**Buburuze de 2009 in actiune (14)**

Raspunsuri - Pagina 7

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns cris_82 spune:

sunt fresham baxat 2 ore si jumate cu teroriciul

foarte tare... am incercat mai devreme sa-i dau sa pape orez cu lapte si nu a vrut decat putinacum mi-am luat eu la pc un bol mare cu orez ,si daca a hazut ca halesc,a venit si s-a agatat de mine..acum e in piciore,si mamanca din castronul meu ca cica e mai gustosmancare inca n-am facut ca m-a palit o leneeeeeeeeeeeeeeeeeeee....

mada cam naspa cu sindromul astamulta sanatate sa te refaci repede si pupici la piticuta
lavi chiar mi-au prins bine orele dormite cu tero asta mica

mami de brotac teroristMIRUNA(29 mai)

Brotac Terorist

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Serialbastre spune:

Intru repejor si nu stau mult, dar sa nu cumva sa credeti ca m-am bosumflat. Nici vorba! Dar azi nu am avut timp deloc, am intors camera cu fundul in sus, am stat si cu Cezara afara ca era frumos, am avut si musafiri, mai si gatesc printre picaturi. Nimic spectaculos, la pranza niste ficatei cu afumatura la ceaun, serviti cu piure de cartofi, mancare facuta in viteza ca am avut si ajutor la scos covorul si sa nu-l trimit flamand acasa. Adica sotul a avut ajutor, ca el cu treaba grea.
Acum crosetez niste ardei umpluti si o praji cu mere. Noroc ca am uitat sa scot ardeii din congelator si am putin timp de DC.

Si sa nu uit: poze si filme noi la semnatura, daca doriti sa vedeti cum bea fiica-mea iaurt cu cana si musca din mar. Sau v-am mai aratat?! Nu mai tiu minte ... batranetile, maica! Mai avem si un film in care plange ... de sare camasa de pe ea.

Gata, fug la treaba!


LA MULTI ANI, MIRUTA!

Andreea si Cezara - Ilinca (2.06.2009)

Blogul Cezarei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns reby-iry spune:

buna fetele
am intrat doar sa va salut,ka nu mai pot de rau,a fost doctorul la noi acasa;am vomitat toata ziua verde si numai diaree am avut,nu pot sa va raspund,deci sunt absent motivat;poop fetele

reby,printesa lui mami

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns emanouela spune:

cuscrooo sanatate fetita draga
lavi gata, mi-a trecut
vad ca sunteti harnicute rau....bravaaa, eu am lalait-o toata ziua si a fost asa de bineeeeeeeeeee
va pup

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cris_82 spune:

andreea e super tarecu ce pofta papa ea din marsi se vede ca-i place tare mult si iaurtul..i-a zi tu repede cu ce ai supaat fata de plange ea asa cu foc
iry offf saraca de tinemulta sanatate si sa-ti revii repede

bun meniul din seara astaandreea dar daca eu am balit la ficateii tai cu afumatura,ia poftim de baleste si tu oleaca la piureul meu cu carnaciori afumati si sos de rosii cu usturoi,bucati de branza langa si castraveciori murati
acum fug sa fac o baie calda si sa vedem dac-o pun de-un viol cu al meu sau intru mai taziu pe la voi

mami de brotac teroristMIRUNA(29 mai)

Brotac Terorist

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anna-mama spune:

Iry, sanatate multa! Dar ce ai patit, e un virus? Offf, sper sa scapi repede. Reby e bine?

Vladut face febra in continuare si scaune proasta, nu fff des, dar ... o sa-i dau Biotics pt a tolera mai bine antibioticul.

