Fulgusori Noiembrie-Decembrie 2009(27)

Raspunsuri - Pagina 14

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns laurairina13 spune:

Diana, deci stiam si io ceva bine de glicerina aia cu stamicin,doar ca intelesesem ca e antibiotic stamicinu asta si cand colo e antimicotic, asta e ..uite asa mai invat si eu cate ceva

Bag ochiu pe aici, doar ca nu mai am timp sa raspund si io nominal, si asa de dimineata pan acu mandra mea numa mofturele a facut, si nu pot face nik de ea,darmite sa mai martisoresc.

Mami de rechinasa Amalia Teodora (03.11.2009)

rechinas in pozici

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lylyana.ion spune:

micutului Nicholas Samuel de mami Rebebe

Lili, mami de Alexandru (18.11.2009)
pozicile noastre

varsta noastra

"Cateodata uitam ca copiii abia au ajuns pe pamant. Sunt ca mici extraterestii:sub forma de energie nestavilita si potential in stare pura. Se afla aici intr-un fel de misiune exploratorie si tot ce incearca sa faca este sa inteleaga ce le trebuie sa fie oameni."
Copilul de pe Marte-Menno Meyjes

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabitza35 spune:

neata,

raport cantar 61,6 kg.... ma duc sa incep bibilitul mucosilor ( ochi, nasuc, fetzisoara, unghiute)
intru cand termin


Dragos si Eva _30.11.2009


mucosii

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Andrecluj spune:

Buna dimineata, oferim cafelutza cu intarziere, ce sa facem, dormim mult zilele astea. Tare astept vesti de la Lalu Chiara Ada, vita mia , Chiara creste Odiseea plecarii noastre acasa

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns laviniablaga spune:

Neatza..ma prezint si eu cu intarziere, dar abia ne-am trezit, tinand cont ca abia la 6 a vrut pustiul meu sa doarma!!!Ma doboara!

Multumesc de cafea, promit sa nu mai intarzii data viitoare!Azi mergem si noi la vaccinul de 4 luni!Am emotii...abia dupa amiaza are medicul program...asa ca...mai am timp de chat-uit!

Pup toate fetele fara exceptie!

Ralu_seby insanatosre rapida!


Lavinia, cea mai fericita de Rares Cristian, un grabit!NASTEREA UNUI FULGUSOR GRABITRARES CRESTE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns raluci_b spune:

neata

simi chiar ca tare ar fi faza cu socru

lalu-nu are nr de tel in contacte, are cineva nr ei, poate aflam ceva

dymo- multumim de tratatie

am luat si eu ieri glicerina, iaaacccccc, cum gust eu tot ce dau la copil, vai de mine asta este horor, sper sa nu fie nevoie sa-i dau vreodata

lyly- multumim de cafea

sa traiasca sarbatoritii de azi

Ralu, mami de Remus Andrei (8 nov '09)Primul an de peripetii
www.popasmusic.com" target="_blank"> un strop de placere
Poze BUBU

"Un optimist nu e decat un prost fericit. Pesimistul e doar un prost." - Louis Bernanos

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns raluci_b spune:

fetele cu raceala, la mine nu a apucat sa se ingroase gluma, am bagat ceai cu miere si lamaie, oscilo si homeogene, si aseara o super baie firbinte cu multa sare, insanatosire grabnica

Ralu, mami de Remus Andrei (8 nov '09)Primul an de peripetii
www.popasmusic.com" target="_blank"> un strop de placere
Poze BUBU

"Un optimist nu e decat un prost fericit. Pesimistul e doar un prost." - Louis Bernanos

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lylyana.ion spune:

lavi, succes la vaccin

Lili, mami de Alexandru (18.11.2009)
pozicile noastre

varsta noastra

"Cateodata uitam ca copiii abia au ajuns pe pamant. Sunt ca mici extraterestii:sub forma de energie nestavilita si potential in stare pura. Se afla aici intr-un fel de misiune exploratorie si tot ce incearca sa faca este sa inteleaga ce le trebuie sa fie oameni."
Copilul de pe Marte-Menno Meyjes

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns laviniablaga spune:

Citat:
citat din mesajul lui lylyana.ion

lavi, succes la vaccin

Lili, mami de Alexandru (18.11.2009)
pozicile noastre

varsta noastra

"Cateodata uitam ca copiii abia au ajuns pe pamant. Sunt ca mici extraterestii:sub forma de energie nestavilita si potential in stare pura. Se afla aici intr-un fel de misiune exploratorie si tot ce incearca sa faca este sa inteleaga ce le trebuie sa fie oameni."
Copilul de pe Marte-Menno Meyjes
lyly esti o draguta ca intotdeauna!

Lavinia, cea mai fericita de Rares Cristian, un grabit!NASTEREA UNUI FULGUSOR GRABITRARES CRESTE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns raluci_b spune:

Citat:
citat din mesajul lui laviniablaga
Multumesc de cafea, promit sa nu mai intarzii data viitoare!Azi mergem si noi la vaccinul de 4 luni!Am emotii...abia dupa amiaza are medicul program...asa ca...mai am timp de chat-uit!


nu are in nici o zi program de dimi? pediatra mea m-a sfatuis sa ma duc cand e dimineata ca daca e sa faca febra sa nu fie seara, sa stai de panda adica peste noapte

sa treceti cu bine

Ralu, mami de Remus Andrei (8 nov '09)Primul an de peripetii
www.popasmusic.com" target="_blank"> un strop de placere
Poze BUBU
"Un optimist nu e decat un prost fericit. Pesimistul e doar un prost." - Louis Bernanos

Mergi la inceput