Dovleceii sarbatoresc,6luni implinesc(sept-oct) 87

Raspunsuri - Pagina 11

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns suede spune:

M-am uitat la pozele cu Bruculica,este un adevarat cavaler .
Pe-ale lui Mada nu pot sa le vad,cica sa ma loghez

Laura fericita de puiut scump norocos Mihnea Costin 12.10.2009

FEBRUARIE:
http://family.webshots.com/album/576696699yHysnI

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Dana15 spune:

Citat:
citat din mesajul lui monique02

Mada eu nu pot sa vad pozele, daca intru pe link dau de pozele mele, de ce oare?

Monica, mamica de Teodora (04.09.06) si de surioara Andreea (20.08.09)


si mie tot asa mi se intampla

Mamica de minune scumpa Ana Elisa -16.octombrie.2009

Nasterea unei prichindute




Thank God I'm a woman!

www.flickr.com/photos/38426629@N04" target="_blank">Noi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns madalina84 spune:

Oare acum merge?nu stiu ce se intampla,eu doar am adaugat fetele la favoriti intre timp si atat,Am inchus de tot picasa poate merge

D-ZEU MI-A TRIMIS RASPLATA
IRINEL ANDREI
POZE CU NOI

o perioada din viata mea Rasplata a sosit

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anomis28 spune:

Buna seara mamici,

mi-am culcat dovleacul cel gras (azi a fost zi de cantar si are 8,190, si e umflatel ca un balon, da' tot il iubesc ca e al meu)
si vin si eu in povesti.


La multi ani sarbatoritilor de azi!
Maia modeala in devenire,
Melisa - spanioloaica,
Amos Mosorel scump de Bia si
Alexandru de Crissbebe !


cu o zi intarziere dar tot din inima:
La multi ani, Kiki!
Sa fii santoasa si fericita alaturi de cei 3 cavaleri de acasa (2 mici si scumpi si unu mare si mandru de minunile lui)

Mada, felicitari ca ai rupt pisica si ti-ai luat jumper, astept poze cu iri in el, eu m-am dus pe ebay, si mi-ai pus undita sa pescuiesc unu mai ieftin la sh. De oo de prepelita am citit si eu, nu mai stiu unde ca sunt foarte bune pt. pui ca ar contine mai mult fier decat cele de gaina. Varsta de la care se dau insa cred ca trebuie sa o afli de la doftora ta, cred ca e prea devreme acum. Pt. muci si nas infundat, noi am luat 1 saptamana ser fiziologic in nas, si oscillococcinum 5 zile, si pt ca avea si un inceput de febra a luat si 3 zile panadol. Multa sanatate si astept poze din jumper.

jucarii Lamaze sunt la Miniblu, i-am luat lui Dinu o floare super care canta si lumineaza daca e zgataita de bebe. Dinu e foarte incantat si roade la ea cate 2 ore pe zi. Si de sophie ii place mult...

nu am apucat sa ved poze , dar promit sa-mi dau silinta mai mult ca nu se mai poate si sunt tare curioasa.

Cand aveti un pic de timp, rogu-va trimiteti si la moi un PM cu noua parola.

Si ca tot veni vorba de asta, si din cauza asta sunt in urma ca am stat sa citesc subiectul cu pricina. nu mai pot posta acolo dar unombun, daca ne citesti acum, sa stii ca sunt foarte dezamagita de tine. Nu ma asteptam la comportamentul asta din partea ta [acum nu exista aici emoticon dar e ala care iti bate obrazul]. Te stiam, din posturi mult mai credincioasa, dar in postul pastelui sa te ocupi cu asa ceva.....urat si in acelasi timp pacat ca nu esti la inaltimea nick-ului ales.


Monikus
, mamicule drag, ma bucur sa aud ca Rares se linisteste afara, Doamne Ajuta sa fie asta remediu. Felicitari ca ati mai scapat de un vaccin si ne rugam sa nu faca febra in noaptea asta.
mamica incercata.


Iulika, din fructe, noi papam cel mai bine mango copt in cuptor. Dinu e in culmea placerii. Noi de la mar copt am facut bubite rosii pe barbita si am trecut la mango copt pe care il tolereaza mult mai bine.

mai am multe de spus, dar ma duc sa fac o baie, si ma intorc sa recuperez.



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Iulika29 spune:

Fetelor ia uitati aici un grafic lunar de introducere in functie de varsta bebelusului



www.webshots.com/user/IulikaB" target="_blank">POZE

Iuliana, Cea mai Fericitå de Bruce Nicholas (14.08.2009)

Bruce, minunea noastrå

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns biaz29 spune:

Citat:
citat din mesajul lui cristina_ana

Am intrat repede-repede, ca am de adormit puiutii.
Bia, am vazut pozele cu cei doi baietei minunati! Busici iti seamana tare bine, zic eu, mi se pare ca are buzele tale frumoase. (sa stii ca esti tare frumoasa). Mi-a placut mult si poza cu cei doi fratiori unul langa celalalt.

Cristina, mamica de Andrei Eric (26.07.2007) si Emma Ioana (05.09.2009) )
POZE



Multumesc, Cristina. De atatea aprecieri si laude sunt gata-gata sa plesnesc.





_
Bia, mamica lui Busici (24 mai 2005) si a lui Mosorel (22 sept 2009)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns suede spune:

Mada tot nu merge!

Laura fericita de puiut scump norocos Mihnea Costin 12.10.2009

FEBRUARIE:
http://family.webshots.com/album/576696699yHysnI

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns madalina84 spune:

Gata m-a invatat MONICUTA
va dau linkul si apoi modific si in semnatura
http://picasaweb.google.com/irinelandrei

D-ZEU MI-A TRIMIS RASPLATA
IRINEL ANDREI
POZE CU NOI

o perioada din viata mea Rasplata a sosit

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ioanna81 spune:

gata, am revenit. mutumesc fetelor credeti ca ar putea fi dintii??? este adevarat ca de cateva zile baleste muuult mai rau decat de obicei si roade tot, inclusiv degetee noastre daca le prinde. sper sa nu fie vreo infectie urinara mai ales ca nu are simptome. a plns intr-adevar cand i-a umblat la putzulica dar poate l-a tras prea tare.. nu stiu. o sa incerc sa prindem pipi in recipient si sa vedem ce-o fi.

'om vedea. stau s eu prin zona






Ioana mama lui Carol Ioan


Pataniile noastre

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ioanna81 spune:

mada oficial sunt invidioasa! ce par are Irinel un frumos si un strengar



Ioana mama lui Carol Ioan


Pataniile noastre

Mergi la inceput