LMA!! Ghiocei de Martie-Aprilie 2009**160**

Raspunsuri - Pagina 12

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns anamariame spune:

Niko, fac foto diseara si iti arat trusa de scule. Are si ciocan Aris, tu te plangi? Eu tot pe reprize am citit, si doar atat m-a tinut memoria Poze nu am admirat inca, dar mai intai mergem la masaj si apoi ma uit pe-ndelete.Trebuie sa mai rasfoiesc o data paginile astea ca traiesc cu impresia ca imi scapa ceva Ana-Maria, mami de Eva Maria (23 aprilie 2009)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns novus spune:

Am venit si noi acasa la somnic, afara e o vreme SUPERBA, parca a venit primavara

Sa vedem ce am retinut:

Daca am ceva de reparat trebuie sa-l chem pe Mario


Kea, in legatura cu vorbitul nici Alexandra nu are un vocabular prea bogat, adica in afara de mama,tata, aide nu prea intelegem ce zice si nici nu vorbeste mult
Oricum de cand vorbeste mama doar in germana cu ea a invatat si Pisi mare cateva cuvinte si e super incantat
Chiar cred ca nu ai de ce sa te stresezi

Petrean, sanatate multa flacailor tai !!

Pisigri, nu zici nimic de revelionul de aseara ??

Bianca, n-am apucat sa citesc articolul, da' la poze m-am uitat

Mami lui www.flickr.com/photos/31088780@N05/" target="_blank">Alexandra (03.03.09)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns novus spune:

Simplyana am incercat sa ma uit la filmuletele voastre si zice ca nu e nimic disponibil, de ce oare ??

Mami lui www.flickr.com/photos/31088780@N05/" target="_blank">Alexandra (03.03.09)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mireal spune:

salutare,am reusit sa recuperez tot cat timp a dormit theo ca in timpul zilei slabe sanse sa stau pe laptopaseara nu am mai intrat mi-a luat sotul laptopulGigelica multa sanatatePetrean pe micuti, sa se faca repede bineDyana orice ar fi trebuie sa vezi si partea buna a lucrurilor.eu cand ma supar zic mereu ca divortez, ca plec,dar mama ma incurajeaza si imi spune ca asa e o casnicie cu rele si bune.eu zic sa mai ai rabdare si peste un an, doi,poti lua o hotarare.Novus, eu ii dau ceapa si usturoi.usturoi i-am dat ca mujdeni cu mult iaurt si cartof la cuptor si ii mai pun si la dovlecei.ii place mult.am vazut si bebelusi dragalasi Adee,Vitamina,Mario,Ina,Sophiphi,Luca,Luana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns denisamada spune:

Citat:
citat din mesajul lui Nikoleta20
7.Denisamada,CASA V.este Casa Vanatoreasca?daca ajungeti acolo,ma anuntati si pe mine,caci in 10 min sunt acolo...e f aproape de noi


E vorba de Casa Veche, din Targoviste.



Denisa-Madalina fericita de Adela-Marisa ( 5 aprilie 2009 )

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns denisamada spune:

Citat:
citat din mesajul lui carmenada

Citat:
citat din mesajul lui denisamada

Buna dimineata!

Am vazut aseara filmuletze cu Picuratorul dansator si Vitamina catzarator.

Am cerut si eu un sufragiu azi, ca implinim 10luni jumate! 7580g Tot cornuletz ramanem. Cu mere!



Si noi ne apropiem tot de categoria asta... la 11 luni 8.200 .. Ce inaltime are?.... noi avem 72 ... lasa ca le facem fotomodele

Carmen mami de Ina..mica (16.03.2009)


Nu am si masurat-o azi, ca mi-e cam greu sa o masor singura... (poate diseara daca il prind pe Costin acasa mai devreme) La 10luni avea 71cm...

Denisa-Madalina fericita de Adela-Marisa ( 5 aprilie 2009 )

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns denisamada spune:

Vazut poze cu Luana in vizita si cu Sophiphi alb-negru!

Nu ma bag in discutia cu antibiotice ca-s subiectiva. Vreau sa zic doar ca antibioticele administrate necorespunzator determina "imunizarea" bacteriior, nu a noastra.

Fug sa hranesc piticul... daca o vrea...

Denisa-Madalina fericita de Adela-Marisa ( 5 aprilie 2009 )

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns simplyana_m spune:

Citat:
citat din mesajul lui novus

Simplyana am incercat sa ma uit la filmuletele voastre si zice ca nu e nimic disponibil, de ce oare ??

Mami lui www.flickr.com/photos/31088780@N05/" target="_blank">Alexandra (03.03.09)




Cred ca a fost ceva cu serverul, ca initial mi-a zis si mie la fel cand am verificat, apoi am dat refresh si se vad. Mai incearca o data.

http://www.lucamic.blogspot.com/

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns simonapro spune:

Buna fetelor!

Si eu am citit in reprize si abia am retinut cate ceva.

Diana: iti pot spune din propria experienta, in primul an cand l-am avut pe primul baietel, pe Sebastian, avem reprize de cearta cu al meu sot foarte aprinse, nici noi nu ne explicam cum am putut sa ajungem asa. Apoi dupa primul an, lucrurile au inceput sa se mai indrepte,acum ne intelegem tare bine si ne iubim mult, mai avem cateva luni si facem 10 ani de casnicie. Probabil exista o explicatie, un copil reprezinta o schimbare majora in viata de cuplu. Va doresc ca lucrurile sa se indrepte si la voi, sa va regasiti si sa aveti momente mult mai placute ca pana acum

Pisigri: sunt de acord in totalitate cu tine in privinta copiilor si a parintilor.

Petrean: nici nu vreau sa ma gandesc prin ce treci, sa se faca bine puiutii.

Ayla: sa treaca cat mai repede perioada asta.

Si am vazut copii tare dragalasi: nu mai dam nume ca sigur uitam pe cineva

http://picasaweb.google.ro/symona0323/11Luni#

Mami de Lucian(16.03.2009) si de Sebastian(05.08.2003)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns simonapro spune:

Azi am ajuns si noi la medicul de familie cel nou, ca ne-am mutat de cateva luni din Constanta la vreo 15 km, la casa. Lucian are vreo 10 kg si 75 de cm. Deci stam bine ne-am triplat greutatea de la nastere.

Am fost tare bucuroasa ca a fost timp frumos cu soare si ca am vazut ca au inceput sa-mi iasa in gradina floricele de primavara. Ghioceii de ieri erau de la mama. Sper sa nu mai revina zapada, mie in general nu-mi place iarna.

http://picasaweb.google.ro/symona0323/11Luni#

Mami de Lucian(16.03.2009) si de Sebastian(05.08.2003)

Mergi la inceput