Albinutze de Mai-Iunie 2009(64)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns nicuratze spune:

LA MULTI ANI IOANA,multa sanatate si o viata frumoasa in continuare alaturi de familia ta!

Elena,mama Andrei (11.06.2009 ) si a lui Radu (21.10.2005)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns otiliap spune:

Darian Rafael, bebe de Deea24
Andreea, bebe de Strunfita (scuze pentru intarziere)
sa cresteti mari, frumosi si cumniti!!!

andata, sa iasa mai repede dintisorii ioanei!

alynta, si matei al meu face la fel cu cuculetul: cum ii scot pampersul, direct acolo duce mana si trrraaaggeeeeee de ma doare pe mine sufletul, dar el e veselia in picioare.

anda_magda, felicitari pt dintisorul nr 7!!

carla, multumim pt informatiile legate de vaccinari si papucei. si eu sunt total impotriva vaccinurilor antigripale. despre ror, cred ca m-am decis in proportie de 70 - 75%, adica nu cred ca o sa il fac.
au plecat musafirii??



[mamica fericita de [bebe] matei george (20.05.2009) si arina (22.04.1998)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns otiliap spune:

beca, cum se mai simte rebeca?? o mai doare burtica?? multa sanatate!!
LA MULTI ANI!!! sa fii sanatoasa, fericita si iubita!!

serialbastre, felicitari cezarei pt papa!! e fetita mare...

miruta, LA MULTI ANI!!! sa fii iubita, sa ai parte de tot ce e mai bun pe lumea asta!! (cuze te rog pt intarziere!)ai cumparat carut?? si eu caut unul pt matei, mai usor, tip umbrela, ca daca vine caldura, avem de umblat, nu gluma....

narcisica, multa, multa sanatate lui mihnea, sa dea domnul sa nu fie nimic in neregula. multumim pt urarile de ziua noastra.

maria, multumim. multa, multa bafta sotului!

alic, felicitari pt dintisori! ati mai fost la dr?? ce a spus??

[mamica fericita de [bebe] matei george (20.05.2009) si arina (22.04.1998)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns CarlaV spune:

Otilia, au plecat musafirii, am avut 3 randuri, sunt mai obosita decat daca as fi lucrat continuu. S-ar putea sa mai avem si azi, mai pe seara .

-----------------------------------
Carla, mama Larisei din 15/06/09 si mama www.sabina.geneza.ro" target="_blank">Sabinei din 07/07/07


-----------------------------------
Larisa 6-12 luni***Larisa 1-6 luni***Sarbatori de iarna 2009
"Yesterday is history. Tomorrow is a mistery. Today is a gift. That's why it's called Present"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anda_magda spune:

wow! da ce-i cu atatia musafiri???

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anda_magda spune:

voiam sa va intreb ceva... se pricepe careva la amenajari interioare? design adicatelea? imi voi renova bucataria si acu sunt in pana de idei referitor la ambianta generala, la culori etc

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns otiliap spune:

oanaiacovita, felicitari pentru bebe!! sa fiti sanatosi amandoi, bebe sa fie mancacios, iar tie iti uram refacere rapida!!!

alynta, iar sotioare?? pupam baietii, sa fie mai cuminti!

anda_magda, multumim pt retete. ciorbita de legume pe care o papa pitica este aceeasi cu a voastra??

philip, cred ca e tare frumos la voi..

madalinuza, bine ca a fost bine cu analiza. despre greutatea lui iosef, sanatos sa fie el, ca recupereaza, nu-i bai. sa treaca oboseala!!

narcisica
, ce a zis doctorul?? sa fie totul bine!!!

alynta, felicitari pt dintisori!!! 2 dintr-o lovitura??

dicirstea, multumim pt urari. stiu ca nu e de ras la ce ati patit cu varul, dar, ca de obicei, la cum povestesti tu, nu se poate sa nu rad. ne arati si noua perdelele si covorul??? daca nu-i secret...

carla, putere sa rezisti si musafirilor de azi, apoi odihna cat cuprinde... pupam fetele sa fie cuminti si sa-i lase pe mami si tati sa se odihneasca.

anda_magda, si eu vreau sa-mi reamenajez bucataria, ca nu-mi mai place asa cum e acum, dar n-am nicio idee.

[mamica fericita de [bebe] matei george (20.05.2009) si arina (22.04.1998)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns CarlaV spune:

Citat:
citat din mesajul lui anda_magda

wow! da ce-i cu atatia musafiri???

A venit bebica .... Din nou gotobina nevoie mare
Deja mamica de Clara
http://claraturcu.wordpress.com/
http://www.flickr.com/photos/magduta/
http://tac.families.com/ezb/1196095.png


Au iesit din hibernare .

-----------------------------------
Carla, mama Larisei din 15/06/09 si mama www.sabina.geneza.ro" target="_blank">Sabinei din 07/07/07


-----------------------------------
Larisa 6-12 luni***Larisa 1-6 luni***Sarbatori de iarna 2009
"Yesterday is history. Tomorrow is a mistery. Today is a gift. That's why it's called Present"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Raluca_Ioana spune:

Salut albinute harnicute!am revenit si noi.avem ff mult de recuperat(ca de obicei) si ff putin timp la dispozitie(pt stat la calculator).Vreau sa va multumesc fetelor pt incurajarile voastre in legatura cu starea mea proasta de saptamana trecuta.acum ma simt mai bine,mi-am facut putin timp pt mine si am decis cu Mitza sa facem mai multe activitati impreuna ca de exemplu sa mergem la piscina,sa mergem la fitness etc iar fata sa o lasam cu mama mea sau tatal lui,asa mai petrecem si noi ceva timp singuri.
Ioana...La multi ani cu multa sanatate!Sa fii fericita sa implinita in fiecare zi!
La multi ani tuturor sarbatoritilor si sarbatoritelor din zilele care au trecut!
Vreau si eu sa va spun ca dupa multe,multe maraieli si plansete a iesit si cel de-al 4-lea dintisor.ieri am observat ca a spart gingia si a iesit.
Cam atat deocamdata.cat doarme fata ma pun sa citesc din urma ca sa fiu si eu la curent cu ce s-a mai povestit.va pup si sper ca voi putea reveni mai tarziu.
tuturor!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns happymum spune:

hop si eu... ce fac albinutele harnice? vine acusi primavara... a trecut deja (aproape) un anisor...

am venit o fuga pe la voi sa va zic de oanaiacovita, dar cum vestile bune circula repede, stiti deja. e inca in spital, nu l-a vazut pe bebe nici acum. sunt la etaje diferite. oana a avut probleme dupa cezariana si inca nu se poate misca din pat. face eforturi sa isi revina cat de cat sa poata ajunge la eric. of... e o curajoasa oricum, nu s-a plans nici o clipa ca o doare ceva. tot ce vrea e sa ajunga sa isi ia in brate copilul mai repede. va pun o pozica cu bebe mic, nu stiu daca ai vazut...

http://i628.photobucket.com/albums/uu6/mums2be/oana/oanaI/ericdeoanaI.jpg

va pup dulce pe toate.


Blog

Mergi la inceput