LMA!!!Ghiocei de Martie-Aprilie 2009**162**

Raspunsuri - Pagina 15

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns aris26 spune:

gaza- daca ne trece imputita de raceala, ti-l aduc eu sa faci o proba..ca noinu il folosim cine stie ce. daca il simte se lasa in el daca nu il simte se aseaza in patru labe. probabil nici nu o sa ne fie f util...eu credca atunci cand o sa se hotarasca ca e mai mishto biped o sa meargadirect bine.deocamdata e f distractiv sa treaca pe sub scaune,mese,carucior si fraierii astia mari sa nu il poata urma


25 martie 2009

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Pisik06 spune:

Buna seara!

Multumim din suflet tuturor pentru urarile de ieri

A fost frumos, am avut cam 35 de invitati si opt copii (cu tot cu Ana). Ana a dormit ieri doar 1/2 ora, deci era cam obosita si lipita de mine, dar a fost la inaltime. A dormit si acolo vreo 1 ora jumate, cat sa se mai refaca un pic.
De pe tavita a ales in ordine: parfum, cheile de la masina si euroii de care s-a lipit forfecuta de unghii. Unii au zis ca va face bani din foarfeca, adica va fi creatoare de moda.

Dovada ca ne-am distrat pe cinste aici
http://picasaweb.google.ro/Ioana.sima/2002ZiuaMeaauthkey=Gv1sRgCOfs7rLqi-fE_QE#

Pozele nu sunt in galeria publica. Voi mai pune un album si in galerie, cum mai putine poze (acelasi, dar in numar mai mic)

Noi maine dupa amiaza plecam cu tati in delegatie, pleaca in ultima tura la Pitesti (toata luna a fost plecat de luni pana joi) si nu mai suport sa stam fara el, asa ca s-a pricopsit cu colocatari . Asa ca nu stiu cum reusesc sa mai intru.

NOVUS, vreau si eu PM cu nr tau de tel

Va pupam

Mamica minunii Ana Bianca (20.02.2009)


Pozele noastre

Fotografii profesionale evenimente


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Nicky09 spune:

Salutare, cucuiete!

Intru sa va dau ultimele noutati...nu prea incantatoare, dar vreu sa imi motivez absentele.
Am fost si inca suntem raciti in familie, de la cel mare la cel mic, ne tratam in continuare asa cum se poate, stam in casa ca e un vant strashnic afara, suntem maraiti pana peste masura, deoarece debutul racelii a coincis cu aparitia celui de-al treilea dinte, fapt pentru care nu am dormit 2 nopti la rand.

Suntem pe calea cea buna, ne indreptam, dar greu....

Va rog sa imi spuneti daca aveti bunavointa, cum fac sa va gasesc mai repede , ca eu una de cateva seri...mai precis de la capitolul 157, intru si nu va mai gasesc...trebuie sa intru la sfarsitul fiecarui capitol ca sa pot accesa urmatorul capitol...si asta o fac mereu ca sa ajung la zi..adica la cap.162...cum as putea sa fac sa gasesc direct capitolul de zi? Multumesc....

Mina si ... fluturas...Nicholas (10.04.09)
Eu...in lumea asta ciudata
"In steaua ta sa crezi chiar daca cerul este innorat!"
8 luni si ceva
Nicho la 9 luni

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Nikoleta20 spune:

pisik...pai eu nu o pot vedea pe pisi mica...sunt logata cu contul personal...cum tre sa ma loghez sa pot vedea.
si ma bucur pt voi k a iesit asa cum ti-ai dorit

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ayla21 spune:

Pisik, daca tu ai facut pozele private noi cum le vedem?



Monica, mami de Claudiu si Luana - Sunt o mica printesa - Foto & Video

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ayla21 spune:

Citat:
citat din mesajul lui Nicky09


Va rog sa imi spuneti daca aveti bunavointa, cum fac sa va gasesc mai repede , ca eu una de cateva seri...mai precis de la capitolul 157, intru si nu va mai gasesc...trebuie sa intru la sfarsitul fiecarui capitol ca sa pot accesa urmatorul capitol...si asta o fac mereu ca sa ajung la zi..adica la cap.162...cum as putea sa fac sa gasesc direct capitolul de zi? Multumesc....

Mina si ... fluturas...Nicholas (10.04.09)
Eu...in lumea asta ciudata
"In steaua ta sa crezi chiar daca cerul este innorat!"
8 luni si ceva
Nicho la 9 luni

Bagi linkul asta la bookmark/favorites
http://forum.desprecopii.com/forum/forum.asp?FORUM_ID=93
sau de pe pagina de start a forumului
http://forum.desprecopii.com/forum
cauti subforumul "Primele 365 zile din viata unei comori", e deasupra celui in care am fost inainte "Clubul scutecelor (1-4 ani)"
si cauti subiectul nostru, la capitolul la care suntem.




Monica, mami de Claudiu si Luana - Sunt o mica printesa - Foto & Video

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Pisik06 spune:

Referitor la discutia despre bb2 eu sunt la mijloc, mai inspre "nu" decat inspre da. Dah, fata singura la parinti si fooooarte rasfatata (si un pic egoista, recunosc). Sotul in schimb, care are un frate este foarte pro, chiar nu concepe sa nu mai avem "cel putin unu". Asta a fost citat
Eu momentan insa nu ma vad trecand iarasi prin probleme cu colici, neadormit, plansete neconsolate, etc. Sarcina, desi nu a fost usoara, cu o internare in spital, o consemnare la pat si nastere preamtura, nu ma sperie, in schimb primele luni da.

SI, in plus, vreau sa ii fiu dedicata Anei suta la suta. Probabil o sa imi mai schimb opinia in timp

Mamica minunii Ana Bianca (20.02.2009)


Pozele noastre

Fotografii profesionale evenimente


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ayla21 spune:

Citat:
citat din mesajul lui rodica2008

Mama ce de mai scrieti!Capitole intregi,nu mai recuperez eu ... i-a uitati-va putin aici va rog www.youtube.com/watch?v=LUAB-_V2xMg .

Sunt mamica fericita a lui Andrei-Florin,15 aprilie 2009.http://picasaweb.google.com/andreisimami/Andrei?feat=directlink


Il gasesti ca PPS pe mailul comun.



Monica, mami de Claudiu si Luana - Sunt o mica printesa - Foto & Video

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Pisik06 spune:

Hai ca am facut albumul public

http://picasaweb.google.ro/Ioana.sima/2002ZiuaMea#

Pana acuma daca era unlisted mergea, daca te duceai pe link, dar vad ca nu mai e valabil.

Nu am invitat niste persoane, care stiu ca imi urmaresc pozele si nu vroiam sa le dau motiv de suparare, dar asta este


Mamica minunii Ana Bianca (20.02.2009)


Pozele noastre

Fotografii profesionale evenimente


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ayla21 spune:

Wow, super, petrecere in toata regula.



Monica, mami de Claudiu si Luana - Sunt o mica printesa - Foto & Video

Mergi la inceput