LMA!!!Ghiocei de Martie-Aprilie 2009**(161)**

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns anamariame spune:

Buna, tufete!In primul rand LA MULTI ANI sarbatoritelor zilei!!!In al doilea rand, Monnvas, eu sunt cea mai lenesa de aici la capitolul kg pierdute, asta pentru ca am slabit 9 kg din iunie anul trecut. Asa ca tu stai grozav!Legat de vointa pierduta odata cu inaintarea in varsta, eu cred ca de fapt ne scad pretentiile si invatam sa ne acceptam asa cum suntem. In liceu aveam 51 kg si ma consideram grasa. In facultate am mai pus 2 kg, dupa nunta inca 3 si uite-asa am ajuns sa raman insarcinata la 56 kg. Acum am 60 si sa va mai spun ce slaba ma vad in poze dinainte de ?Anyway, noi sa fim sanatoase, c-om scapa noi si de kg astea. Acum 2-3 in plus nu-s o tragedie - cazul tau, ca eu am 3.5 si astea-s chiar grave Ana-Maria, mami de Eva Maria (23 aprilie 2009)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns koko_1 spune:

Aaaaa...pai ligheanul e doar pentru joaca, baia o facem in cada mare cu multa galagie si multa apa pe jos si mai nou vrea sa se ridice in picioare sa cotrobaie printre porcarioarele mele de baie, sapuniera...eheee

Si inca o chestie: ai vostri se enerveaza? al meu daca are toane si nu-i fac pofta ce-o pofteste imi tranteste tot ce-i dau in mana; tauroi...
si ieri l-am prins ca dadea cu capul de oglinda, parca impungea cu coarnele, ce distractie mai era pe el...

mama lu' Cezar - 22 aprilie 2009



Bijuterii lucrate manual

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Bianca2503 spune:

Deci...Vladimir s-a kkt in scaldatoare.

Am mancat de pranz si apoi, conform traditiei, l-am bagat in baie. Intre timp eu strangeam mancarea de pe jos, ca daca o vedea la iesire manca si din aia. Si ma duc in baie cu scaunul sa il spal. Cand ma uit in cadita.......plutitoru'. Vreo cateva cacareze, cand ma uit pe fundul caditei...o piatra vulcanica (asa arata ca il batatorise bine).
Foarte baie am facut!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aris26 spune:

koko- sa vezi berbecul cum se enerveaza si se incapataneaza...cand ii interzici ceva mai bine fugi din camera. noroc ca ii trece f f f repede si imediat incepe sarada la mine

anamariame- inseamna ca eu sunt pe dos. in calasa a 10-a avea 54kg insfarsit si eram super incantata sa arat si eu mai bine asa(in mod normal am sub)..acum am 53 si mi se pare ca sunt grasa


25 martie 2009

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aris26 spune:

welcome to the club. noi suntem la a 5-a pleashca deja

Citat:
citat din mesajul lui Bianca2503

Deci...Vladimir s-a kkt in scaldatoare.

Am mancat de pranz si apoi, conform traditiei, l-am bagat in baie. Intre timp eu strangeam mancarea de pe jos, ca daca o vedea la iesire manca si din aia. Si ma duc in baie cu scaunul sa il spal. Cand ma uit in cadita.......plutitoru'. Vreo cateva cacareze, cand ma uit pe fundul caditei...o piatra vulcanica (asa arata ca il batatorise bine).
Foarte baie am facut!



25 martie 2009

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns koko_1 spune:

Citat:
citat din mesajul lui aris26

anamariame- inseamna ca eu sunt pe dos. in calasa a 10-a avea 54kg insfarsit si eram super incantata sa arat si eu mai bine asa(in mod normal am sub)..acum am 53 si mi se pare ca sunt grasa


25 martie 2009



Aoleu Aris, cum poti sa spui ca esti grasa??? Arati foarte bine
Ce sa mai zic de mine ca inainte de aveam 54, iar acum nu scad sub 60?! Am incercat diverse cure dar...mi-e rau de foame!!!

mama lu' Cezar - 22 aprilie 2009



Bijuterii lucrate manual

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns koko_1 spune:

Citat:
citat din mesajul lui Bianca2503

Deci...Vladimir s-a kkt in scaldatoare.

Am mancat de pranz si apoi, conform traditiei, l-am bagat in baie. Intre timp eu strangeam mancarea de pe jos, ca daca o vedea la iesire manca si din aia. Si ma duc in baie cu scaunul sa il spal. Cand ma uit in cadita.......plutitoru'. Vreo cateva cacareze, cand ma uit pe fundul caditei...o piatra vulcanica (asa arata ca il batatorise bine).
Foarte baie am facut!


Bianca esti totala

mama lu' Cezar - 22 aprilie 2009



Bijuterii lucrate manual

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aris26 spune:

koko - pai de lene zic ca sunt grasa.acum ar trebui un pic de mishcare ca sa pun in ordine formele dar...lene mare...asa ca nu mai bine slabesc eu? ca pe o scandura nu gaseshti nici colacei, nici tortitze
deshi cred ca ma lasa barbatul daca mai slabesc mult


25 martie 2009

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Bianca2503 spune:

Acum doarme..burta plina, matzu' gol.

Mai fete, e asa frumos afara ca eu cred ca acum cand se intoarce Robert acasa ( a fost sa schimbe ammortizoarele si arcurile la masina) ne imbarca si plecam pe la Nessebar sau Sozopol (asa mi-a zis la telefon). Sunt 18 grade acum acolo si nu cred ca ratam asta. Asa ca daca dispar sa stiti ca sunt pa.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns olishka spune:

Salutare!!!

Astazi David a fost mai matinal, s-a trezit la 10.

Aris ma bucur ca sunteti mai bine Si auzi la ea, grasa la 53 Pai eu am 63....53 aveam si eu in liceu, dar eram asa de slaba incat aveam paranteze. Prea slaba. Daca as ajunge pe la 56-57 as fi tare fericita

koko haios piciul cum se joaca. Si noi ne jucam des cu ligheanul, dar nu am curaj sa pun si apa in el

Bianca ce tare este Vladimir Din fericire n-am avut astfel de evenimente



Olga, mamica lui David iepurasul

Mergi la inceput