Dovleceii sarbatoresc,6luni implinesc(sept-oct) 88

Raspunsuri - Pagina 11

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns madalina84 spune:

MONIKUS multa sanatate,sper sa nu fie nimic grav

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ralu0308 spune:

Buna dimineata si de la mine (deja e dupamiaza)!

Am alergat azi ca un cal de curse, iar aseara am picat dusa...la 10 dormeam tun.

LA MULTE LUNITE CALIN SI LISA, SANATATE SI SA CRESTEM MARI SI VOINICI.

[red]SOS la papa[/red
]. Nu ne plac legumele. Ce pana mea sa pun s aiba gust bun...NICI EU NU LE-AS MANCA...ce sa fie bun dintre morcov, patrunjel si pastarnac fierte

Trec la recupert ca ati fost harnice

Apropo de iesit...la Suceava e frig, bate vantul si sunt baltoace de poti sa te ineci...DA NUVINE EA VARA SA MEREM LA MARE

Raluca mamica lui Alexandru 10.09.09

Poze cu noi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns madalina84 spune:

RALU morcov,nici la al meu nu i-a placut pastarnacul,patrunjel inca nu i-am dat.Incearca combinatia morcov-dovlevel,e tare bun.Eu am pus putin unt la inceput si apoi am invatat de la fete sa pun o picatura de ulei de maslina

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns doris_79 spune:

fetele help plsssss am reusit sa fac cont pe picasa am facut albumul dar mai departe am ramas inzapezita ajutooooooor multumesc

dorinela mami de theodora ioana 01.09.2009 si andrei gabriel 23.07.2003

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns vik-cj spune:

fetelor.

Ahhh..ca am scapat si de ziua de munca...acum urmeaza fun-ul!
Ma duc sa imi recuperez mamarutza ca e de la ora 12 afara (cu mama) si sa profit de soare...e asa de cald la Cluj si de frumos ca daca nu ar trebui hranita cred ca am sta pina la 4 pe afara.

La multi Ani Calin si Lisa!

Sunt nerecuperata, nu am vazut poze...deci urmeaza dupa ce venim de afara.

Dana...daca vremea ramine asa, ne vedem joi? Sau miine dar numai dupa 2 pot, ca pina la 1 am curs ...

Revin..

de printesa mica Isabela Maria - 15 septembrie 2009
Isabela

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ralu0308 spune:

Citat:
citat din mesajul lui madalina84

Neata
LALI multumim de cafeluta
Cuscra DELIA am o frumusete de nora ca o floare,ma bucur ca v-ati facut program.Apropo v-ati mutat?
CRISBEBE eu zic ca nu e nici un grup in care sa nu poate intra nimeni numai ca unele(eu) nu ma prea pricep la chefuri asa ca raman pe dinafara dar ma amuz tare cand le citesc pe fete.
ANDRA felicitari pentru prietena ta,abia astept sa te vedem si pe tine la tv si sa spun:"e fata mea dupa forum"
LA MULTE LUNITE sarbatoritilor de azi,avem fetita mare de 7 luni,vai ce repede trece dar e frumos cu puii langa noi
Eu de ce nu am pe nimeni in Pitesti?dar tot ajung eu odata la bucuresti sa va vad si eu
Ce-am mai citit?am uitat dar imi aduc eu aminte pe parcurs
Aaa,am vazut ca Davidelul mananca o groaza de fructe,e baiat mare
ALEX eu ieri de ex l-am imbracat pe Iri cu un body,strampi,bluza si salopetica si pe deasupra o gecuta.
Intre 1-4 imi vine jumperul,pana atunci trebuie sa bag aspiratorul si sa spal pe jos.

D-ZEU MI-A TRIMIS RASPLATA
IRINEL ANDREI
POZE CU NOI

o perioada din viata mea Rasplata a sosit


ce jumper ai ales pana la urma?

Raluca mamica lui Alexandru 10.09.09

Poze cu noi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns madalina84 spune:

Citat:
citat din mesajul lui doris_79

fetele help plsssss am reusit sa fac cont pe picasa am facut albumul dar mai departe am ramas inzapezita ajutooooooor multumesc

dorinela mami de theodora ioana 01.09.2009 si andrei gabriel 23.07.2003

Ai pus pozele in album?Daca da te duci la profil,editeaza profil,optiuni si ai acolo semnatura,bagi linkul cum te-a invatat Dana (parca) si apar pozele.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns madalina84 spune:

RALU rainforest jumperoo,l-am luat la 500 ron fara transport care mai e 29 ron.Mi-am permis ca pune si sora-mea jumatate si oricum o sa-l foloseasca si ea la copii ei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monikus spune:

Selen ai o fetita frumusica foc. Multumim pt aprecieri.

Raluk am vazut ca ma intrebai cum il adorm pe cel mic. Adoarme numai in brate si leganat prin casa. Daca stau jos nu e bine si urla. AAA si leganat nu dreapta - stanga ci doar sus-jos altfel iar nu e bine . Greu nene greu.

Suede multumesc. Din pacate acum mi se pare cam fierbinte cand l-am pupat pe frunte asa ca i-am dat 1 ml de panadol. Sper sa treaca.

Lullaby si eu cred ca a crescut ok.

Kiki, pai tu ai doi. Ne ajungeti voi din urma rapid. I-a mers bine cu laptic de la mine acum sa vedem daca am intrerupt ce se intampla. Nu mai fi suparata pt laptic ca sigur vor creste mari si puternici si asa.

Iulika, se pare ca nu scapam de febra. Noaptea trecuta a stat soacra mea cu el. A zis ca a fost ok dar tot s-a trezit de 3 ori si a trebuit plimbat. Asta e. Ne facem noi cuminti intr-o buna zi.

Mada, multumim ca te-ai gandit la noi.

Moni_iulia iti transmitem si tie si flacaului pupici.

Ioana imi pare tare rau ca a fost urlacios Carol. Sper sa ii treaca repede.

Anomis un si pt tine.

Cristina_ana se pare ca azi facem un pic de febra. Sper sa treaca.

Uka uite o sa plece piticii si sa nu mai fii suparata k noi tot te iubim.

Elle pupam si noi fetitele tale dragalase.

Raluk tare imi pare rau ca a urlacit iar cel mic. Am ajuns la concluzia ca urla mai tare copiii astia daca nu reusesti sa ii adormi si ziua cate un pic. pup sa treaca. Cu recuperatul nu ma pot dezobisnui. Imi place sa va citesc sa vad ce mai face fiecare. Asta cu forumitule boala grea si nu trece cu una cu doua.

Gata jumatate din capitolul trecut. Acum ma duc sa distrez copilul. AAA si astept poze de la intalneala.



Monica, mami fericita de Rares Andrei (16.10.2009) ALBUM RARES ANDREI BEBE
povestea nasterii puiului de om Rares Andrei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monikus spune:

Citat:
citat din mesajul lui ralu0308
Nu ne plac legumele. Ce pana mea sa pun s aiba gust bun...NICI EU NU LE-AS MANCA...ce sa fie bun dintre morcov, patrunjel si pastarnac fierte

Raluca mamica lui Alexandru 10.09.09

Poze cu noi


Ai fost tare. Nici eu nu as manca legume d-astea fierte. bleah bleah. pup.

Monica, mami fericita de Rares Andrei (16.10.2009) ALBUM RARES ANDREI BEBE
povestea nasterii puiului de om Rares Andrei

Mergi la inceput