Albinutze de Mai-Iunie 2009(64)

Raspunsuri - Pagina 20

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns cosminica spune:

maria bunica

anadatafelicitari pt primul dintisor; mi-a prins bine iesirea, am fost cu sora mea! ...dar deja a trecut efectul...

fericita de ELIZA (04.05.09)

http://lb1f.lilypie.com/f6Bzp1.png

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns badriana spune:

hello fetele,

Am ramas fara net vre-o 5 zile....am citit mai mult pe diaonala. Andrei pe langa muci i-a curs puroi din ochi, i se umflase jumatate de fatza si asta duminica! I-a trecut destul de repede cu ophtamesone-N si antibiotic, acu'mai are doar muci. Am fost cu el si la pediatru si la orelist, suntem bine da cica are polipi.

Dupa aia am urmat eu, 3 zile dureri groznice de gat, s-a urcat la nas nu va spun ce puroi am scos si dureri de toate cele. Acum s-a mutat mai jos si mi-am pierdut vocea.

Fata e bine deocamdata, sper sa scape, ii dau osciolo si vit C. Am fost la cantarit si masurat, 8900 si 70cm. in decembrie avea 7300 dupa diareea aia.

Urez si eu cu intarziere LA MULTI ANI masmicilor si bb-lor de saptamana trecuta, nu nominalizez ca sa nu uit pe cineva, am acum si o mare durere de cap.

Maria felicitari pentru job, Carla multa sanatate, Oana cred ca la voi a venit zana maselutza, Ganesha multa rabdare, asa sunt baietzii, mai mamosi, parca ti-am mai zis ca imi aduce aminte de Andrei al meu in unele faze singura diferentza e ca al meu manca si de la 9 luni l-am intzarcat ca ma termina toata noaptea dupa san si mergeam si la servici, phillip si flobaby parka voi v-ati mutat in casa noua, sa le stapanitzi sanatoase, nu mai stiu ce mai vroiam sa zic....ma duc sa iau ceva de cap ca nu mai pot.

Va pupicesc, Adriana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alynta27 spune:

Badriana ce peripetii la voi! Nu te-ai speriat cand ai vazut ca se umfla?!

Alina-Mirela cu DAVID (27.06.2007) si MATEI (15.05.2009)

POZE

www.totsites.com/tot/davidipate" target="_blank">pagina lui David
Cum a aparut Printul!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns baby-first spune:

Buna, fetele, in sfarsit sunt si eu la zi cu cititul far neuronul imi joaca feste si iar nu mai tin minte mare lucru.

Carla, la fete si tie, sa treaca febra si raceala si sa reusesti si tu sa te odihnesi.

Ganesha, si tie si o sa stau eu de vorba cu Amir, sa se cuminteasca putin si sa te lase sa te odihnesti.

Badriana, si tie si lui Andrei, cred ca ai tras o spaima...Bine ca e mai bine acum.

Flobaby, lasa ca vine ea vara si o sa vezi ce bine o sa fie, ca si eu am avut probleme cu printesa mea dar acum ii place sa se plimbe si dupa aceea doarme dusa vreo 3 ore, de aceea nu pot sa o culc decat o data pe zi, ca e puturoasa si se trezeste dimineata doar pe la 9.

In legatura cu barbatii, ce sa facem, au si ei momente. Eu nu pot sa-l barfesc pe al mu acum ci sa-l laud, ca azi am avut treaba in oras de dimineata, asa ca i-am lasat sa manance, sa se schimbe si sa plece la plimbare. Dar cum ploua, aimbracat-o si a scos-o cu masina la mall. Cand am terminat, am mers si eu la ei si i-am gasit plimbandu-se. Ca sa nu va spun ce tipete de bucurie a tras asta mica cand m-a vazut de a ras de noi toata lumea din jur si mie mi-a venit sa o mananc.

Cristina mamica fericita de Alesia Georgiana- 24 aprilie 2009



http://picasaweb.google.com/cristinadan08

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns CarlaV spune:


Multumesc tuturor .

Ioanaaaaaaaa!


-----------------------------------
Carla, mama Larisei din 15/06/09 si mama www.sabina.geneza.ro" target="_blank">Sabinei din 07/07/07


-----------------------------------
Larisa 6-12 luni***Larisa 1-6 luni***Sarbatori de iarna 2009
"Yesterday is history. Tomorrow is a mistery. Today is a gift. That's why it's called Present"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns clodyac spune:

fetele fiti pe faza schimb capitolul



mamica fericita si implinita de baietel frumos Razvan Andrei

www.flickr.com/photos/34943662@N02/3305358621/" target="_blank">poze clodya

pui mic

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mai.iunie09 spune:



Va invit cu drag la un nou capitol


Capitol nou

Mergi la inceput