LMA!! Ghiocei de Martie-Aprilie 2009**160**

Raspunsuri - Pagina 5

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Ayla21 spune:

Citat:
citat din mesajul lui Monnvas

Io ma retrag, predau stafeta la buhuhu Joannei. Ma duc sa scot rufele, ca a terminat masina de la 10 si io tot

Noapte buna!

Monica mami de cu motoras CRISTIAN

(7.03.2009)


Somn usor!
Si eu ma intind in pat ca asa m-a luat un rau.
A a adormit Miti meu, pana s-o trezi iar.
Noapte buna Joanna! Stinge becul cand pleci, ca pana dimineata nu cred ca mai trece cineva pe aici.
Pusi



Monica, mami de Claudiu si Luana - Sunt o mica printesa - Foto & Video

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns joanna27 spune:

Citat:
citat din mesajul lui Ayla21

Citat:
citat din mesajul lui joanna27

Deci nu sunt singura BUHA!!!

Ayla eu nu primesc un pm cu flebetea mea?!!



Noi suntem singurei acasa, si noi fetele ne plangem, fiecare de cate ceva asa ca ai vrea tu sa fi singura...sau nu ai vrea.
Ti-am dat PM.



Monica, mami de Claudiu si Luana - Sunt o mica printesa - Foto & Video



Ma bucur ca macar azi nu sunt singura pe aici.
Am primit,vazut ,distrat .
Clau e luat, ca pentru el ginere mai mai as face o fata.


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns joanna27 spune:

Citat:
citat din mesajul lui Ayla21

Citat:
citat din mesajul lui Monnvas

Io ma retrag, predau stafeta la buhuhu Joannei. Ma duc sa scot rufele, ca a terminat masina de la 10 si io tot

Noapte buna!

Monica mami de cu motoras CRISTIAN

(7.03.2009)


Somn usor!
Si eu ma intind in pat ca asa m-a luat un rau.
A a adormit Miti meu, pana s-o trezi iar.
Noapte buna Joanna! Stinge becul cand pleci, ca pana dimineata nu cred ca mai trece cineva pe aici.
Pusi



Monica, mami de Claudiu si Luana - Sunt o mica printesa - Foto & Video



Asta da...pe cand ma bucuram si eu ca nu vorbesc iar cu peretii...m-ati tras clapa.
In cazu asta sting becu si ma duc si eu la cica,ca fimiu nu doarme de nici o culoare, din 10 in 10 min ii trebuie cate ceva (sa zicem ca de la dinti )

si ce chef de vorba aveam... m-am suparat

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Gaza22 spune:

Asaaa ma lasati pe intuneric. Bine Joanna .... Am reusit sa recuperez dar sunt chiauna de cap. Nu mai stiu nimic ce am vrut sa zic si pe cine sa laud. Mi-a ramas in minte doar faptul ca am vazut filmulete cu Alexandros dupa o lunga perioada de chiul din partea mamicii lui. E dulce foc mai ales cand urca scarile. Mamii o sa te joace pe degete cand va fi baiat mare. Pana una alta abia astept sa-l vad in parc la locul de joaca sa-i vad abilitatile de catarator.

Gata pup si noapte buna

Mami de Gazii mica si frumoasa Avem noua lunite

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns petrean spune:

neatza..va astept la cafea
imediat vine tanti la injectii
pisigri, nush ce sa spun, insa noua ni l-a recomandat pediatra..dupa multe cazuri rezolvate de-ale ei. Si este doza si pentru copii..scrie si pe net, la calivitaEste 100 % natural..nush ce sa zic. Inca mai astept parerei. Pediatra a spus ca le-a scazut atat de mult imunitatea incat orice le-ar da nu crede ca mai reuseste sa-i puna altfel pe picioare. Nu vad daca chiar ar avea un beneficiu din faptul ca-mi recomanda un sirop care costa 2 mil(pe luna). oricum..mersi pentru parerea ta



Vlad si Catalin-17.03.2009
Andrei Luca -15.12.2006

Vizitati magazinul

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Bianca2503 spune:

Neata,

valeu fete cat ati scris. trebuie sa recuperez, dar ma duc acum.

Aseara a cazut Vladimirescu la 20.45. Dar la 4 dimineata de arata ce facea el. Pana la urma a adormit insa la 7.30 ne-a dat trezirea. Mie mi-a dat in cap cu ce a apucat si m-a tras de par. Un dragut!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Bianca2503 spune:

OFF, Petrean ce necazuri ai cu piticii. Dar cum au ajuns sa se imbolnaveasca asa tare?

EU am nedumerire si acum sa nu sariti la gatul meu dar intreb pentru ca nu stiu. De ce sunteti multumite atunci cand pediatrul nu da antibiotic in caz de boala si va da tot felul de potiuni? E clar ca cu antibioticul trece mai repede, nu? Ce efecte negative are asupra copilului? Intreb pentru ca nu stiu si pentru ca sunt de principiul ca mai bine ia antibiotic decat sa se chinuie....

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns claudela spune:

Vin si eu la o cafeluta de vineri!Imi place la nebunie ziua de vineri, incep sa ma relaxez...

POVESTEA MIRUNEI

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Bianca2503 spune:

Pisigri, eu zic sa deplasezi totul cu o saptaman inaite sau dupa. Sa fie topata lumea disponibila si asa poti sa mergi si la bunicul tau atunci. Stiu ca suna aiurea. dar Ilinca oricum nu isi da seama ce inseamna ca face 1 an asa ca poti sa nu tii cont de parerea ei anul asta

Dyana, pai povesteste ca sa te descarci. Sa imprastii vraja asta nasoala

Despre Nessebar:

- eu am fost cu |Vladimir, prima data cu el adica. cand avea 3 sapatamani. Nessebar este un oras de la vreo 1700 si este o peninsula (orasul vechi, ca exista si partea noua pe pamant). Mie imi place la Nessebar insa nu vara cand e aglo,eratie. Primavara este ideal pentru ca e liber si vezi orasul asa cum este el. Gasesti carciumi misto, mancarea este buna si ieftina, marea este albastra. Exista multe ruine de biserici (pe insula au fost 48 in total, dar sunt ruinele doar a 26 ca inca se sapa). La ce hotel vreti sa mergeti? Ca poate il stiu...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Leeloo21 spune:

eu vreau cafeeeaa!!!

dupa ce ne-am speriat azinoapte..ne-a dus in bucatarie sa mancam ceva..si am dat drumul la tv..si ce credeti..la 4 ne-am culcat..ne-am uitat la olimpiada, patinaj

normal..alin acum doarme si eu stau de paza cu pruncul care a dat trezirea la 7 45 csa in fiecare zi..diferenta este ca azi n-a mai vrut sa adoarma..si-a baut lapticul..apoi ca o floare a fost

acum danseaza cu ambalajul de la servetele in mana..scartaie si da din fund:))

o zi de vineri minunata!

Cristina si Alin, parinti super fericiti de Tudor (lumina ochilor nostrii) pestisor de 12 martie '09

nasterea in apa

pozici dragute

Alin (tati de Tudor) pozeaza momentele voastre importante (nunti, botezuri, petreceri) trageti cu ochiul aici

Mergi la inceput