LMA!! Ghiocei de Martie-Aprilie 2009**160**

Raspunsuri - Pagina 19

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns gigelica20 spune:

Citat:
citat din mesajul lui Monnvas

Tufete, io-s intr-o mare dilema. La anu' (universitar) tre' sa fac un stagiu undeva in Europa, minimum 3 luni. Ce fac cu piticul? Acasa nu-mi vine sa-l las, e muuuult 3 luni (dar poa' sa fie si 8, depinde cum imi aranjez ploile p-acolo). Tati nu stiu daca va fi disponibil sa vina cu noi si nici foarte multi bani nu-s... Ce sa fac???

Monica mami de cu motoras CRISTIAN

(7.03.2009)



Naspa situatie...din experienta mea iti spun ca nu ai sa rezisti prea mult faca puishor...si oricum iti va fi gandul doar la el...

Trebuie sa gasesti o solutie, ca acolo cred ca va fi oarecum dificil cu el, caci...unde-l lasi cand tu te duci la cursuri???


Gigelica,mami pentru ca de Victor-Andrei - Pitonul
30 martie 2009

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Monnvas spune:

Mai, alune nu, dar nuci si migdale macinate i-am dat. Numai in biscuiti/prajituri. Fructoza gasesti la marmacie (asta ca sa nu te trimit la comenzi online), iar cereale - fulgi de ovaz macinati. Io sunt cam puturoasa si tot ce trebuie rasnit sau macinat bag in robot.

Al meu nu ca baleste, urla, pardon, isi cere drepturile zgomotos daca indraznesti sa nu-i dai.

Monica mami de cu motoras CRISTIAN

(7.03.2009)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Monnvas spune:

Pai nu trebuie sa asist la cursuri - adica daca-mi face ceva cu ochiul, ma duc, dar nu-s obligata. Treaba mea e sa fac arheologie prin biblioteci. Ca sa iau piticul cu mine mai tre' sa iau inca o persoana cu care sa-l las cand is io dusa... cu sorcova. Si daca tati nu va fi disponibil, nush ce fac, ca singura available all the time e bunica-mea, dar ea nu stie nicio limba straina.

Ai mei insista sa-l las la ei. Cum sa-l las 3 luni cand io nu rezist sa-l mut din patul meu in patut??? Si eu ca eu, ca-s om mare si ma descurc, dar el n-o sa sufere?

Monica mami de cu motoras CRISTIAN

(7.03.2009)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gigelica20 spune:

Fetele...ma retrag cu gratie si va spun: Bu-hu-huuuu pe alta data!

Ah, sa nu uit: azi, caci deja e azi, e ziua unui alt ghiocel, pentru care normal ca trebuie sa bag morcovelul, nu? Dar ce zic eu, sunt 2 ghiocici faimoase

La multi ani Sorina Maria si Ana Bianca

Iata morcovicii pentru voi:

Sorina Maria















Ana Bianca















Si normal...La multi ani PetraTudor

Gata, am fugit....maine f de dimineata plecam la Focsani. Ne auzim luni dimineata...


Gigelica,mami pentru ca de Victor-Andrei - Pitonul
30 martie 2009

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gigelica20 spune:

Am uitat sa felicit mamicile:

Cocufan si Pisik06




Gigelica,mami pentru ca de Victor-Andrei - Pitonul
30 martie 2009

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Monnvas spune:

Valeu, e ziua nurorii mele! Deja!

La multi ani, Ana Bianca, nora mea scumpa! Sa fii sanatoasa, vesela si norocoasa... si fidela lu' fiu-meu
O imbratisare mare pt mami Pisik, care cred ca lacrimeaza de emotie.

Monica mami de cu motoras CRISTIAN

(7.03.2009)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Monnvas spune:

[b]La multi ani, Sorina Maria![b] Sa cresti sanatoasa si sa fiti o familie fericita! Felicitari si lu' mami Ramona



Monica mami de cu motoras CRISTIAN

(7.03.2009)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Monnvas spune:

La multi ani, PetraTudor! Sa fii sanatoasa si fericita si iubita de baietii tai!
... si sa dai de baut

Monica mami de cu motoras CRISTIAN

(7.03.2009)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Monnvas spune:

Bu hu? hu? nimeni, nimeni? Atunci sting eu lumina si las cheile in usa pentru fetele responsabile cu cafeaua.

Monica mami de cu motoras CRISTIAN

(7.03.2009)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Leeloo21 spune:

sunteti tare dragute cu bu-hu-hu-ul asta...

eu sunt pe ici, dar pot sta pe intuneric..k ma relaxeaza..plus...lumina de la laptop imi ajunge:)

si la multi ani!

Cristina si Alin, parinti super fericiti de Tudor (lumina ochilor nostrii) pestisor de 12 martie '09

nasterea in apa

pozici dragute

Alin (tati de Tudor) pozeaza momentele voastre importante (nunti, botezuri, petreceri) trageti cu ochiul aici

Mergi la inceput