LMA!! Ghiocei de Martie-Aprilie 2009*158*

Raspunsuri - Pagina 7

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Bianca2503 spune:

Am citit ultimele 2 pagini din capitolul trecut ca eram datoare. Am vazut ca Ilinca vrea povesti, doar ca eu nu am talent la pove. Chiar deloc. Robert insa a fot redactor la revista De Teren (ma rog, revista de cultura off road) pentru care a si scris un articol-relatari de la eveniment.

Ma gandeam ca pentru inceput sa dau copi-peist la acel articol- o parte din el. Daca va place va dau si continuarea povestita de o tipa care a fost cu noi si apoi astept intrebarile si va spun eu completarile.

Apoi intru la capitolul nou si ce vad? Magdyi-FELICITARI!!!

Am vazut si bebelusi dragut in capitoul trecut.

Asa ca fete daca aveti intrebari si eu stiu sa raspund (daca am fost pe acolo) va spun cum mi s-a parut si ce sa va luati la voi.
\Acum am de citit urmatoarele 5 pagini din capitolul curent.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns rodica2008 spune:

Novus Alexandra ta este dementiala(m-am uitat la pozele voastre putin),la fel se manifesta si Andrei la baitza.

Sunt mamica fericita a lui Andrei-Florin,15 aprilie 2009.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns carmenada spune:

Citat:
citat din mesajul lui novus

Fetelor ce mai mananca ghioceii vostri la pranz adica ce combinatii de legume mai faceti ?

Alexandra ar manca doar morcov+cartof+patrunjel+pastarnac restul sunt cahhh

Azi de ex am fiert si gulia si am pasat-o, a mancat putin dar fara chef

Aaa si am degustat si mango finally care a fost deasemenea cahh !!



Mami lui www.flickr.com/photos/31088780@N05/" target="_blank">Alexandra (03.03.09)




Si noi papam variatiuni de morcov+dovlecel+cartof dulce/cartof,azi am pus si un pic de ceapa dar nu i-a placut, ii mai fac spanac cu galbenus, am incercat si brocoli si conopida dar nu au avut succes. Nici eu nu stiu ce sa ii dau ca sa mai variez putin.....hai ca ti-am fost de un inestimabil ajutor

Carmen mamica fericita de elefantica Ina Gabriela (16.03.2009)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns novus spune:

Citat:
citat din mesajul lui rodica2008

Novus Alexandra ta este dementiala(m-am uitat la pozele voastre putin),la fel se manifesta si Andrei la baitza.

Sunt mamica fericita a lui Andrei-Florin,15 aprilie 2009.http://picasaweb.google.com/andreisimami/Andrei?feat=directlink


Da se vede ca e peste !!

Mami lui www.flickr.com/photos/31088780@N05/" target="_blank">Alexandra (03.03.09)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Kea spune:

Ca era sa uit, Ilinca, mie imi placi tare mult in pozele cu Manole, acolo erai cu parul lung, fara breton si cu carare pe mijloc. Pozele alea le-am vazut inca de cand eram gravide si foarte faine le gasesc.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns novus spune:

Citat:
citat din mesajul lui carmenada

Citat:
citat din mesajul lui novus

Fetelor ce mai mananca ghioceii vostri la pranz adica ce combinatii de legume mai faceti ?

Alexandra ar manca doar morcov+cartof+patrunjel+pastarnac restul sunt cahhh

Azi de ex am fiert si gulia si am pasat-o, a mancat putin dar fara chef

Aaa si am degustat si mango finally care a fost deasemenea cahh !!



Mami lui www.flickr.com/photos/31088780@N05/" target="_blank">Alexandra (03.03.09)




Si noi papam variatiuni de morcov+dovlecel+cartof dulce/cartof,azi am pus si un pic de ceapa dar nu i-a placut, ii mai fac spanac cu galbenus, am incercat si brocoli si conopida dar nu au avut succes. Nici eu nu stiu ce sa ii dau ca sa mai variez putin.....hai ca ti-am fost de un inestimabil ajutor

Carmen mamica fericita de elefantica Ina Gabriela (16.03.2009)


A, da am uitat de cartof dulce, afost ok si la noi, spanac,brocoli, conopida toate cahh !

sarbatoritei !

Am notat reteta, pare delicoasa si cred ca o sa=mi iasa

Mami lui www.flickr.com/photos/31088780@N05/" target="_blank">Alexandra (03.03.09)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Monnvas spune:

Magdyi sarcina usoara si cu cat mai putine riscuri si nastere cat mai aproape de termen!

Monica mami de cu motoras CRISTIAN

(7.03.2009)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns novus spune:

Citat:
citat din mesajul lui Bianca2503

Am citit ultimele 2 pagini din capitolul trecut ca eram datoare. Am vazut ca Ilinca vrea povesti, doar ca eu nu am talent la pove. Chiar deloc. Robert insa a fot redactor la revista De Teren (ma rog, revista de cultura off road) pentru care a si scris un articol-relatari de la eveniment.

Ma gandeam ca pentru inceput sa dau copi-peist la acel articol- o parte din el. Daca va place va dau si continuarea povestita de o tipa care a fost cu noi si apoi astept intrebarile si va spun eu completarile.



Da, eu vreau !!

Mami lui www.flickr.com/photos/31088780@N05/" target="_blank">Alexandra (03.03.09)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns novus spune:

Ma retrag la !!

Mami lui www.flickr.com/photos/31088780@N05/" target="_blank">Alexandra (03.03.09)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Bianca2503 spune:

Mai fete dar sa stiti ca eu in excursiile mele am dormit in masina.V-am zis eu ca am pat in masina asa ca cu hotelurile nu le am prea bine.

Ilinca, eu zic sa iti alegi o poza de pe net sau sa faci ca mine: mereg la tunsolog si ii spun sa ma tunda cum vrea.

Mergi la inceput