
poze bb Robert

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns na_bo spune:

Lili_a - amalia nu a facut nici ea de vreo 2 zile si atunci cu termometru si inainte nu a facut vreo 3 si azi i am pus o jumate de supozitor. acu am terminat de adunat ca vreo 5 min. a tot facut. supozitorul l am pus pe la 3

shtephy, Dymomo, Liliana- mersi de comentarii

Dankutza- si eu sunt invatatoare dar in sistemul public

Natalia, fericita de Amalia Maria!!!


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dymomo77 spune:

Lili depinde de cat timp ai pus supozitorul. Poate trebuie sa mai astepti. Mai nou Danut face la 3 zile tot cu supozitor. Si da socrela merge cu noi de fiecare data(ca sa ma ajute) iar cand ii zic ca nu e nevoie zice ca si asa nu are ce face acasa. Mai rau e ca uneori iese sotul cu noi(cum a fost si ieri) si am pus carutul in masina ca sa mergem intr-un parc mai departe si cand colo cine tragea de portiera? Socrela ca de venea la noi si daca noi ne plimbam merge si ea

mami fericit de Dan Mihail

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ionelamaria spune:

Dymomo, pai de-amu ma enerveaza pe mine soacra-ta. Poate vin s-o iau in unghii... ca nu stau departe. Pardon, sunt o doamna, s-o privesc cuceritor Pai e de coma asta bre!
PS. vrei sa pui un "A" la numele meu? ca ma streseaza schimbarea de sex... in rest n-ar fi o problema

AndreSa mergeti... si pentru mine da?!?!
asa as vrea si eu sa sarbatoresc cu tati momentul.... dar na... vom sta si noi la telefon mai mult

Chiar asa, mai iesencelor!!!! dar numai eu trancanesc pe aici mult? Mai apare si Dymomo uneori, Lalu ( dar rar) ca si Shtrunphy. RAMONIKA, lUMI!!!. nu mai spun ca Ruxi l-a ignorat pe Mihnea azi, desi el i-a trimis un buchet de flori pe mess. Mai insistam


Mami fericita de Mihnea
Mihnea creste mare (14.11.2009 )
aniversarea nuntii
POZE

Mergi la inceput