LMA!! Ghiocei de Martie-Aprilie 2009*158*

Raspunsuri - Pagina 19

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Monnvas spune:

Am vazut pozeeeee... Clau dulcic, Luana&Alma la inceputuri (cu inima stransa), Mirela frumoasa, fete de reclama la Timi, Shasa model de mica si talentele de photoshopista (sau ce-o fi) ale lui Novus.

Ilinca, io cred ca Sophiphi a reactionat asa ca sa-l faca gelos pe Ian, sa iasa Ina din umbra!

Monica mami de cu motoras CRISTIAN

(7.03.2009)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Nikoleta20 spune:

sal'tare,

1.in primul rand,LA MULTI ANI! super gemenilor de Petrean,si lui Stefanut,bb de rivali.

2.insanatosire rapida tuturor bebeilor bolnaviori,mario a trecut peste,acum sunt eu si sper sa nu il ia si pe taso'...aveti grija cu bebeii nebolnaviori...caci e un virus teribil...mai ceva ca al porcin

3.aris,am bagat la cap,HUMANA JUNIOR DRINK zici,ai?maine merg si eu in bucuresti sa ii iau,caci in Chitila nu gasesc sigur... poate ,poate ii va placea si lui...
eu i-am dat si lapte la cutie zilele trecute,caci ramasesem fara formula( dupa ce am imprastiat-o pe gresie cand am desfacut ultimul plic);i-am dat Brenac de 1,5....care incepea cu cifra 1.Acum am Milumil 1+...dar la fel,bea numai in .

4.Ayla,l-am vazut si eu ,in sfarsit pe dl.picurator...este f frumos.Te inteleg acum de ce nu pui poze mai des,k si al meu e f strict in privinta pozelor cu fieso'....de aia si eu le pun pe ascuns
Dar cu Luana te lasa sa pui poze?sau faci k mine?

5.Care nu a avut ce face si o fi schimbat incadrarea forumului nostru?k l-am cautat k oaia 20 min ...si nu intelegeam...tot comentam prin casa nervoasa:"bine au facut pt aia pana in 365 zile si l-au sters pe al nostru"...la care mihai imi zice..."dar fitu cat are zapacito?"

6.uitati aici ceva www.youtube.com/watch?v=cXXm696UbKY&feature=fvst" target="_blank">funny....mario rade de se topeste...cat e el de serios

7.mai doreste cineva retete de paine,praji,tort sau alte "bunatati"?


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Nikoleta20 spune:

k de obicei...cand sunt eu prin zona....nu mai e nimeni...
am sa pun cateva poze in picassa,pe contul meu,de la cununia noastra,si de la botezul lui Mario....k noi nu avem de la botez



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns simonapro spune:

Buna!

Sanatate multa celor bolnaviori, sa treaca!

Magdy: felicitari, o sarcina usoara si un bebe sanatos!

Va spuneam acum cateva zile ca Sebastian a facut febra vreo 2 zile si doctora i-a spus ca e de la amigdale, cand ce credeti ca am descoperit azi ca i-au iesit 2 masele si mai sta una sa iasa,se pare ca sunt primele masele definitive, deci am 2 copii care le ies masele si dinti. Bine ca am scapat asa, ca eram pe punctul sa-i dau antibiotic.

http://picasaweb.google.ro/home



Mami de Lucian(16.03.2009) si de Sebastian(05.08.2003)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns denisamada spune:

Vazut Chishcutz dragutz si repede mergatoriu!

Denisa-Madalina fericita de Adela-Marisa ( 5 aprilie 2009 )

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns novus spune:

Citat:
citat din mesajul lui Monnvas

No, daca v-a placut va mai dau unul. Asta ca sa-l vedeti si pe tat-sau in actiune:
http://www.youtube.com/watch?v=ApIpvBp_xu4&feature=channel

si musai cu sonor!!!



Super tare !!
Alexandra era sa sara din patut pe masa unde e monitorul cand l-a vazut si mai ales auzit pe Chiscuta , a inceput si ea sa ''vorbeasca'' !!!

Mami lui www.flickr.com/photos/31088780@N05/" target="_blank">Alexandra (03.03.09)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns m_monique spune:

Citat:
citat din mesajul lui ramona7575

Tufete!
Voi cum le dati la copii Vigantolul? In ceai? Simplu in lingurita? Odata cu mancarea ?


in lingurita la inceputul mesei.


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Bianca2503 spune:

Gata, Ilinca!

Am pus pe mailul comun si articolul. Cand aveti chef va puteti delecta.

Prima parte e scrisa de Robert (o sa recunoasteti doar 2 personaje) pentru revista. Se presupune ca cei ce citeau revista stiau personajele.

A doua parte este scrisa de Claudia, tipa care a fost cu noi.

Am fost 3 masini, fiecare echipaj avand 2 persoane. 2 gagici si 4 meni.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Bianca2503 spune:

Mai, mie imi place la Dl Chicutza, dincolo de cum e el asa simpatic, ca mananca frumos. Adica deschide gura cand vede lingurita.
Vladimir trebuie sa bage intai mana sa vada consistenta/temperatura, apoi baga in gura sa testeze gustul si abia apoi accepta lingurita spre gura lui.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Monnvas spune:

Citat:
citat din mesajul lui Bianca2503

Mai, mie imi place la Dl Chicutza, dincolo de cum e el asa simpatic, ca mananca frumos. Adica deschide gura cand vede lingurita.
Vladimir trebuie sa bage intai mana sa vada consistenta/temperatura, apoi baga in gura sa testeze gustul si abia apoi accepta lingurita spre gura lui.


Nu stiu unde ai vazut lingurita. Ca nu prea practicam acest sport (decat la supa). Tat-sau ii dadea sa pape cu mana. Din mana... ca puiul de vrabie.

Aaaa, ca veni vorba de puiul de vrabie/cioara. Vigantolul i-l dau cu lingurita. Pedi mi-a zis sa-i dau o picatura in plus ca ramane pe lingurita.

Monica mami de cu motoras CRISTIAN

(7.03.2009)

Mergi la inceput