Dovleceii sarbatoresc,6luni implinesc(sept-oct) 85

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns kawaichan spune:

Citat:
citat din mesajul lui techila

Citat:
citat din mesajul lui liliac1

Ah, normal ca nu m-am putut abtine sa nu arunc un ochi de jur imprejurul pozelor techilei si sa nu-l remarc pe Mihaita cum sta el tolanit de straja la usa...si cum mamis face diversificare cu-n Marlboro light(?!)


Liliana, Andra-Maria (29.09.2003) & Radu-Mihai (21.10.2009)

Fii asa cum simti si se va vedea in tot ce faci!

D'ale Andrei

Vremuri




vai madam liliaca, pai se poate? sa tragi cu ochiul la jegul din jur??? poate iti deschid acum un subiect nou "e normal sa se uite in casa mia?"

si te rog frumos...marlboro light lung...ale lui sotz...dar lung pentru ca diferenta intre lung si normal sa fie pentru mine

Dana- rasfatata mamica de andrei si stefan 25aug09, techila 25mai07 si dexter 03mai09 - ditai familia


bai gata,hai ca nu mai pot de ras


Mihaela,mami de Joshua 09.09.'09


"Babies can't be spoiled...only nurtured."

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ellenuta spune:


mihaela am zis ca pe o parte o inteleg .. probabil ca bebelu' ei e un pic mai lenes si isi doreste sa faca si el ce fac altii mai "tineri" decat el .. si eu as vrea ca anna sa fie mai dezvlotata motric insa nu e .. am niste pitici insa .. sunt sigura ca-i va prinde pe colegii ei. iar cu statul in fundulet .. pediatrul annei mi-a spus ca exclus s-o tin in fund la 4 luni. si ea incearca sa se ridice, am mai pus-o ptr cateva poze insa atat ...

la faza cu mamaliga si castravetii a dat rau cu bata-n balta .. nu stiu de unde a scos-o ..

Doamne fereste, cum sa pun eu la indoiala ceea ce fac bebelusii vostri (sper ca nu ati inteles asta) .. eu ma bucur tare pentru fiecare si le felicit pe mamicile fericite de progresele lor!

Elena, mami de Eva Maria (14.01.2008) si Anna Sophia (04.10.2009)
Eva
Anna
papa bun

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monique02 spune:

Citat:
citat din mesajul lui kawaichan

Citat:
citat din mesajul lui techila

Citat:
citat din mesajul lui liliac1

Ah, normal ca nu m-am putut abtine sa nu arunc un ochi de jur imprejurul pozelor techilei si sa nu-l remarc pe Mihaita cum sta el tolanit de straja la usa...si cum mamis face diversificare cu-n Marlboro light(?!)


Liliana, Andra-Maria (29.09.2003) & Radu-Mihai (21.10.2009)

Fii asa cum simti si se va vedea in tot ce faci!

D'ale Andrei

Vremuri




vai madam liliaca, pai se poate? sa tragi cu ochiul la jegul din jur??? poate iti deschid acum un subiect nou "e normal sa se uite in casa mia?"

si te rog frumos...marlboro light lung...ale lui sotz...dar lung pentru ca diferenta intre lung si normal sa fie pentru mine

Dana- rasfatata mamica de andrei si stefan 25aug09, techila 25mai07 si dexter 03mai09 - ditai familia


bai gata,hai ca nu mai pot de ras


Mihaela,mami de Joshua 09.09.'09


"Babies can't be spoiled...only nurtured."




Asta cu uitatul prin casa e de la madam Luto, eu de atunci inainte sa fac poze fac frumos ordine sa nu apara nimic suspect

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns madalina84 spune:

sunt socata!!!!!!!!!!deci nu am mai citit in continuare si am fost sa citesc ce scrie "colega" noastra.Nu am timp sa citesc tot ca sunt cu baiatul dar ii fac baie si poate doarme sa ma minunez si eu de ce se scrie acolo

D-ZEU MI-A TRIMIS RASPLATA
IRINEL ANDREI
POZE CU NOI

o perioada din viata mea Rasplata a sosit

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mary_07 spune:

Citat:
citat din mesajul lui monique02

Ce uoameni domnule (vorba Techilei)

Din cate imi aduc eu aminte mai demult parca a fost un incident cand tot ea a scris parola liber pe forum si din cauza ei s-a schimbat parola, acum tot din cauza ei schimbam parola

Monica, mamica de Teodora (04.09.06) si de surioara Andreea (20.08.09)



Nu,nu...aia era Alessico

Mihaela, multumim frumos

Mely , implinita de Alexandru si Razvan

Astept primavara...

