Condica salajencelor (107)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns silvana_salajan spune:

Dulciuri

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dianalaura spune:

Multam!
Tu, cand e ziua lui Casia, ca eu la faza asta is blonda si uit. Oti am vazut ca i-ai facut tort, a trecut ziua ei si nu i-am spus "la multi ani"?
Azi pruncu mi-i racit..a stat cam dezbracat sambata prin Badon..si ieri a fost cam infundat si dimineata mi-a stranutat niste mucoci...asa ca l-am lasat azi acasa. Dar acum i-am facut o supa de pui...si pe maine speram sa fim ok.
Oti, ca de obicei, torturi exceptionale.

diana de IANIS STEFAN 14 mai 2007

www.lumeadianei.blogspot.com" target="_blank">http://www.lumeadianei.blogspot.com
Torturi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns silvana_salajan spune:

Diana, Casia s-a serbat sambata insa ziua ei e abia in 26. Sper sa nu gresesc. Pana atunci mai avem un sarbatorit insa Sanatate la puiut. Si eu sunt mucoasa, sper sa scape pruncii, in rest toate bune si frumoase. Multam de aprecieri, tu ai mai muncit ceva in domeniu?Tu care aveti fete, nu detineti cumva prin portofoliul de jucarii una sau mai multe din printesele Disney? Ma refer la ceva papusici din plastic, integral. Adica fara par.As lua-o cu imprumut vreo 2 zile ca se anunta cerere mare de printese in zona. si o zi buna tuturor!Dulciuri

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns silvana_salajan spune:

Dulciuri

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns silvana_salajan spune:

Dulciuri

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dianaiulie2009 spune:

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns silvana_salajan spune:

La multi ani, Matei!Blondo, sa va traiasca feciorul si sa va bucurati de el pana la adanci batraneti! Sa fiti fericiti toti 4 si sa vi se implineasca mereu toate dorintele. Dulciuri

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns silvana_salajan spune:

Desi ar trebui sa o las pe Bia sa faca cinste, va pregatesc cafeaua, si o las pe masuta. Las si un pachet de Kent poate vine vreo fumacioasa sa isi dea fumuri Dulciuri

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns silvana_salajan spune:

Dulciuri

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihaela_s spune:

Matei multi multi ani fericiti, sa te bucuri de ziua asta minunata, sa primesti cadourile dorite si sa petreceti de la excelent in sus!

Bia, sa va traiasca micutul si sa fiti fericiti cu totii!

fii alaturi de Mihaita


vorbe de copil...

Hobby

www.talentedenazdravani.ro/" target="_blank">talentele nazdravanilor

calator de profesie

Mergi la inceput