Fulgusori de nov-dec 2009 (26)

Raspunsuri - Pagina 8

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns dymomo77 spune:

Neatza si de la noi...cam pe la pranz. Multumim Monis pt cafia...
Despre alocatii no coment... desi incerc sa imi dau si eu seama ce o fi in capul lui nenea Boc... ba principul contributivitatii... ba protectie sociala. Cred ca dupa noua lege noi vom fi in categoria celor "bogati" ca deh sotul munceste, eu iau bani pentru concediul de crestere a copilului si nu ma intreaba nimeni daca am de unde cand dau 300 de ron pt analizele lui Danut sau 280 de ron pe o cutie de lapte praf. Noi sa fim sanatosi...

mami fericit de Dan Mihail

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Andrecluj spune:

Fetele, eu zic sa nu va ambalati cu alocatiile, legea nu a fost votata, va fi oricum atacata si nu cred ca se va aplica. Nu stiu daca va amintiti, am mai spus asta o data despre o lege si asa a fost. Aveti incredere. Chiara Ada, vita mia , Chiara creste Odiseea plecarii noastre acasa

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ancutza_Bro spune:

lili, Diana sunt si eu pe-aici, va citesc din umbra...stiti voi treaba cu puseul de mutenie

Stephy nuuuuuuuuuuuuu mergem noi la baieti, suntem fete cuminti si doar Iustinut e in gandul si inimile noastre

Laurica sa-ti traiasca grasunica

despre noi...numai de bine:

sabina s-a trezit acum doua nopti cam asa:

1:24 apoi 2:33 apoi 3:18 apoi 4:41 apoi 5:28 apoi 6:30 apoi 7:41 si aici s-a trezit de tot

in schimb isi tine singura jucaria preferata si o duce la gurita

aseara i-a dat tati un pachet de servetele intr-o mana , pe care il mozolea de zor si un servetel in cealalta mana pe care l-a facut flenduri...

eu dorm cam mult la amiaza apoi mai fac cate ceva prin casa, mai stau cu Sabina si se duce ziua

de citit va citesc zilnic...va pup

_
ANCA mamica fericita de SABINA IOANA (03.11.2009)
Fulgusorul meu iubit

The virtue of true love is not by finding the perfect person but loving the imperfect person perfectly !!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns camelia86 spune:

Hello!

Shtephy multumim de intebare, tu mereu esti o draguta... Davidutz e mai bine, inca ii dau tratamantul, dar se vede diferenta fata de cum era.
Apropo parcul in care se joaca Stefita mica este locul unde mi-am petrecut eu copilaria, frumooos loc . Poate ne vedem la o plimbarica pe acolo ca noi venim destul de des... acolo sta socrela mea..


Camelia fericita de David Cristian ( 14 dec. 2009)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns camelia86 spune:

Laurica felicitari pentru rechinasa cea grasuna e superba!!!
Ancutza asa patesc si eu cu somnicul cu Davidutu meu... te inteleg perfect..

Cat despre alocatie .. no comment.. traim in romanica, si ne ocupa tot timpul... vorba unuia..

Camelia fericita de David Cristian ( 14 dec. 2009)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns camelia86 spune:

lauricule scuze de emoticonul de la mes precedent nu era pentru tine...

Camelia fericita de David Cristian ( 14 dec. 2009)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dana n. spune:

Salutare!

Noi am scapt de febra. Ultimul supozitor a fost aseara pe la ora 24.
Astazi am avut parte de soare asa ca am profitat si am iesit la plimbare.

Shtephy, voi ati fost mai norocosi.
Monis, Alinus,
Laura, ai o frumusete de rechinoasa.

Eu sunt bucuroasa. Astazi vine prietena fratelui meu pe la noi. Mai ma ajuta si pe mine cineva cu David.

Weekend placut va doresc!

------------------------
Proaspata mamica de baietel!

Albume foto

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns laurairina13 spune:

Multumesc frumos fetele pentru comentarii..cu cute sau fara cuti toti fulgusorii nostri sunt niste frumosi

ashea..si cum inca nu am vazut mal de mare de la Andre, luati si serviti o gurita de aer proaspat de la malu marii Negre

Mami de rechinasa Amalia Teodora (03.11.2009)

rechinas in pozici

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns laurairina13 spune:

Dana ma bucur ca a scapat Davidutu de febra si ca ai ajutoare,vezi sa nu-l invete iar cumnatica pe bb doar in brate!

Ancutza
si io care ma gandeam ca numai plecate sunteti, de fapt asa ne chinuim si noi cu timpul, repede mai trece

Ramonika mi-a ramas gandu la voi de ieri, de cand povesteai ca speri ca ati trecut de un hop..Sper sa fiti bine!

Ma bucur ca Simonette e bine si e acaparata total de putzulicile ei!
Lavinia,multam de veste! Apropo,reusesti macar ziulica sa te odihnesti, daca zici ca Rareselu e cam pasaroi de noapte din nou??

Siminooo, nu te-ai mutat bree la casica noua????ca io am ramas asteptand chefu de casa noua, si turul virtual al casei in poze

RamonaC, te-a scos Dominicu la aer sa te oboseasca,de stai pitita sa iti tragi sufletu..., hah?

Mami de rechinasa Amalia Teodora (03.11.2009)

rechinas in pozici

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dankutza spune:

Citat:
citat din mesajul lui Andrecluj

Fetele, eu zic sa nu va ambalati cu alocatiile, legea nu a fost votata, va fi oricum atacata si nu cred ca se va aplica. Nu stiu daca va amintiti, am mai spus asta o data despre o lege si asa a fost. Aveti incredere.



Sa dea Dumnezeu sa ia dreptate. Numai ca ii vad pe astia foarte inversunati ca sa taie din alocatii.

Mami de amazoana

Poze noi cu Pinky de la 2 luni (nascuta in 09.12.09)

www.youtube.com/watch?v=eAQj284jG3o" target="_blank"> Varul Zbuciumix iubeste pe verisoara Atomix

Mergi la inceput