LMA!!!Ghiocei de Martie-Aprilie 2009**(161)**

Raspunsuri - Pagina 5

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns aris26 spune:

feteloram oprit centrala si am deschis toate geamurile
ce dor imi era de primavara asta


25 martie 2009

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns koko_1 spune:

Astept si eu sa mi se trezeasca junioru' si plecam de nebuni pe strazi.

Bianca distractie maxima!!!

Mi-am amintit acum ca pe vremea cand eram eu slaba si mergeam in vizita la nasi imi spunea nasu': "stiam ca vii ca am auzit zdranganit de oase pe scari"

mama lu' Cezar - 22 aprilie 2009



Bijuterii lucrate manual

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ilinca_M. spune:

LA MULTI MULTI ANI, ANA BIANCA noastra draga, felicitari mamicii ei pentru care scoteam majoretele acum 1 an!!
Asteptam poze cu zeci de mutritze delicioase!

mami de Sophia-Diana (Sophiphi)
9luni

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ilinca_M. spune:

LA MULTI ANI, SORINA, o asteptam pe mamica ta cocufan cu mai multe relatari!!

mami de Sophia-Diana (Sophiphi)
9luni

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ilinca_M. spune:

Si...LA MULTI ANI, PETRA.TUDOR, multi ani fericiti alaturi de si de zvarluga Bogdanel! Ah, ce varsta frumoasa!! Si sa implinesti 30 aratand de 20...e ceva!!!

mami de Sophia-Diana (Sophiphi)
9luni

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aris26 spune:

poftim bebe de 3 luni
baie

bianca - drum bun ca vreme frumoasa aveti sigur


25 martie 2009

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns koko_1 spune:

Citat:
citat din mesajul lui aris26

poftim bebe de 3 luni
baie



25 martie 2009



Cat da din picioruse...nu degeaba i-ati spus Vitamina

mama lu' Cezar - 22 aprilie 2009



Bijuterii lucrate manual

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns olishka spune:

Citat:
citat din mesajul lui aris26

poftim bebe de 3 luni
baie

bianca - drum bun ca vreme frumoasa aveti sigur


25 martie 2009



Ha, ce energie avea piciul de mic Foarte tare!!! Imi este dor sa jumulesc un bebe asa mic

Bianca, distractie faina!

Olga, mamica lui David iepurasul

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Bianca2503 spune:

Citat:
citat din mesajul lui aris26

poftim bebe de 3 luni
baie

bianca - drum bun ca vreme frumoasa aveti sigur


25 martie 2009



Si noi la fel faceam. Si radea, batea in apa.

Statea numai cu capul in apa...asa ca mamici daca sunteti speriate de intrat apa in urechi sa stiti ca nu arde.

Si noi l-am bagat in baie ca juma de camera era uda.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ilinca_M. spune:

Koko, mi-a fost dor de scumpul Cezar...ce frumos se distreaza el...da-l incolo de parchet:)))
Sophiphi inca face baitza in camera...mi se pare prea friguroasa baia. Ea rareori are chef de improscat cu picioarele (si oricum nu in stilul "hard and heavy" al lui Vladimir!) in rest sta in kur si se distreaza cu pestele plimbaretz sau cu ratzusca. Face niste mutre super haioase cand o limpezesc pe cap, chiar alaltaieri a filmat-o husband. Cum se pun filmuletze pe webshot, ca si cum ai pune poze?
Monvass, iti esplic io cum sta treaba: cel mai usor de slabit e sub 20 de ani; mai ca nici nu-ti trebuie vointza sa slabesti, doar un pic de grija si consecventza. Fetele de 16-20 de ani grasane n-au nicio scuza, daca nu cumva au probleme de sanatate (io la 16 ani am fost la apogeul grasunelii, am ascuns pozele de atunci, parca eram o matusha, Doamne, mi-erau si ochii inecati in grasime!!! Dar eram nesimtita si cu "probleme existentiale". Bine, la apogeul purcelosheniei am fost vreo 3 luni, incepand de la Craciun, apoi am revenit la "dolofana/durdulie", parasind etapa "umflata/grasaloaie)
Buuun:intre 20 si 25 de ani iarasi e foarte usor de dat jos kile, nu-i diferentza semnificativa fatza de -20.
Intre 25 si 30 se mai "imput" lucrurile...n-ai cum sa nu observi ca treaba merge mai greu, metabolismul mai lent...trebuie sa-ti dublezi vointza, asta e clar. Io stiu ca am trecut de etapa asta
Ei, cand intri-n 30 iar vezi clar diferentza; lucrurile se ingreuneaza simtitor. Acum chiar ca tre' sa tragi la jug ca lumea ca sa ai rezultate...

mami de Sophia-Diana (Sophiphi)
9luni

Mergi la inceput