LMA!! Ghiocei de Martie-Aprilie 2009**160**

Raspunsuri - Pagina 9

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns carmenada spune:

Citat:
citat din mesajul lui denisamada

Buna dimineata!

Am vazut aseara filmuletze cu Picuratorul dansator si Vitamina catzarator.

Am cerut si eu un sufragiu azi, ca implinim 10luni jumate! 7580g Tot cornuletz ramanem. Cu mere!



Si noi ne apropiem tot de categoria asta... la 11 luni 8.200 .. Ce inaltime are?.... noi avem 72 ... lasa ca le facem fotomodele

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns provista spune:

hai fetelor, evaluati la 5* si capitolul asta

www.youtube.com/watch?v=L3xQ7t4n8Oc" target="_blank">mergem
Simona mamica dragastoasa de Dragos (28.02.2009)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gigelica20 spune:

Citat:
citat din mesajul lui Nikoleta20

hello,

in primul rand va oferim un ghiocel sa va mai treaca supararile,apoi va anuntam ca ne oferim voluntari sa va reparam calculatoarele,caci tare ne place sa surubarim.
acum o sa va scriu un mesaj complex,caci am multe de spus...si vreau sa termin pana ma doboara Mario,,,care s-a trezitacum 15 min de la primul somnik

MARIO-ANDREI-SUFLETELUL MEU





M-am uitat la poze si m-am intrebat: sigur nu e fetita? Ca ii sta asa bine cu antenutzeee!!! Dar apoi am vazut faza cu shurubareala si clar, nu e fetitza...


Gigelica,mami de Victor-Andrei - Pitonul
30 martie 2009

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns carmenada spune:

Citat:
citat din mesajul lui Ayla21

Citat:
citat din mesajul lui denisamada
ca implinim 10luni jumate! 7580g Tot cornuletz ramanem. Cu mere!


Noi la 1 an aveam 7,500 kg



Monica, mami de Claudiu si Luana - Sunt o mica printesa - Foto & Video


printesica frumusica cumintica istetica si fotomodelica

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns carmenada spune:

Citat:
citat din mesajul lui provista

Citat:
citat din mesajul lui carmenada

Azi dimineata am papat... apoi am facut o plimbarica

La noi este primavara .... a iesit soarele si este cald si bine.


sa va fie de bine.... la noi este f urat afara de 3 zile ploua si e ceatza

www.youtube.com/watch?v=L3xQ7t4n8Oc" target="_blank">mergem
Simona mamica dragastoasa de Dragos (28.02.2009)



Offff, asa a fost si la noi pana ieri ... poate maine ajunge si la voi o raza de soare ...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns carmenada spune:

Citat:
citat din mesajul lui provista

hai fetelor, evaluati la 5* si capitolul asta

www.youtube.com/watch?v=L3xQ7t4n8Oc" target="_blank">mergem
Simona mamica dragastoasa de Dragos (28.02.2009)



Eu nu reusesc: imi spune ca evaluarea mea nu a fost trimisa... incerc mai tarziu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gigelica20 spune:

Joanna, Aris, Dodo...si toate cate sunteti aici va cam pup...

Am asa o stare de ...si apoi realizez ca sunt chiar nesimtita sa ma plang. Oare ce e in sufletul Bogdanei cu ai iezishori cu curishoarele ciuruite si cu temperatura de sa faci oua prajite direct pe ei???

Maine ma duc la Focsani sa aduc Pitonul acasa, in Bucuresti. Gata huzureala, de luni suntem singurei...sper sa ne descurcam...

Am vazut poze cu Dragonasha, ce cocheta e si ce mare a crescut...si promite sa devina cantareatza ca si tati...

Va citesc din 2 in 2, asa c ama iertati daca omit sa mai raspund sau sa mai multumesc cuiva.

Acum ma asteapta 15 camasi de calcat pentru tati


Gigelica,mami de Victor-Andrei - Pitonul
30 martie 2009

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ilinca_M. spune:

Buhuhu
In primul rand le multumesc tufetelor care au urat lamultzani mamei mele
Apoi, pana nu uit, sa incerc o lamurire pentru Bianca, nu ma pricep prea bine la explicatii medicale dar ideea e cam asa: cica antibioticul NU ar trebui sa se dea niciodata fara analize pentru a vedea exact despre ce tip de crocobaur e vorba si ce tip de antibiotic functioneaza pt. acel crocobaur. La noi tendintza e ca de cate ori ne curge un pic nasocea: bagam antibiotic; tusim- bagam antibiotic etc. si multi doctori cam la fel fac. Consecintza: organismul nostru devine imun tocmi la antibiotic si cand chiar va avea nevoie de el, surpriza- nu va mai reactiona. Ca sa nu mai vorbim de faptul ca daca luam antibiotic in raceli, de ex, nu ne facem bine datorita lui, asta e doar ideea noastra, un fel de auto-sugestie.
Eu am gasit si in farmacii pliante care trageau semnale de alarma pe tema asta: grija mare la antibiotic, nu luati fara recomandarea doctorului in urma analizelor, tocmai fiindca deja in randul populatiei s-a cam creat imunitate in fatza antibioticelor din cauza abuzului sau folosirii necorespunzatoare.

mami de Sophia-Diana (Sophiphi)
9luni

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns carmenada spune:

Citat:
citat din mesajul lui Nikoleta20

hello,

in primul rand va oferim un ghiocel sa va mai treaca supararile,apoi va anuntam ca ne oferim voluntari sa va reparam calculatoarele,caci tare ne place sa surubarim.
acum o sa va scriu un mesaj complex,caci am multe de spus...si vreau sa termin pana ma doboara Mario,,,care s-a trezitacum 15 min de la primul somnik

MARIO-ANDREI-SUFLETELUL MEU





Pozele voastre le ratasem.. vai ce dulceata ai tu acolo... frumusel si harnicel... Tastaturi reparati? Ca Ina a dezmembrat vreo 2 ...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gigelica20 spune:

Ilinca......La multi ani mamei tale!!!


provista eu de fiecare data votez subiectul nostru si am facut-o si de data asta...care e treaba, ce se intampla daca votam mai multe???


Gigelica,mami de Victor-Andrei - Pitonul
30 martie 2009

Mergi la inceput