LMA!!!Ghiocei de Martie-Aprilie 2009**163**

Raspunsuri - Pagina 11

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Monnvas spune:

Bianca, am uitat sa-ti zic, azi ne-am jucat si noi de-a baloanele de sapun. Cat despre mesajul tau de mai sus, toate bune si frumoase si-s intru totul de acord cu tine*, dar ce te faci cand trebuie sa te intorci la munca? Sau la facultate? Si nu e vorba de dragostea de cariera, ci de banii de care ai nevoie...

A, si o modificare. Io am renuntat la carucior. L-am parcat pe balcon pliat. Am parcul numai peste drum si pana acolo il duc pe gandac in brate, iar in parc... pe jos.

*ex. la noi adormitul dureaza de obicei juma' de ora. Cum il pun in pat, cum incepe joaca: gadilat, muscat, pupat, smucit, aruncat, rostogolit. Am avut momente cand mi se parea obositor, dar de fapt jumatea aia de ora e numai a noastra si, daca sunt deschisa la sotiile si la zambetele lui, de fapt imi da putere sa ma descurc... cu cate 5 ore de somn pe noapte (cam asa practic in ultima vreme).

Monica mami de cu motoras CRISTIAN

(7.03.2009)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns novus spune:

Citat:
citat din mesajul lui anca_nicolae
Atat mi-a sarit in ochi: prima postare a gazei... eu zic sa bagam o votare pt primele noastre postari, deocamdata eu votez pe Gaza!


Si eu !!! foarte frumoasa prezentarea familiei de gaze super simpatice

Mami lui www.flickr.com/photos/31088780@N05/" target="_blank">Alexandra (03.03.09)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns novus spune:

Citat:
citat din mesajul lui Kea
Ah si la inceput nu ma prindeam care e pisigri si care e pisik. Prea multe pisici.


Daaa si eu le tot confundam

Mami lui www.flickr.com/photos/31088780@N05/" target="_blank">Alexandra (03.03.09)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns novus spune:

Citat:
citat din mesajul lui cativ13

Amintiri...si eu citeam cu mult inainte sa scriu...si notam toate informatiile gen pt cutare durere se da cutare medicament, nu mancati aia ca are nu-stiu-ce in exces, etc. tare bine mi-a prins nu aveam curaj sa scriu pt ca mi se parea ca va cunoasteti de o mie de ani si nu-mi gaseam locul-nu ca acum m-as potrivi in peisaj dar ma straduiesc.



Forumul suntem noi asa ca fiecare e importanta, da ?!


Mami lui www.flickr.com/photos/31088780@N05/" target="_blank">Alexandra (03.03.09)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns novus spune:

Citat:
citat din mesajul lui chatonel

Citat:
citat din mesajul lui Galushca

Iete cum imi atrageti voi atentia si ma deraiati de la muncit:
Cum e aia sex cu autoxervire, Chatonescu? Sa stie si baba.

Si facui o galeata de cafea, ca mi-e somn. Si niste pita cu crema de cioco.
Va rog sa poftiti.
Sexoasele la regim sa nu citeasca.



Hihihihi, ce scapara okii cind e vb de SEX
Sexu cu autoservire e ala cind sari pe om cind iti vine pofta Banuiesc ca e valabila si reciproca





Mami lui www.flickr.com/photos/31088780@N05/" target="_blank">Alexandra (03.03.09)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns novus spune:

Citat:
citat din mesajul lui georgiana310

Citat:
citat din mesajul lui aris26
mai fetelor, eu sunt singura nebuna care nu s-a rupt de copil nici macar o noapte???...

25 martie 2009



Nici eu! Nu cred ca as putea inca...




Idem

Mami lui www.flickr.com/photos/31088780@N05/" target="_blank">Alexandra (03.03.09)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns novus spune:

Citat:
citat din mesajul lui georgiana310

am fost tare trista de ieri incoace dar sper ca saptamana asta sa fie una buna...




Multi sa treaca supararea si sa ai o saptamana frumoasa ca tine si Bris !!

Mami lui www.flickr.com/photos/31088780@N05/" target="_blank">Alexandra (03.03.09)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns novus spune:

Citat:
citat din mesajul lui petrean

buna..fetelor. Intru si eu sa-mi limpezsc creierii..ca de dimineata numai in spitale suntDesi au fost gemenii+Andrei pe injectabil si suspensie antibiotic..gemenilor nu le-a trecut..deloc..si nici nu s-a amelioratAndrei aproape ok..doar a ramas cu tusea, care persista de obicei dupa pneumonie. EI..la ei.la plamani nu se mai aude/vede nimic..dar tusesc si fac febra..in continuu...am sa ajung sa o iau pe araturaAZi am facut radiografii...urasc chestia asta..ca a terbuit sa-i iradiez...am facut analize de sange, urina.tot ce era posibil si imposibil..si am lasat o caruta de bani....



Sanatate si putere multa iti doresc !!! sa mai iasa soarele si pe strada voastra !!

Mami lui www.flickr.com/photos/31088780@N05/" target="_blank">Alexandra (03.03.09)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns novus spune:

Citat:
citat din mesajul lui ramona7575

Ca veni vorba de intalneala, se face vre-un meeting la Sinaia sau am inteles eu gresit (am mai sarit din pagini ca voi aveti libarnita )?



Mai ai putina rabdare sa dea coltu' ierbii si se face intalneala , te asteptam la scarmaneala

Mami lui www.flickr.com/photos/31088780@N05/" target="_blank">Alexandra (03.03.09)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns novus spune:

Bianca foarte frumos mesajul tau

Si eu in afara timpului cand merg la birou (pt ca asa trebuie nu pt ca m-am plictisit eu acasa ) in rest o iau pe Alexandra cam peste tot cu mine, ne distram si ne simtim bine impreuna si daca lipsesc mai mult de 2-3 ore nu mai am rabdare pana o vad.
Si chiar daca plecam scurt pe undeva fara ea adica la cumparaturi de obicei, povestim ce minunatii a mai facut si ce haioasa e

Viata noastra de familie e si mai frumoasa si plina de iubire de cand cu pisi mic !!

Mami lui www.flickr.com/photos/31088780@N05/" target="_blank">Alexandra (03.03.09)

Mergi la inceput