LMA!!!Ghiocei de Martie-Aprilie 2009**163**

Raspunsuri - Pagina 19

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Ayla21 spune:

Aris, nu am vrut niciodata mila, nici macar atunci...
Acum cred ca sunt doar teribilista, iertare.
Dar nu mi-a dat viata voie nici macar eu sa-mi plang de mila. Mereu am fost obligata sa trebuiasca sa continui sa traiesc pt ceva pt cineva. Asa ca probabil acum, acum imi plang eu singura de mila.
Paream puternica...probabil asa eram. Acum vad prezentul, e ok, parca nu mai e nevoie sa tin garda sus. Am obosit, nu mai am puteri. Odata o sa clachez.



Monica, mami de Claudiu si Luana - Sunt o mica printesa - Foto & Video

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Monnvas spune:

Citat:
citat din mesajul lui novus

Citat:
citat din mesajul lui olishka

Si eu am fost ieri pe la DM...si m-am intalnit cu ex-ul. A fost tare socat ca am un bebe (mi-am dat eu seama dupa fata lui) si mi-a zis ca sunt neschimbata...(oare este de bine? ). Apoi m-am emotionat asa de tare ca la iesire am luat-o in directia opusa de radea Cristi de mine, dar a zis ca ma intelege, caci si el s-ar fi emotionat daca se intalnea cu exa

Olga, mamica lui David iepurasul


Sigur e de bine !! tot frumoasa si cu un copil !!

Mami lui www.flickr.com/photos/31088780@N05/" target="_blank">Alexandra (03.03.09)




Mda, io am ajuns de se intalneste sotzul cu exul si mai si beau cate o bere impreuna

Monica mami de cu motoras CRISTIAN

(7.03.2009)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aris26 spune:

leeloo - chiar azi am vazut masa cu scaune genul celei pe care o are Luana, la toyplex in auchan. parca era 120..parca. m-am uitat si eu la ea, dar al meu nu a ajuns sa stie el cu ce se mananca

gata...am fugit ca ajunge sotul in 5 min


25 martie 2009

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Monnvas spune:

Citat:
citat din mesajul lui aris26

leeloo - chiar azi am vazut masa cu scaune genul celei pe care o are Luana, la toyplex in auchan. parca era 120..parca. m-am uitat si eu la ea, dar al meu nu a ajuns sa stie el cu ce se mananca

gata...am fugit ca ajunge sotul in 5 min


25 martie 2009



Ha ha si eu am vrut sa ii iau asa ceva. Dar la masa aia tre' sa stea, or, dumnealui a invatat sa mearga, nu sa stea.

Revedere placuta!

Monica mami de cu motoras CRISTIAN

(7.03.2009)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ayla21 spune:

Ana Maria, ba da ai fost, toate ati fost, ati scris, am citit, recit, si am simtit. Nu asta am vrut sa spun.
Legatura mea cu Lucia s-a creat mult mai tarziu, si fost ceva special, pt ca imi spunea lucruri de care aveam nevoie in acel moment.
Nu am de reprosat nimic nimanui si va rog sa ma iertati daca asta s-a inteles din mesajul meu.
Simteam nevoia sa plang, si nu gasesc nicaieri in lume un loc unde sa o pot face.



Monica, mami de Claudiu si Luana - Sunt o mica printesa - Foto & Video

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns shasa spune:

Citat:
citat din mesajul lui Kea

Buna fetele!
Prima mea postare a fost la capitolul 47 dar cica va citeam de la inceput (daca asa am scris, asa o fi fost, eu am uitat tot, dar nu-i prima data), si ma plangeam ca ma scarpin ca un catel plin de pureci. Asta uitasem! Cand ma gandesc la bb2, ma gandesc printre altele si la ce am experimentat eu in sarcina: vomitat inainte/in timpul/dupa fiecare masa, odata n-am mai ajuns la wc, am rezolvat-o pe peretele din baie, la greutatea in respiratie, la cum ma jenau hainele, ca cate si mai cate!
Si la urmatorul mesaj o sa va spun si ce ma mai nelinisteste, poate mamicile care au mai multi copii ma pot ajuta.
Ah si la inceput nu ma prindeam care e pisigri si care e pisik. Prea multe pisici. Apoi venea denisamada si spunea ca i-a facut sarmale motanului si ma mai minunam si cum naiba sa muncesti atata pt un motan.

Pisik, foarte frumoase pozele! Are tati 2 fete frumoase si cochete!

Keutu cheliutu


KEA ce haioasa ai fost cu pisicile si motanii


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Leeloo21 spune:

merci aris

Cristina si Alin, parinti super fericiti de Tudor (lumina ochilor nostrii) pestisor de 12 martie '09

nasterea in apa

pozici dragute

Alin (tati de Tudor) pozeaza momentele voastre importante (nunti, botezuri, petreceri) trageti cu ochiul aici

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aris26 spune:

ayla - pai nici nu o tine sus daca nu mai poti....doar nu e concurs cine e mai tare. eu una am vrut doar sa explic felul meu de a interactiona in momente limita, nu pot sa fiu altfel iar oameni in suferinta nu au nevoie de una ca minestiu.

gata chiar fug ca acush da bip din parta


25 martie 2009

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns shasa spune:

Citat:
citat din mesajul lui petrean

buna..fetelor. Intru si eu sa-mi limpezsc creierii..ca de dimineata numai in spitale suntDesi au fost gemenii+Andrei pe injectabil si suspensie antibiotic..gemenilor nu le-a trecut..deloc..si nici nu s-a amelioratAndrei aproape ok..doar a ramas cu tusea, care persista de obicei dupa pneumonie. EI..la ei.la plamani nu se mai aude/vede nimic..dar tusesc si fac febra..in continuu...am sa ajung sa o iau pe araturaAZi am facut radiografii...urasc chestia asta..ca a terbuit sa-i iradiez...am facut analize de sange, urina.tot ce era posibil si imposibil..si am lasat o caruta de bani....



Vlad si Catalin-17.03.2009
Andrei Luca -15.12.2006

Vizitati magazinul


Multa sanatate!!!!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns novus spune:

Citat:
citat din mesajul lui Monnvas

Citat:
citat din mesajul lui novus

Citat:
citat din mesajul lui olishka

Si eu am fost ieri pe la DM...si m-am intalnit cu ex-ul. A fost tare socat ca am un bebe (mi-am dat eu seama dupa fata lui) si mi-a zis ca sunt neschimbata...(oare este de bine? ). Apoi m-am emotionat asa de tare ca la iesire am luat-o in directia opusa de radea Cristi de mine, dar a zis ca ma intelege, caci si el s-ar fi emotionat daca se intalnea cu exa

Olga, mamica lui David iepurasul


Sigur e de bine !! tot frumoasa si cu un copil !!

Mami lui www.flickr.com/photos/31088780@N05/" target="_blank">Alexandra (03.03.09)




Mda, io am ajuns de se intalneste sotzul cu exul si mai si beau cate o bere impreuna



Asta da treaba !!

Mami lui www.flickr.com/photos/31088780@N05/" target="_blank">Alexandra (03.03.09)

Mergi la inceput