Condica salajencelor (107)

Condica salajencelor (107) | Autor: silvana_salajan

Link direct la acest mesaj





MAMICI CU 1 BB Elutaf- mami de for2nity- mami de diplodocus- mami de giulia_71 - mami de Maria - mami de mihaela_specht - mami de olim - mami de felicity05 - mami de dianalaura-mami de nazdravanDarkBendis - mami de livya - mami de Tania - mami de MAMICIcu 2 BB-icisilvana_salajan - mami de si mic si scumpicmihaela_s - mami de si babymom75 - mami de si anacezara - mami de carmenardelean - mami de si bimilit - mami de si claudiasabou- mami de si In asteptarea lui BlueEyespiticutzmikirikiPrieteneaileene

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns silvana_salajan spune:

Olimpia drum bun sa aveti. Va asteptam in mai.Astept anumite povesti barfe, cine se simte? Eu azi am fost la spital sa imi vad finutul. Moama ce frumos e! Brusc m-am adus aminte cum a fost Alex acu un an si un pic. Am stat vreo ora, numa nu m-am lasat dusa de acolo. Poate vreti sa aruncati un oki aiciDulciuri

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dianaiulie2009 spune:

Oti, esti data d.... u
Fata, lasa d..u scoala si hai sa-ti fac un PFA
Pun pariu cu tine ca ai castiga de n ori mai multi bani . Eu zic sa te mai gandesti la idee

Sa aveti o duminica minunata. Noi ne pregatim sa plecam la Bocsa.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dianaiulie2009 spune:

Am uitat ....

Oti, sa-ti traiasca finutzul multi, multi ani cu sanatate si bucurii.

Olim, drum bun si poate ne-om inatlni, totusi, odata si-odata

Diana, felicitari lui Stefan. Nu-ti fa griji ca se obisnuiesc ei cu toate , asa incet-incet. Eu stau pana la ora 6 aproape zilnic sa o conving pe Paula sa vina acasa.

Acum chiar v-am si salutat !!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Bimilit spune:

'neata natiune!!!!!!!!!!

am o leneeeeeeeeee,de ma doare.
olim,drum bun.poate mai intri pe la noi si din franta.

oti,esti belea, fata.ma omori cu tortanele tale.esti talentata fata,nu gluma.si io zic ca adriana, sa-ti faci o afacere din tortalit.daca vrei viu de bona si de lins spatulele de crema.

diana, bafta cu caminul.e o etapa noua si importanta in viata piticilor.

adriana, chefuiala placuta.

is in zona.......

ps.mihaela ce faci?mai aveti zapada?




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihaela_s spune:

Citat:
citat din mesajul lui Bimilit

ps.mihaela ce faci?mai aveti zapada?




Bimilit - soacra cu DOUA nurori!




ps: ia vezi!

Azi fac poze proaspete, pentru doritori, intrati mai tarliu pe blog. Io v-am mai zis ca daca vreti sa stiti de noi, e blogul acolo shea! Io nu mai scriu si aici si acolo....

fii alaturi de Mihaita


vorbe de copil...

Hobby
www.talentedenazdravani.ro/" target="_blank">talentele nazdravanilor

calator de profesie

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns silvana_salajan spune:

Citat:
citat din mesajul lui mihaela_s
Citat:
citat din mesajul lui Bimilitps.mihaela ce faci?mai aveti zapada?Bimilit - soacra cu DOUA nurori!
ps: ia vezi! Azi fac poze proaspete, pentru doritori, intrati mai tarliu pe blog. Io v-am mai zis ca daca vreti sa stiti de noi, e blogul acolo shea! Io nu mai scriu si aici si acolo.... fii alaturi de Mihaita vorbe de copil... Hobby
www.talentedenazdravani.ro/" target="_blank">talentele nazdravanilor
calator de profesie
'mneata! Miha nu tre sa scrii numa sa mai pui cate un link... Sincer nu imi plac blogurile ma pierd in ele... Dar daca pui link direct la pagina unde ai scris mai ai un cititor Deci ce a primit silvia cadou la concursul de talente?Azi am facut placinte cu cartofi... A doua oara in viata si au iesit mirobolanteeeeeeee! Adriana m-am gandit si eu la ceva dar fara cursul de cofetar nu fac nika si din pacate pe Salaj nu se face deocamdata Inca zic eu ca nu e cazul. Poate o sa ma agit daca va fi. Mai incolo cand or pleca pruncii de acasa pana atunci nu prea imi vine sa imi rup tare mult din timp.Azi a fulguit iar la noi. Asta dupa o zi cu peste 10 grade, adica cea de ieri. Cine ar fi crezut? Iarna nu se da dusa asa iute...Va si va doresc o duminica frumoasa Dulciuri

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns olim spune:

salutare tuturor
va doresc o saptamana excelenta!
io am avut o duminica frumoasa cu neamurile
asa is de nervoasa ca niciodaa nu reusesc sa rezolv tot ce imi propun, timpul mi s epare asa scurt
no poate mai trec azi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihaela_s spune:

Oti, daca intri o data la cateva zile, sunt subiectele recente. Intotdeauna se deschide ultima pagina si ultimele subiecte. E la semnatura blogul, nu ai de ce sa te pierzi in el. Nu pot sa pun de fiecare data cate un link, pentru ca uneori nu scriu, mai ales in zilele de luni si marti si vineri cand muncesc. In rest scriu de obicei zilnic. O sa incerc sa mai pun si cate un link, dar mi se pare aiurea sa tot anunt ca am mai scris.... Cine vrea sa intre sa citeasca, e la liber . Numarul cititorilor nu conteaza, ca nu fac trafic.

, ma duc acum sa pun poze de azi si sa scriu ce am facut.
Promit si postul cu premiul Silviei ca tot ma pregatesc sa il scriu si ma iau cu altceva...dar il scriu azi.

fii alaturi de Mihaita


vorbe de copil...

Hobby

www.talentedenazdravani.ro/" target="_blank">talentele nazdravanilor

calator de profesie

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns silvana_salajan spune:

Va invit sa zburati un pic Miha io astept cuminte un link Dulciuri

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihaela_s spune:

Oti, link-ul e vorbe de copil...de la semnatura. Intra cu incredere de cate ori ai timp, te duce la fix!

fii alaturi de Mihaita


vorbe de copil...

Hobby

www.talentedenazdravani.ro/" target="_blank">talentele nazdravanilor

calator de profesie

Mergi la inceput