LMA!!!Ghiocei de Martie-Aprilie 2009**162**

Raspunsuri - Pagina 8

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns olishka spune:

Stiu ca avem la 2 pasi un magazin care incepe cu P si-l intreb pe Cristi: ce este Profi sau Plus? El: Penny M-am uitat pe lista cu magazine si nu am Profi aproape si nici Real. Noi ne facem cumparaturile de la Car4. Dar o sa ma uit si acolo dupa acest iaurt.

Inca o data multumesc

Olga, mamica lui David iepurasul

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Gaza22 spune:

Gata ma retrag si eu ca nu mai rezist. Si parca vad ca exact cand ma va lua somnul imi da Buburuza trezirea.
Noapte Buna!

Mami de Gazii mica si frumoasa Avem noua lunite

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns olishka spune:

Citat:
citat din mesajul lui Gaza22

Gata ma retrag si eu ca nu mai rezist. Si parca vad ca exact cand ma va lua somnul imi da Buburuza trezirea.
Noapte Buna!

Mami de Gazii mica si frumoasa Avem noua lunite


Noapte buna!!!

Lui david cred ca-i iese un dintisor, caci s-a trezit de 3 ori pana acum urland si suge, dar mai si plange. Mi-e asa mila de el

Olga, mamica lui David iepurasul

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ayla21 spune:

Gaza, noapte buna!
Olga, am trimis Zana Maseluta la voi? Se pare ca de 2 nopti noi am scapat. La ultimii 2 dintisori, astia cu cantec la greu, a avut dureri si dupa ce iesise zimtisorul putin, deci crapase gingia. dar azi noapte a dormit mai bine, si acum vad ca doarme de cand am ajuns acasa, au fost si super obositi ca au fost la tara la aer.
Ma duc si eu la somn.
Olga noapte linistita!



Monica, mami de Claudiu si Luana - Sunt o mica printesa - Foto & Video

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns olishka spune:

Citat:
citat din mesajul lui Ayla21

Gaza, noapte buna!
Olga, am trimis Zana Maseluta la voi? Se pare ca de 2 nopti noi am scapat. La ultimii 2 dintisori, astia cu cantec la greu, a avut dureri si dupa ce iesise zimtisorul putin, deci crapase gingia. dar azi noapte a dormit mai bine, si acum vad ca doarme de cand am ajuns acasa, au fost si super obositi ca au fost la tara la aer.
Ma duc si eu la somn.
Olga noapte linistita!



Monica, mami de Claudiu si Luana - Sunt o mica printesa - Foto & Video


Pai cam era timpul sa vina si pe la noi, caci avem doar 2 dintisori jos. Sper sa fie de la asta si nu de la altceva. El acum doarme si suspina in somn

Bine ca ati scapat

Ma lasi pe mine sa sting lumina?

Noapte buna!!!

Olga, mamica lui David iepurasul

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Leeloo21 spune:

sting eu lumina fetelor..stati fara grija..am inchis si focul de pe aragaz..si las geamul deschis in sus ca sa intre aer curat peste noapte..dormiti linistite!

si buna dimineata!

Cristina si Alin, parinti super fericiti de Tudor (lumina ochilor nostrii) pestisor de 12 martie '09

nasterea in apa

pozici dragute

Alin (tati de Tudor) pozeaza momentele voastre importante (nunti, botezuri, petreceri) trageti cu ochiul aici

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns olishka spune:

Leeloo n-o stinge inca, mai bantui si eu pe-aici, caci nu prea am somn

Olga, mamica lui David iepurasul

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Leeloo21 spune:

vai olga..:P scuze..era s ate las pe intuneric..ma duc sa pap cu sotul meu eva:D mic:D

pup

Cristina si Alin, parinti super fericiti de Tudor (lumina ochilor nostrii) pestisor de 12 martie '09

nasterea in apa

pozici dragute

Alin (tati de Tudor) pozeaza momentele voastre importante (nunti, botezuri, petreceri) trageti cu ochiul aici

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns novus spune:

Neata !!!

Va poftesc la !!!

Dupa cum am prevazt , la 8 s-a dat trezirea !

Mami lui www.flickr.com/photos/31088780@N05/" target="_blank">Alexandra (03.03.09)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Leeloo21 spune:

o zi frumoasa va doresc! la multi ani sarbatoritilor zilei:D



Cristina si Alin, parinti super fericiti de Tudor (lumina ochilor nostrii) pestisor de 12 martie '09

nasterea in apa

pozici dragute

Alin (tati de Tudor) pozeaza momentele voastre importante (nunti, botezuri, petreceri) trageti cu ochiul aici

Mergi la inceput