Burtici cu delfinasi de iulie-august 2010 (35)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns laurika1982 spune:

Citat:
citat din mesajul lui beluistef

Racusor am modificat datele tale in listuta, te-am trecut cu DPN 06.07...parca asa ai spus.

In legatura cu recoltarea celulelor inca nu stiu ce sa zic problema este ca am fi recoltat si noi, doar ca sit. financiara este in asa masura incat nu ne permite acest efort care este imens pentru noi. Din pacate asta este adevarul si nu il putem nega, singura modalitate ar fi doar sa mai fac un credit, pe langa celelalte pe care le am, dar nu ne mai permitem nici plata unei alte rate. Deh...asta este situatia si incerc sa nu ma mai gandesc ca altfel ajung la depresie ...De aceea de multe ori cand va vad cum vorbiti de concedii si alte cele ma gandesc..." ce caut eu pe aici printre fetele astea si mai ales sa-mi dau cu parerea, ca nu ma compar cu ele deloc...nici macar nu le ajung la degetul mic "...

Hai ca am inceput sa deviez ... scuze...probabil si hormonii astia sunt de vina ( acum am gasit pe cine sa dau vina )


***************************************************
Elena, 20+ cu
Si mamica de Luisa ( 23.07.2005)& Beatrice ( 02.06.2003)



Deci te rog frumos sa nu mai gandesti asa, ca iei bataitza.Cum adica, tu nu esti om?!toate avem problemele noastre si stai linistita ca nu toate stam pe roze:).mai bine sa avem sanatate si intelegre in casa...ca banii ii facem noi.ai doua fete minunate, un baietel pe drum, lasa gandurile negre..

hai, capu sus!

Pupici

Laura 17+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns deveghe spune:

'Neata tuturor!

Ramo, perfect bancul!

Ilinca (17.03.2001) & Petru (24.11.2008) & 15+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ooana spune:

Citat:
citat din mesajul lui tina_80

Eu si sotul am decis ca vom recolta celule stem. De ce sa nu facem tot ceea ce ne sta in putinta.
Aici si moasele au fost scolite sa recolteze celule stem.

Am pus si eu poze cu burtica goala


tina 18+


foarte dragut


Oana 20+ cu


Noi 2...si bebe
www.youtube.com/watch?v=pLKkGs41RAA" target="_blank">Wedding-videoclip

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ramo1901 spune:


asa e Elena, lasa gandurile astea, ca toate avem dreptul sa visam la cate ceva. e normal si omenesc.
si mie mi-ar placea sa merg in atatea locuri si sa fac atatea lucruri...dar daca nu se poate asta e.
si oricum din punctul meu de vedere sunt atatea lucruri mai importante in lumea asta decat banii. si sunt sigura ca toate fetele cred la fel. hai pupici si "be positive",



Ramona 16+ ....cu o scumpica de

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bumblebee spune:

Elena, subscriu la ce a spus Laurika!

Care dintre burtici spunea ca a cumparat un teren si nu primea autorizatie de constructie? Ca de atata plitiseala ma gandesc la tot felul de treburi. Este o lege, nu stiu exact ce nr. , dar voi afla, conform caruia poti obtine autorizatie de constructie pentru locuinta agricola P+1, sa strige care burtica avea problema asta ca sa-i dau PM cand aflu ceva, ca sa nu mai fiu atat de off topic.


Alina 17+ cu
gargarita

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ooana spune:

Citat:
citat din mesajul lui beluistef

Racusor am modificat datele tale in listuta, te-am trecut cu DPN 06.07...parca asa ai spus.

In legatura cu recoltarea celulelor inca nu stiu ce sa zic problema este ca am fi recoltat si noi, doar ca sit. financiara este in asa masura incat nu ne permite acest efort care este imens pentru noi. Din pacate asta este adevarul si nu il putem nega, singura modalitate ar fi doar sa mai fac un credit, pe langa celelalte pe care le am, dar nu ne mai permitem nici plata unei alte rate. Deh...asta este situatia si incerc sa nu ma mai gandesc ca altfel ajung la depresie ...De aceea de multe ori cand va vad cum vorbiti de concedii si alte cele ma gandesc..." ce caut eu pe aici printre fetele astea si mai ales sa-mi dau cu parerea, ca nu ma compar cu ele deloc...nici macar nu le ajung la degetul mic "...

Hai ca am inceput sa deviez ... scuze...probabil si hormonii astia sunt de vina ( acum am gasit pe cine sa dau vina )


***************************************************
Elena, 20+ cu
Si mamica de Luisa ( 23.07.2005)& Beatrice ( 02.06.2003)



hai nu te demoraliza , eu zic ca cel mai important lucru in viata e sa fi optimist


Oana 20+ cu


Noi 2...si bebe
www.youtube.com/watch?v=pLKkGs41RAA" target="_blank">Wedding-videoclip

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns princess spune:

Pai, Racusor, bei ceaiurile dupa ce nasti ca doar atunci ai interes sa iti vina lapticul pt bebe ; ceaiurile pt lactatie le gaseseti la farmacie, Plafar, supermarket. Sunt mai multe tipuri de ceaiuri, dar mai avem noi timp sa discutam despre asta pana vom naste. Eu am inceput sa beau ceaiurile chiar a doua zi dupa nastere.

Elena, draga mea, banii, cum vin asa se duc. Stai linistita ca nu esti singura cu probleme financiare si cu rate! Sa fim sanatoase si sa avem copilasi sanatosi, asta este cu adevarat important! Noi anul acesta nici macar nu indraznim sa ne gandim la un concediu in tara, dar nu imi pare rau. Tot ce ma intereseaza este ca bb sa fie bine si sa se nasca la termen, mai ales ca este atat de asteptat de fratiorul sau.

Alina mami de RARES NCHOLAS - 20 septembrie 2006
13+

RARES are...


BEBE



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ramo1901 spune:

Citat:
citat din mesajul lui ooana


Am pus si eu poze cu burtica goala


tina 18+


Tina frumoasa burtica ta,

Ramona 16+ ....cu o scumpica de

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Lia73 spune:

Citat:
citat din mesajul lui beluistef

Racusor am modificat datele tale in listuta, te-am trecut cu DPN 06.07...parca asa ai spus.

In legatura cu recoltarea celulelor inca nu stiu ce sa zic problema este ca am fi recoltat si noi, doar ca sit. financiara este in asa masura incat nu ne permite acest efort care este imens pentru noi. Din pacate asta este adevarul si nu il putem nega, singura modalitate ar fi doar sa mai fac un credit, pe langa celelalte pe care le am, dar nu ne mai permitem nici plata unei alte rate. Deh...asta este situatia si incerc sa nu ma mai gandesc ca altfel ajung la depresie ...De aceea de multe ori cand va vad cum vorbiti de concedii si alte cele ma gandesc..." ce caut eu pe aici printre fetele astea si mai ales sa-mi dau cu parerea, ca nu ma compar cu ele deloc...nici macar nu le ajung la degetul mic "...

Hai ca am inceput sa deviez ... scuze...probabil si hormonii astia sunt de vina ( acum am gasit pe cine sa dau vina )


***************************************************
Elena, 20+ cu
Si mamica de Luisa ( 23.07.2005)& Beatrice ( 02.06.2003)


sa inteleg ca tre sa ma car de pe site??? ca yo nu am bani f multi???
nicigand fata mea


+17 Asteptarea este tare grea dar rasplata va fi pe masura!! pozulici

paunita

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Lia73 spune:

scuze ca nu am salutat intai
pup fetele

+17 Asteptarea este tare grea dar rasplata va fi pe masura!! pozulici

paunita

Mergi la inceput