Dovleceii sarbatoresc,6luni implinesc(sept-oct) 86

Raspunsuri - Pagina 19

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Fragutza spune:

Hepilica, cred ca avem aceeasi schema de diversificare. Am vazut ca si pediatrul Nataliei e pro alaptare cat mai mult.

Iulika, aici mi-a zis ca banana ar fi contraindicata la bebelusii cu DA. Ma rog, nu stiu daca-i cazul lui Bruce dar na, m-am gandit sa-ti zic.

La copila mea iar s-au accentuat si s-au extins, mama lor de pete...

Monica, ma bucur ca te-ai linistit! Te imbratisez cu drag!

Raluk, m-am tot gandit azi noapte si azi..Ce-s alea icre false?

Lali, bine ai revenit!



If your baby is "beautiful and perfect, never cries or fusses, sleeps on schedule and burps on demand, an angel all the time," you're the grandma.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Fragutza spune:

Iulika, mereu am aceeasi replica la pozele tale..seamana atat de bine cu tine!

If your baby is "beautiful and perfect, never cries or fusses, sleeps on schedule and burps on demand, an angel all the time," you're the grandma.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monica_dicut spune:

Citat:
citat din mesajul lui Fragutza

Iulika, mereu am aceeasi replica la pozele tale..seamana atat de bine cu tine!

If your baby is "beautiful and perfect, never cries or fusses, sleeps on schedule and burps on demand, an angel all the time," you're the grandma.


Si io la fel zic. E incredibil

Monica de Minune Dragos Alexandru(26.08.2009)
Povestea noastra
Toate se intampla in viata cu un scop. Nu trebuie sa intrebam "de ce",
trebuie doar sa ridicam capul si sa mergem inainte
Ingerasul Andrei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ellenuta spune:


voi cum alegeti avocado sa fie bun de papa? eu l-am nimerit crud si nu mi-a placut deloc ..

selen ziceam omida muzicala de la lamaze .. ce ghiocel frumos!

mi-ar placea sa vin si eu in parc dar e mai greu caci o am si pe eva coada dupa mine, nu pot sa plec cu anna fara ea ca urla de ma stie tot blocul .. azi am mers in romniceanu dar inca e zapada si kk de catei peste tot .. yak ..

monica urraaa! ce ma bucur! stiam eu ca dragoselul e perfect! si noi te iubim tare tare mult!

andra multa sanatate tatalui tau! ma voi ruga pentru dansul sa-i fie bine!

raluk eh, nu e printesa principala .. sunt multe fetite mult mai frumoase decat ea .. ea e un copil normal .. ce frumos i-ai scris lui monikus!!

uka eu la 10 luni am intarcat-o pe eva .. nu neaparat ca as fi vrut insa la 9 luni am inceput lucrul, stres, oboseala si lapticul s-a dus incet .. sa vedem acum la anna cat ii voi da, mai ales ca nu ma voi intoarce asa repede la job.

iulika ce mare si grasun si razacios!! e un scump!

techiluta mai vazusem pozutele tale de la nunta. dar mi-a facut placere sa le revad. ce frumosi ati fost si ce bine va statea in rosu!

Elena, mami de Eva Maria (14.01.2008) si Anna Sophia (04.10.2009)
Eva
Anna
papa bun

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Iulika29 spune:

Citat:
citat din mesajul lui monica_dicut

Citat:
citat din mesajul lui Fragutza

Iulika, mereu am aceeasi replica la pozele tale..seamana atat de bine cu tine!

If your baby is "beautiful and perfect, never cries or fusses, sleeps on schedule and burps on demand, an angel all the time," you're the grandma.


Si io la fel zic. E incredibil

Monica de Minune Dragos Alexandru(26.08.2009)
Povestea noastra
Toate se intampla in viata cu un scop. Nu trebuie sa intrebam "de ce",
trebuie doar sa ridicam capul si sa mergem inainte
Ingerasul Andrei


Si eu må umfluu de nu mai pot..Multumim!!

www.webshots.com/user/IulikaB" target="_blank">POZE

Iuliana, Cea mai Fericitå de Bruce Nicholas (14.08.2009)

Bruce, minunea noastrå

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ellenuta spune:



mai jos e link catre tarc. in dragonul rosu este 250 ron. eu am mai multe chestii de la pilsan si sunt super. am leagan, tobogan, jucarii.

http://www.littlebaby.ro/17-tarc-pentru-joaca.html

Elena, mami de Eva Maria (14.01.2008) si Anna Sophia (04.10.2009)
Eva
Anna
papa bun

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns techila spune:

Citat:
citat din mesajul lui biaz29

Hai ca am bifat si fotografiile frumoase ale Techilei (care desi mi-a dat ignore, eu inca ma incapatanez sa-i scriu. ) Tare frumosi ati mai fost la nunta. Imi place nonconformismul tau.

_
Bia, mamica lui Busici (24 mai 2005) si a lui Mosorel (22 sept 2009)



ce am facut??? am dat ignore? nu am dat tanti, zau ca nu am dat...si daca am dat nu am vrut sa dau...crezi ca stiu eu ce fac? zi-mi cum sa repar...lumineaza-ma, te rog

Dana- rasfatata mamica de andrei si stefan 25aug09, techila 25mai07 si dexter 03mai09 - ditai familia

poze de la origini pana in prezent

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cristina_ana spune:

Monica, ce ma bucur ca ai scapat de griji!!!! Ai povestit tare haios! Il pup pe Dragoselul cel frumos!
Ellenuto, super-super fain tarcul ala. Nu am fost niciodata in Dragonul Rosu dar sper sa ma descurc Pentru 100 RON diferenta merita sa dau o fuga pana acolo.
Avocado eu il verific sa fie mai moale. Nu foarte moale, adica sa nu aiba pete, dar cat sa se poata apasa usor cu degetele. Ala necopt e tare de tot.

Cristina, mamica de Andrei Eric (26.07.2007) si Emma Ioana (05.09.2009) )
POZE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cristina_ana spune:

Iuliko, foarte frumoase pozele cu Bruculica si mamica!!!

Cristina, mamica de Andrei Eric (26.07.2007) si Emma Ioana (05.09.2009) )
POZE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns raluk16 spune:

Citat:
citat din mesajul lui techila

Citat:
citat din mesajul lui biaz29

Hai ca am bifat si fotografiile frumoase ale Techilei (care desi mi-a dat ignore, eu inca ma incapatanez sa-i scriu. ) Tare frumosi ati mai fost la nunta. Imi place nonconformismul tau.

_
Bia, mamica lui Busici (24 mai 2005) si a lui Mosorel (22 sept 2009)



ce am facut??? am dat ignore? nu am dat tanti, zau ca nu am dat...si daca am dat nu am vrut sa dau...crezi ca stiu eu ce fac? zi-mi cum sa repar...lumineaza-ma, te rog

Dana- rasfatata mamica de andrei si stefan 25aug09, techila 25mai07 si dexter 03mai09 - ditai familia

poze de la origini pana in prezent


Io nu mai rezist ca la fiecare postare a ta sa ma sparg de ras


Mami fericita de minune Alex (16 octombrie 2009)

Mergi la inceput