LMA!!!Ghiocei de Martie-Aprilie 2009**162**

Raspunsuri - Pagina 20

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Bianca2503 spune:

Buna seara,

Am intrat pentru BU-HU-HU.
Am citit capitolul trecut dar ce prezentul nu ma mai tin ochii. Ma duc si eu la nani.

Noi ne-am intors din BG pe la 21.00. A fost tare bine. AM ajuns aseara la Balcik si astazi de dimi pe la 10 am plecat spre Nessebar unde am si mancat, apoi ne-am dus la Burgas si ne-am intors putin prin munti si apoi pe la Ruse.

Pisigri, nu cred ca exista plaje pt nudisti in Bg. Litoralul bulgaresc nu prea are plaje ca la noi. Ei au la Albena si la Nisipuri plaje naturale, iar in celelalte statiuni sunt plaje amenajate in fata fiecarui hotel (adica au adus ei nisip cu masina). Bulgarii au turism de piscina, la lighean. Mai e plaja la Sunny Beach. Dar de nudism chiar nu am auzit la ei.

Olga, tu cu pilaful tau. Sa iti zic din ce fac eu pilaf ca tot te innebunisem cu pakistanezii. Pe langa pui la rotisor au si orez BAsmati la saci de 2, respectiv 5 kg. Cel de 5 kg e 35 Ron. Iese super bun- se poate manca simplu, fara nimic. MIe de la orezul fiert chior imi vine greata, dar asta, facut asa cum scrie pe sac e suuuuuuper. Sa incerci!

Si poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Leeloo21 spune:

super ayla cu primul mesaj..acum il caut si eu pe-al meu..chiar sunt curioasa ce am scris:D
revin!

multumim de aprobare:D

Cristina si Alin, parinti super fericiti de Tudor (lumina ochilor nostrii) pestisor de 12 martie '09

nasterea in apa

pozici dragute

Alin (tati de Tudor) pozeaza momentele voastre importante (nunti, botezuri, petreceri) trageti cu ochiul aici

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Monnvas spune:

Citat:
citat din mesajul lui aris26

pai normal ca s-a prins..mai ales ca aia de plastic nu zdrangane cand o tranteshti
eu am abandonat ideea de a cumpara imitatii(gen telefon, chei) e clar ca originalul e baza


25 martie 2009



Daaa. Io i-am dat telefoanele noastre mai vechi (le-am schimbat acum 2-3 luni). Da' nici astea n-au farmec asa ca celelalte ca nu se aude nicio voce dinauntru. Macar suna bine cand le tranteste pe gresie.

Monica mami de cu motoras CRISTIAN

(7.03.2009)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Monnvas spune:

Citat:
citat din mesajul lui aris26

gaza,parca, a intrebat de ham. eu am luat unul de la miniblu. e bine sa il probezi pe copil ca sa fi sigura ca se strange cat trebuie pe piept. ideea e ca hamul e bun doar cand merge binishor singura. coarda aia trebuie sa stea cazuta si sa o tragi in sus doar cand aproape cade. daca o tzi intinsa bine probabil ca o sa simta si o sa se lase in baza ei...ceea ce nu ajuta la mers. eu rolul hamului nu il vad decat dupa ce merge binishor. cel putin asa e in cazul nostru


25 martie 2009



... si dupa ce merge binisor vreo saptamana-doua o sa o ia la goana singurel. Asa ca nu renteaza. Parerea mea!

Monica mami de cu motoras CRISTIAN

(7.03.2009)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Gaza22 spune:

Intru repede sa-i multumesc lui Aris ca mi-a adus aminte de film. Si eu imi propusesem sa-l vad dar uitasem desi stiu ca o sa ma cam ia cu fiori.

Fetele revin dupa film

Mami de Gazii mica si frumoasa Avem noua lunite

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns carmenada spune:


Sa va zic ce a facut mama Inei ... ieri am fost intr-o vizita si am venit cu ditamai cucuiul .... cam asa am facut ... ma uitam dupa fi-mea care tropaia si am luat in cap o chestie de metal, de am vazut stele verzi si azi toata ziua ... nu imi ajungeau mos craciunul si afta .....

Vroiam sa intreb si eu ceva daca stiti... i-am facut Inei coproparazitar adica am facut prima recoltare si am si luat rezultatul care este negativ. Acuma trebuie sa refac analiza dar medicul de familie zice ca la 3 zile, la laborator am prins 2 asistente una zicea ca la 7 cealalta la 15 Io pe cine sa cred si cum sa fac?



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aris26 spune:

ayla - ce imi faci tu mie. in loc sa ma lashi sa ma uit la film imi arunci amintiri degenul asta
maaai...voi va imaginati atunci ca si dupa un an jumate tot asa o sa ne conversam?



25 martie 2009

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Monnvas spune:

Citat:
citat din mesajul lui aris26

a si fetelor,mare grija mi-a povestit mama ca unei tipe i-au furat masina in parcare la mall cu bebe in mashina. noroc ca l-au prins baietii de la firma de paza...



Intreaba sotzul daca nu cumva a tras bb un kk de au fugit hotzii mancand pamantul.

A, uitai sa salut, buhuuhu!

Monica mami de cu motoras CRISTIAN

(7.03.2009)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns novus spune:

Citat:
citat din mesajul lui aris26

ayla - ce imi faci tu mie. in loc sa ma lashi sa ma uit la film imi arunci amintiri degenul asta
maaai...voi va imaginati atunci ca si dupa un an jumate tot asa o sa ne conversam?



25 martie 2009



Suntem tari, ce mai !!
Faina gasca avem

Mami lui www.flickr.com/photos/31088780@N05/" target="_blank">Alexandra (03.03.09)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Monnvas spune:

Citat:
citat din mesajul lui Nicky09

Salutare, cucuiete!

Intru sa va dau ultimele noutati...nu prea incantatoare, dar vreu sa imi motivez absentele.
Am fost si inca suntem raciti in familie, de la cel mare la cel mic, ne tratam in continuare asa cum se poate, stam in casa ca e un vant strashnic afara, suntem maraiti pana peste masura, deoarece debutul racelii a coincis cu aparitia celui de-al treilea dinte, fapt pentru care nu am dormit 2 nopti la rand.

Suntem pe calea cea buna, ne indreptam, dar greu....

Va rog sa imi spuneti daca aveti bunavointa, cum fac sa va gasesc mai repede , ca eu una de cateva seri...mai precis de la capitolul 157, intru si nu va mai gasesc...trebuie sa intru la sfarsitul fiecarui capitol ca sa pot accesa urmatorul capitol...si asta o fac mereu ca sa ajung la zi..adica la cap.162...cum as putea sa fac sa gasesc direct capitolul de zi? Multumesc....

Mina si ... fluturas...Nicholas (10.04.09)
Eu...in lumea asta ciudata
"In steaua ta sa crezi chiar daca cerul este innorat!"
8 luni si ceva
Nicho la 9 luni


Nicky, sanatate multa!

uite aici linkul:
http://forum.desprecopii.com/forum/forum.asp?FORUM_ID=93
e un forum nou in "teme specializate". Da click pe forumuri si o sa il gasesti.

Monica mami de cu motoras CRISTIAN

(7.03.2009)

Mergi la inceput