Dovleceii sarbatoresc,6luni implinesc(sept-oct) 80

Raspunsuri - Pagina 18

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns tulibu spune:

DAAAAAAce tare! Ne dam intalnire!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Andrecluj spune:

Dragele mele, buna dimineata, ma prezint sa va spun ca.......... suntem acasa. Nu ma prea lasa inima sa spun "acasa", ca nu prea stiu unde e "acasa" (in ungureste pentru "acasa" exista 2 cuvinte, una s-ar traduce cu "tara mea" si alta cu "caminul meu"). Am ajuns cu bine, fara absolut nicio problema, Chiara s-a comportat exemplar in avion, a zis buni ca o facem stewardesa sau o maritam cu un tip care are avion. In masina a dormit 8 ore, cu o pauza de papa, iar aici cand am ajuns, in toiul noptii, s-a cam speriat de lumea multa, a mai cerut mancare si a dormit. Apoi ieri a urlat vreo 3 ore, probabil din motive de acomodare, dupa care am parcat-o cu bunica ei pe malul marii si gata acomodarea. E toata un zambet, functioneaza normal, etc. Daca cineva are nevoie de sfaturi pentru avion, intrebati linistite. A fost putin incomod sa ii fac lapticul pe avion, dar a iesit de parca as fi mama de 3 copii. Dana asa mi-am luat si eu inima in dinti, intr-o zi cu soare, m-am dus la gine 1 si am pus cercelusii, a durat 20 de minute cap coada si pitica nu a urlat nici macar un minut. Va pup, de azi iar va citesc regulat. Chiara Ada, vita mia , Chiara creste Odiseea plecarii noastre acasa

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alex25 spune:

Mai fete cucuiete, voi vorbiti de medic de familie bun, sau eu sunt tuta?

Andre bine ai ajuns acasa si bine ai revenit printre noi, va pupam cu mare drag!

Si ca sa fie tacamul complet, a inceput sa ploua, ma duc sa ma impusc...

-------------------------------------------------------------------------
Alexandra super fericita de ALESSIA ZEINA (26 septembrie 2009)
Da Doamne sa fim sanatoase!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns suede spune:

CE TAREEEEEEEEE!!!!!!!!!!!!!!!!!

Citat:
citat din mesajul lui tulibu

DAAAAAAce tare! Ne dam intalnire!

Ioana
mami fericita de Vladimir Ioan (14.09.2009)
Vladimir Ioan


Laura fericita de puiut scump norocos Mihnea Costin 12.10.2009

FEBRUARIE:
http://family.webshots.com/album/576696699yHysnI

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns techila spune:

neata,

trimit proba ca sa vad daca pot posta ca ma chinui de doua ore si jde miliarde de neuroni decedati

Dana- rasfatata mamica de andrei si stefan 25aug09, techila 25mai07 si dexter 03mai09 - ditai familia

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns suede spune:

A AJUNS PROBA....

Citat:
citat din mesajul lui techila

neata,

trimit proba ca sa vad daca pot posta ca ma chinui de doua ore si jde miliarde de neuroni decedati

Dana- rasfatata mamica de andrei si stefan 25aug09, techila 25mai07 si dexter 03mai09 - ditai familia


Laura fericita de puiut scump norocos Mihnea Costin 12.10.2009

FEBRUARIE:
http://family.webshots.com/album/576696699yHysnI

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anamaria1979 spune:

Neata techila!
Andre bine ai revenit.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns suede spune:

Da Alex este doctor de familie....si este foarte ok,se implica,cunoaste...ai si tu nevoie??

Laura fericita de puiut scump norocos Mihnea Costin 12.10.2009

FEBRUARIE:
http://family.webshots.com/album/576696699yHysnI

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alex25 spune:

Citat:
citat din mesajul lui suede

Da Alex este doctor de familie....si este foarte ok,se implica,cunoaste...ai si tu nevoie??

Laura fericita de puiut scump norocos Mihnea Costin 12.10.2009

FEBRUARIE:
http://family.webshots.com/album/576696699yHysnI

Am MARE nevoie, dr meu de familie care e si pediatru nu prea se implica, chiar daca vine acasa si mi-a fost recomandat de multa lume, nu imi place deloc cum pune problema....noi acum mergem la neonatoloaga din spital, da care sunt extrem de multumita, dar imi trebuie medic de familie....cum e treaba la Polisano? Imi da si mie cineva un PM, sau pe mess....pls....va faceti pomana cu mine sa stiti!

-------------------------------------------------------------------------
Alexandra super fericita de ALESSIA ZEINA (26 septembrie 2009)
Da Doamne sa fim sanatoase!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns techila spune:

asa....buna dimineata

aseara am vrut si eu sa beau cu voi dar nu am reusit, am trimis un mesaj de 5 ori si din moment ce nu s-a posta va dati seama cate erori am primit. si dupa muuulti drci care mi s-au intamplat m-am apucat sa repar calculatorul. am sperat sa mearga repede...ei bine nu.

ma rog...acum parca ar fi o idee mai rapid.

si dimineata nu pot posta decat cu 100 de restarturi, mereu ma intep si scriu mesaje kilometrice si imi da eroare ...si restart..si de la capat...deosebit de fain

nu mai au puii mei asa multi muci, adica mai au, dar nu mai fac balonase la nas...

alex, nici mie nu mi-a venit a crede ca exista un medica de familie dragut si destept...dar exista...si e a mea



Dana- rasfatata mamica de andrei si stefan 25aug09, techila 25mai07 si dexter 03mai09 - ditai familia

Mergi la inceput