_

"Cine-ti saruta genele-n somn ?
Si cine-i acolo cand ingerii dorm ?
Toate zanele bune sa te ocroteasca...
Toate florile campului sa te infloreasca..."

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns madalina84 spune:

ROXXY multa sanatate lui Matei si sper sa nu ia si Maria
MONIQUE fetele tale sunt adorabile
Off cu fata asta am si uitat ce-am citit,desi ati fost cuminti
TECHILA,tu ai fost mortala cu subiectul deschis si ai niste copii frumosi tare,mor dupa ochii lui bebe cu ochii
LILIAC si tu ai fost belea cu diversificarea Techilei cu Malboro-light
IULIKA sper sa vina si la tine un picut de soare si cum ai putut sa iesi cu baiatul la -20 ca uite ai reclamatii(presupun ca la tine batea apropoul)
KAWAICHAN crezi ca are rost sa te enervezi?eu nu am citit inca dar sincer acum imi vine sa o tare pe LUTO care o repezea mereu cand intra ca nu spunea nici un salut
LUTO pe unde esti mami?
CLAUCIA multumim mult ca ne-ai anuntat si pe noi
Revin

D-ZEU MI-A TRIMIS RASPLATA
IRINEL ANDREI
POZE CU NOI

o perioada din viata mea Rasplata a sosit

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ellenuta spune:



www.youtube.com/watch?v=G0YJpGOPmFw" target="_blank">mama



scuzati freza ..

Elena, mami de Eva Maria (14.01.2008) si Anna Sophia (04.10.2009)
Eva
Anna
papa bun

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cristina_ana spune:

Buna seara!!
Offf, vreau si eu sa stau la o sueta cu voi, dar nu ma lasa piticimea deloc. Cand doarme unul se trezeste altul si tot asa!
Aveam si eu multe sa va zic, am vazut poze frumoase, dar nu pot acum!
Kiki, tie vreau neaparat sa-ti zic La multi ani cat inca nu trece ziua!!!! Am vazut pozele tale si ai doi copilasi de revista, iar tu esti o frumusete, asa, total pe gustul meu!
Urez de asemenea, La multi ani bebelusilor nascuti astazi!
Restul pozelor de bebei minunati si mamici asemenea le comentez cum am putin timp.
Pupici!!!!!!!!!

Cristina, mamica de Andrei Eric (26.07.2007) si Emma Ioana (05.09.2009) )
POZE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns liliac1 spune:

techilo da' n-am vazut mai nik suspect...ci doar de-astea pofticioase. Plus ca pe Mihaita nu-l cunoscusem inca. Eu asa cred, ca el este.

monique recunosc ca si eu fac de-astea...cu ascuns mocirla sub pres (nu e vb de tine, ci strict de mine!!) cand e vorba de facut o poza.
Ti-am admirat mogaldetele in cada Pai ai fete mari de-acum, ce-ti pasa .
Imi inchipui ca ai stat ca pe ghimpi ca sa faci o poza. A mea e mare si tremur toata cand o vad ca il ia in brate...darmite Teodora-perluta?

Liliana, Andra-Maria (29.09.2003) & Radu-Mihai (21.10.2009)

Fii asa cum simti si se va vedea in tot ce faci!

D'ale Andrei

Vremuri

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ellenuta spune:



KIKI

La multi ani! Sa fii sanatoasa si fericita alaturi de puii tai frumosi, de sotior si de cei dragi!


Elena, mami de Eva Maria (14.01.2008) si Anna Sophia (04.10.2009)
Eva
Anna
papa bun

Mergi la inceput