Dovleceii sarbatoresc,6luni implinesc(sept-oct) 88

Raspunsuri - Pagina 13

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns selen80 spune:

Citat:
citat din mesajul lui kemsy

Buna fetelor!!
Aseara m-a zapacit Loris, mi-a luat 2 ore sa-l fac sa doarma in patutz la el, cum il puneam, incepea sa planga...Si de fapt sotz a reusit, ca eu deja imi smulgeam parul din cap de nervi...

Am cateva intrebari pentru fetele din Constanta si nu numai: noi ne vom petrece concediul in tara, la mare. Am dori sa inchiriem un apart cu 3 camere, in CT, si sa mergem pe plaja din Mamaia.
Aveti vreo idee, cunoasteti apart de inchiriat, care sa fie cat mai aproape de Mamaia (chiar, spre ce cartiere ar trebui sa ma orientez?)?
Care e cea mai curata plaja?

Am uitat ce mai vroiam sa zic...
O zi buna tuturor

Gianina, fericita de strengar Loris Stefan (02.10.2009)

Asa s-a nascut Loris




daca vrei apart in CT si sa mergeti la plaja in Mamaia, cel mai bine cauti in cartierele Faleza Nord si Tomis Nord...despre cea mai curata plaja...sunt cele mai indepartate de Ct in general, de la Cazino incolo..
de apartamente nu stiu nici unul, dar ma mai interesez...neaparat 3 camere sa fie?

VOTATI-NE, VA RUGAM! MULTUMIM!

de ursulica Ebru Fatima (29.08.2009) PRIMA POZA!

POZE URSULICA
nunta


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monikus spune:

Mada vrem dovada ca a venit jumperul.

Fragutza dovada ca ai fost in parc unde e? e valabil si pt restul fetelor. Acum astept rosiile.

Iulika tare interesante linkurile tale.

Edit: Clodute eu din pacate nu am hota. Oricum multumesc de idei. La multi ani piticului.
Monica, mami fericita de Rares Andrei (16.10.2009) ALBUM RARES ANDREI BEBE
povestea nasterii puiului de om Rares Andrei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ralu0308 spune:

Iulikaam vazut pozele cu BRUCE...ce dulce si dolofanel...E TARE SCUMP...

tot la recuperari sunt...

Raluca mamica lui Alexandru 10.09.09

Poze cu noi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns selen80 spune:

Monikus tin pumnii sa iasa analizele bune...
poti incerca si cu uscatorul de par, in loc de hota

POZE, POZE, POZE!!

VOTATI-NE, VA RUGAM! MULTUMIM!

de ursulica Ebru Fatima (29.08.2009) PRIMA POZA!

POZE URSULICA
nunta


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns madalina84 spune:

Dupa ce termin curatenia,aduc baiatul si pun dovezi,pana atunci poate pun si fetele pozici.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns doris_79 spune:

deci ma chinui de cateva ore bune sa pun un link cu poze sper ca acum am reusit daca nu sunt

[url=''poze theo''][url]

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monikus spune:

Am intrat pe mailul comun si am vazut asa:

- un filmulet bestial trimis de Uka,
- copii de Bia dragalasi foc. Cine a facut puzzle-ul ala ca tare complicat pare.
- o Natalia frumoasa foc cu omidutza ca a noastra. Acum urlam la ea pt ca nu sta sa o mancam.
- flacau de Diamar tare zambaret,
- Davidutz strengar. Doamne ce ochi are. Si o Lucie care arata tare bine,
- Alexut de Raluk tare frumusel si smecheras. Mi-a placut tortul cu amprenta si mesajul pt tati.

Gata ca m-am intrecut cu gluma azi. Am fost prea activa. Noroc ca mai e bunica pe aici.

V-am pupat. Poate mai intru sa vad poze de la intalneala azi.

Monica, mami fericita de Rares Andrei (16.10.2009) ALBUM RARES ANDREI BEBE
povestea nasterii puiului de om Rares Andrei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kemsy spune:

Citat:
citat din mesajul lui selen80

Citat:
citat din mesajul lui kemsy

Buna fetelor!!
Aseara m-a zapacit Loris, mi-a luat 2 ore sa-l fac sa doarma in patutz la el, cum il puneam, incepea sa planga...Si de fapt sotz a reusit, ca eu deja imi smulgeam parul din cap de nervi...

Am cateva intrebari pentru fetele din Constanta si nu numai: noi ne vom petrece concediul in tara, la mare. Am dori sa inchiriem un apart cu 3 camere, in CT, si sa mergem pe plaja din Mamaia.
Aveti vreo idee, cunoasteti apart de inchiriat, care sa fie cat mai aproape de Mamaia (chiar, spre ce cartiere ar trebui sa ma orientez?)?
Care e cea mai curata plaja?

Am uitat ce mai vroiam sa zic...
O zi buna tuturor

Gianina, fericita de strengar Loris Stefan (02.10.2009)

Asa s-a nascut Loris




daca vrei apart in CT si sa mergeti la plaja in Mamaia, cel mai bine cauti in cartierele Faleza Nord si Tomis Nord...despre cea mai curata plaja...sunt cele mai indepartate de Ct in general, de la Cazino incolo..
de apartamente nu stiu nici unul, dar ma mai interesez...neaparat 3 camere sa fie?

VOTATI-NE, VA RUGAM! MULTUMIM!

de ursulica Ebru Fatima (29.08.2009) PRIMA POZA!

POZE URSULICA
nunta




multumesc . 3 camere, ca suntem 2 familii cu copii, si sa stam impreuna in acelasi apartament...

Gianina, fericita de strengar Loris Stefan (02.10.2009)

Asa s-a nascut Loris

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns selen80 spune:

Citat:
citat din mesajul lui doris_79

deci ma chinui de cateva ore bune sa pun un link cu poze sper ca acum am reusit daca nu sunt

[url=''poze theo''][url]


pune linkul cu pozele asa, simplu, intr-un mesaj, si ti-l pun eu in formula care trebuie...apoi il copiezi in semnatura ta..

VOTATI-NE, VA RUGAM! MULTUMIM!

de ursulica Ebru Fatima (29.08.2009) PRIMA POZA!

POZE URSULICA
nunta


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns NelaM spune:

Doamnelor, va salut!

Ce faceti, cum sunteti?
Mai, dar ce m-am mai chinuit sa va ajung, am crezut ca nu va mai ajung din urma! Ma resemnasem deja...

La multe lunite sarbatoritilor de azi! Sa cresteti sanatosi, voiosi, voinici! Si sa fiti cuminti.


_
Nela, mamica de Ana nazdravana (19.09.09)
Don't take yourself so seriously, no one else does...

Mergi la inceput