LMA!!!Ghiocei de Martie-Aprilie 2009**163**

Raspunsuri - Pagina 13

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Adee spune:

Tocmai cautam ceva in primele capitole de la Clubul scutecelor, si am vazut multe fete care nu ne-au mai scris de foarte mult timp. Daca ne cititi asteptam vesti...MariaK, Raaluca, dannah, silvi8, Silvia4, ank si bb, ADA1974, Manuela77...

purcelusa mea mica Ariana - 24.03.2009 - am prins viteza

10 LUNI

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns olishka spune:

Citat:
citat din mesajul lui aris26

olga -hahahhahaha...atunci eu sunt o norocoasa...ca nu ash mai recunoashte nici un exau trecut 11 ani de la ultimul
neschimbata=de bine..de bine..ca doar de aia te-a vrut omul atunci,nu?






25 martie 2009



Da si eu ma gandesc ca este de bine, ca doar eu l-am parasit si saracu om slabise 10 kg. Si la noi n-a trecut asa de mult...3 ani si am avut si o relatie destul de lunga (3 ani).

Ma bucur ca s-a facut bine Vitamina Veniti pana la urma la Romexpo?

Olga, mamica lui David iepurasul

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns denisamada spune:

Citat:
citat din mesajul lui Ilinca_M.
Nu mai stiu ce sa fac cu Manole asta, mor de mila, e un schelet, numai oasele au mai ramas din el, imi vine sa urlu Ieri m-am uitat la 2 albume de poze cu el (de-alea "clasice", pe hartie), de cand n-avea nici 3 luni pana pe la 6 ani, cand am dat-o pe digitale...Nu pot sa cred cum a ajuns din mandretzea de caine care era


Offf... pupici pe botul balos lui mosh Manole.

Denisa-Madalina fericita de Adela-Marisa ( 5 aprilie 2009 )

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cocufan spune:

Buna fetelor,

nu am nici o sansa sa citesc din urma dar incerc sa spicuiesc.
intre timp, poate vreti sa ne cunoasteti
http://hi5.com/friend/photos/displayUserAlbums.do?ownerId=88069700

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns denisamada spune:

Citat:
citat din mesajul lui Bianca2503
Nu renunt la nimic. NU am facut copil sa il las la bunici sa creasca uitandu-se la stiri si la telenovele, sa fie copil batran, sa fie infofolit ca raceste la ghinda, sa nu aiba voie ba una ba alta.

Daca l-am facut, e al meu si trebuie sa am grija si sa ma bucur de el pentru ca sunt sigura ca nu ma voi mai intalni cu etapele astea. Trebuie sa ma bucur de fiecare moment cu el si sa invat ce e rabdarea pentru ca e al meu si e frumos si sanatos. Altii si-ar dori sa aiba ce am eu, sau platesc multi bani sa aiba un copil, sau nu apreciaza momentele astea si cand ajung la o anumita varsta se uita inapoi degeaba canu se mai poate schimba nimic.

Nu vreau sa va intristez cu mesajul meu. E ceea ce simt si ma gandesc la asta zilnic chiar daca nu pare. Voi faceti cum credeti, dar sa stiti ca sunt multe lucruri pe care le puteti face cu copiii si chiar daca nu iesiti in cluburi, activitatile pe care le puteti face cu ei si in care va ofera moacele alea fericite sunt mult mai pretioase decat noptile pierdute. O sa avem suficient timp si pentru handraleala, deocamdata cred eu ca avem alte prioritati.


Fetele... Eu am declansat discutia asta?

Nici noi nu am plecat pana acum nicaieri fara Adela,nu avem de gand sa o lasam la bunici sau mai stiu eu unde... Eu ma vaitam doar ca we viitor va trebui sa plec de vineri pana duminik la o conferinta (adik kiar nu pot merge cu copkilul... ) Varianta ar fi sa nu ma duc... Copilul ramane cu tati acasa ( o sa isi ia liber vineri).



Denisa-Madalina fericita de Adela-Marisa ( 5 aprilie 2009 )

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aris26 spune:

nope...eu

Citat:
citat din mesajul lui denisamada

Citat:
citat din mesajul lui Bianca2503
Nu renunt la nimic. NU am facut copil sa il las la bunici sa creasca uitandu-se la stiri si la telenovele, sa fie copil batran, sa fie infofolit ca raceste la ghinda, sa nu aiba voie ba una ba alta.



Fetele... Eu am declansat discutia asta?

Nici noi nu am plecat pana acum nicaieri fara Adela,nu avem de gand sa o lasam la bunici sau mai stiu eu unde... Eu ma vaitam doar ca we viitor va trebui sa plec de vineri pana duminik la o conferinta (adik kiar nu pot merge cu copkilul... ) Varianta ar fi sa nu ma duc... Copilul ramane cu tati acasa ( o sa isi ia liber vineri).



Denisa-Madalina fericita de Adela-Marisa ( 5 aprilie 2009 )



25 martie 2009

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ilinca_M. spune:

Hehe:
http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?whichpage=-1&TOPIC_ID=129438&REPLY_ID=4306832

mami de Sophia-Diana (Sophiphi)
9luni

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns olishka spune:

Citat:
citat din mesajul lui cocufan

Buna fetelor,

nu am nici o sansa sa citesc din urma dar incerc sa spicuiesc.
intre timp, poate vreti sa ne cunoasteti
http://hi5.com/friend/photos/displayUserAlbums.do?ownerId=88069700


Ai o fetita frumoasa cu un zambet minunat

Olga, mamica lui David iepurasul

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pisigri spune:

Ce mi-ati facuuuut....acu citesc odiseea, sa imi caut mesajele, sa le salvez, ca nu am tinut jurnal de sarcina.... Si cum habar nu am cind am rasarit si eu, si oricum sint curioasa ce s-a discutat inainte sa apar eu motz-popotz...of.

Bianca, foarte frumos ce ai scris. Si mai ziceai ca nu ai talente de-astea...Ai perfecta dreptate cu ce ai spus; doar ca mai sint din cind in cind momente de oboseala, de exasperare, de slabiciune...cel putin eu le am uneori. Si-atunci imi vine sa ma duuuuc unde vad cu ochii. Bine, ma tine putin, imi iau un time-out de citeva minute...



If you can't say something nice, then don't say nothing at all

"In a world filled with hate,we must still dare to hope.In a world filled with anger,we must still dare to comfort.In a world filled with despair ,we must still dare to dream. And in a world filled with distrust,we must dare to believe."-Michael Jackson

http://pisigri.blogspot.com/

Mami de Ilinca (5.03.2009)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns denisamada spune:

Citat:
citat din mesajul lui olishka
Ma bucur ca s-a facut bine Vitamina Veniti pana la urma la Romexpo?


Eeeeee... Romexpo? Kidexul (care se tine la Romexpo) e prin martie, we asta e Baby Expo, la Sala Polivalenta...



Denisa-Madalina fericita de Adela-Marisa ( 5 aprilie 2009 )

Mergi la inceput