Albinutze de Mai-Iunie 2009(63)

Raspunsuri - Pagina 19

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns alynta27 spune:

Anda ce bunatati ai facut tu acolo! A papat si pitica?!

Alina-Mirela cu DAVID (27.06.2007) si MATEI (15.05.2009)

POZE

www.totsites.com/tot/davidipate" target="_blank">pagina lui David
Cum a aparut Printul!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anda_magda spune:

da... multumesc. a papat si clara peste numa, fara sos si piept de curca cu putintel pilaf. azi ma pregatesc sa fac varza calita cu costite si carnati.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Serialbastre spune:

Miruta, ce predai? Si eu lucrez in invatamant dar nu prea am avut ore suplimentare, decat 1-2. Eu predau matematica. Nici nu mai stiu ce o mai fi acum cu cate disponibilizari anunta astia in invatamant. Bine ca-s titulara, dar fac naveta intr-un sat in apropierea Sucevei. Am emotii cum o fi cand am sa ma intorc, ca m-am transferat inainte de a naste si nu am fost deloc la scoala.

Ganesha, eu o mai las sa si planga, daca e alintatura. Nu mult, dar tot o las. Deja cand se apropie de veioza, unde i-am spus de nenumarate ori ca nu are voie, se uita la mine si zambeste. La fel la telefonul fix. Incet-incet invata.



Andreea si Cezara - Ilinca (2.06.2009)

Blogul Cezarei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Serialbastre spune:

Oana si bebe Eric,

Andreea si Cezara - Ilinca (2.06.2009)

Blogul Cezarei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ganesha spune:

Alynta... ce scumpel este David
Nu stiu cum se face dar eu in wk nu reusesc sa fac mai nimic, se pare ca at cand este sotul acasa, dispare sporul.
Scumpetea mea de copil tot nu vrea sa pape altceva inafara de san, cred ca trebuie sa ma fac rea si sa-l las flamand dupa ce-mi refuza papa. Ma gandesc de multe ori ca nu o sa se mai intalneasca cu tzitzi si sa profite cat poate, dar cred ca nici numai san nu e ok, ca e marisor si are nevoie de suplimente.De maine gata, nu mai las nimic de la mine,eu si studentii care de maine se apuca de invatat.


http://picasaweb.google.com/ginaconstantinescu/Amir8Luni#

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alynta27 spune:

Multumim!

Ganesha bine ca ai san! Oricum nu va suge pana la majorat! Eu zic sa fii increzatoare ca lucrurile vor decurge de la sine! Si Matei are momente cand mananca mai putin mancare si mult san! De obicei cand ii ies dintucii! Plus marailile de rigoare!

Serialbastre si eu am predat 2 ani in invatanat! Eu sunt licentiata in chimie si fizica! Dar mi s-a cam scarbit si am schimbat(naveta, "sistemul" si unii colegi)! Mi-a placut mult sa lucrez cu copii! In general cu cei din ciclul gimnazial! E bine ca esti titulara! Ai un "AS" in maneca!

Anda ce bine ca a papat pitica bine!

Alina-Mirela cu DAVID (27.06.2007) si MATEI (15.05.2009)

POZE

www.totsites.com/tot/davidipate" target="_blank">pagina lui David
Cum a aparut Printul!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anda_magda spune:

da alynta. are o perioada acum and papa ca sparta. azi a papat dimi un mar super mare cu 3 biscuiti si apoi un pic de banana. la pranz un castronel de ciorbita de legume, o bucata de piept de curca si un iaurt de 150g din ala cu cereale integrale. apoi acu pe seara tocmai baga la burticoasa un castronel de cereale cu capsuni (din 160 ml apa). are acu un burtoi....e cimpoi. dar si face kk o tona vorba lu tacsu "daca nu facea la olita cred ca nu putea sa faca ditamai kk in pampers "

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns honeybaby spune:

A nascut Oana !!
Azi la ora 18:00 a venit pe lume bebe Eric Nicholas. apagar 7 .
A avut mici probleme dar acum e ok !!!


Denisa, 34 + cu bebe roz Maya - Sophie
Doamne ajuta sa fie bine de data asta !

Poze & Filmulete Bebeluna

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns clodyac spune:


felicitari oanaaaaa


fetele fiti pe faza schimb capitolul






mamica fericita si implinita de baietel frumos Razvan Andrei

www.flickr.com/photos/34943662@N02/3305358621/" target="_blank">poze clodya

pui mic

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mai.iunie09 spune:



Va invit cu mare drag la un nou capitol

Capitol nou

Mergi la inceput