Andreea, o scumpete Cezara, si papa asa frumos marul Poza favorita e aia "privire ghidusa"
Cris, bine ca a papat teroriciul, si fi-miu prefera mai repede ce mananc eu decat ce-i dau din castronul lui chiar daca e acelasi lucru.
Mada, sanatate muuulta, offf, f urat ce povestesti tu acolo
Lavi, tin minte si eu aparatul cu aerosoli, multumesc de link, ca am vrut si eu mai demult sa-i cumpar si nu stiam de care Pt febra ii dau Panadol alternat cu Nurofen, iar pt scaunele proaste o sa-i dau biotics, nu pot sa-i schimb antibioticul, si pe prospect scrie ca daca face diaree sa nu se opreasca administrarea. Rareselu
Dano, ai devenit tare chiulangioaica, ce faci acum, pregatesti un carnat si mai mare ca ala de ieri
Cuscra, trimit Karinei, chiar nu-mi mai dai nicio veste despre noruta mea?

Am implinit 1 anisor!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cris_82 spune:

anna banuiesc ca si-a dereglat si programul de papa si somn,nu??sper sa treaca repede de apisodul asta urat si sa reveniti la normal
cred ca a mea cuscra vrea sa ia locul intai la carnatida,e de groaza cu mancatul din farfuria mea..dar imi aduc aminte ca si eu in copilarie ,atunci cand mergeam pe undeva cu maica-mea si gazda ne servea cu cate ceva..chiar daca avea si acasa,tot mai gustos era in deplasareasa ca ce pretentii sa am la teroristabina ca manaca si asa si nu face prea multe mofturi

mami de brotac teroristMIRUNA(29 mai)

Brotac Terorist

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cris_82 spune:

parca se intrevede ceva la orizont.,asa ca va pupic cu un somnic pufos la toate buburuzele

mami de brotac teroristMIRUNA(29 mai)

Brotac Terorist

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns carinablanca spune:

Seara buna fetelor,

Miruta



Carina de scumpete de Maria (31.08.2009)

http://lb1f.lilypie.com/wr9Bp2.png

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns miruta spune:

Fetele,va multumesc mult de tot si pt urari si pt raspunsuri.deci clar fara incaltaminte in casa.si trebuie urgent sa schimb dr.
azi n-am facut nimic deosebit,eram intr-un soi de depresie din mai multe motive si nu facusem absolut nimic.dar sotul meu a facut comanda de tort si mi-a luat si cercei,am avut si musafiri pe care nu-i asteptam,am fost si cu fata putin in parc ca era frumos tare afara.e innebunita dupa leaganele din parc ,azi a stat mai mult de jumatate de ora in leagan si cu gura pana la urechi.
ANA...imi pare rau ca sunteti bolnaviori .si anto a facut scaune dese de la antibiotic.da-i biotic,e f bun.
CRIS ....si fi-mea la fel ,baleste la farfuria mea .ai grija cu cutremurul sa nu-mi trezesti fata ca iti dau bataita.
MADA...ce bn ca o poti lasa pe pitica cu bunica.naspa cu diagnosticul dar bn ca ai aflat.
ANDREEA...ce scumpete mica am vazut .s-a uitat si Antonia tare curioasa la Cezara!
YIOANNA,LAVINIA,PICKY,CARINA,DANIELLA...va pupam
REBY....sanatate multa!
EMA...somnic usor lui Darius la noapte ,sa o lase pe mami sa se odihneasca.
ALIC....cum mai e Nati?

am mai auzit una .....unei prietene cu bb de 6 luni i-a zis dr ca daca pana la 7 luni nu apare niciun dinte ii da calciu.pai anto are 8 luni si niciun dinte dar nici calciu n-i dau.

Maine vreau sa merg sa cumpar carucior nou Antoniei,mai usor si mai practic.sa vedem ce gasesc.ma duc la cora.
Va pup ...merg sa mai vad un episod din idiotul,citisem cartea mai demult,mi-a adus sotul acum filmul si are mai multe episoade .il vad pe parti ca terorista mica nu-mi da pace .
somnic pufos.


Antonia,minunea mea

Mergi la inceput