Dovleceii sarbatoresc,6luni implinesc(sept-oct) 87

Raspunsuri - Pagina 13

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns suede spune:


Si tie la fel!


Citat:
citat din mesajul lui Ioanna81

Dana, Laura sa aveti o noapte linistita!



Ioana mama lui Carol Ioan


Pataniile noastre


Laura fericita de puiut scump norocos Mihnea Costin 12.10.2009

FEBRUARIE:
http://family.webshots.com/album/576696699yHysnI

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns madalina84 spune:

Citat:
citat din mesajul lui techila

haaaa...am venit si nu-i nicio petrecere???? nici macar gazda de petrecere nu avem...pe unde o fi monica?

madalina, este foaaarte frumos putzul tau, dar si tu esti o mami extraordinar de frumoasa

Dana- rasfatata mamica de andrei si stefan 25aug09, techila 25mai07 si dexter 03mai09 - ditai familia

poze de la origini pana in prezent ************ nasterea a doua putze


imi da mie sfaturi pe mess cum sa fac branzica
Multumesc de complimente,dar si eu sunt disperata ca m-am ingrasat si toata lumea cand ma vede:"te-ai ingrasat!!!"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns vik-cj spune:

Cheful??? Unde-i cheful???

Hmmm...si m-am aranjat special pentru chef..si pentru comentariile lui Luto..ntz ntz

Daca tot suntem cuminti si nu chefuim ma duc sa ma delectez si eu cu poze de dovlecei frumosi si va spun noapte buna!



de printesa mica Isabela Maria - 15 septembrie 2009
Isabela

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns raluk16 spune:

Am culcat un plangacios (se pare ca am cobit azi... ) care nu a dormit deloc de la 4 . Ma doare capul, dar am vrut sa intru sa-mi iau motivare de la party si sa merg la somn.

pupici fete dragi


Mami fericita de minune Alex (16 octombrie 2009)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns doris_79 spune:

buna seara!Scuze ca dau buzna in clubul sutecelor dar vreau sa va multumesc pentru ca existati.Sper ca ma primiti si pe mine impreune cu fetita mea theodora ioana .Vreau sa va spun ca din februarie anul trecut faceti parte din familia mea.Ii mulumesc fragutzei ca mi-a dat curaj sa ma alatur voua.Precizez ca theodora mai are un fratior de 6 aniAndrei Gabriel. O seara placuta!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Fragutza spune:

Mada, e tare scump Iri! Si tu esti o frumoasa!

Uka, felicitari dear!Acum sarbatoresti cu sotzul, asa-i?

If your baby is "beautiful and perfect, never cries or fusses, sleeps on schedule and burps on demand, an angel all the time," you're the grandma.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Fragutza spune:

Doris, bine ai venit! Scrie repede 10 mesaje ca sa scapi de moderare.
Zi-ne ceva despre Theodora!

If your baby is "beautiful and perfect, never cries or fusses, sleeps on schedule and burps on demand, an angel all the time," you're the grandma.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns moni_iulia spune:

Citat:
citat din mesajul lui doris_79

buna seara!Scuze ca dau buzna in clubul sutecelor dar vreau sa va multumesc pentru ca existati.Sper ca ma primiti si pe mine impreune cu fetita mea theodora ioana .Vreau sa va spun ca din februarie anul trecut faceti parte din familia mea.Ii mulumesc fragutzei ca mi-a dat curaj sa ma alatur voua.Precizez ca theodora mai are un fratior de 6 aniAndrei Gabriel. O seara placuta!

Bine ai venit!

Mamica iubitoare de Tudorita Mihaita in asteptarea primaverii
Romania- The land of choice




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns techila spune:

Citat:
citat din mesajul lui raluk16

Am culcat un plangacios (se pare ca am cobit azi... ) care nu a dormit deloc de la 4 . Ma doare capul, dar am vrut sa intru sa-mi iau motivare de la party si sa merg la somn.

pupici fete dragi


Mami fericita de minune Alex (16 octombrie 2009)


la naiba....fie...o sa ma culc in cazul asta...

Dana- rasfatata mamica de andrei si stefan 25aug09, techila 25mai07 si dexter 03mai09 - ditai familia

poze de la origini pana in prezent ************ nasterea a doua putze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns moni_iulia spune:

Mie nu-mi vine sa cred ca ati lasat-o pe Suedesa plece la culcare fara sa puna pozele cu care se lauda.


Mamica iubitoare de Tudorita Mihaita in asteptarea primaverii
Romania- The land of choice




Mergi la inceput