***LMA spiridusi de ian -feb 2006 (347)***

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns toanca spune:

Silvi, nu, nu mi-am schimbat jobul; tot aici sunt; mi-au propus functia de sef serviciu; mai imi trebuie doar o aprobare (de altfel o formalitate pentru ca grecii au aprobat deja modificarea organigramei si crearea noului departament pentru mine); acum e practic o chestiune de timp...
Mea culpa, dar nu am retinut: ce examen dai?
Miha, asa e: ai dreptate; multi dintre colegii mei ar vrea sa vina; masa e cu adjunctul de la Divizia Juridica Internationala....da e un tataie
Ma bucur ca e ok Tudor
Giova, despre ce tir din Mcquin e vorba?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Giova spune:

ooo.... d-na Iuliana felicitari pt. avansarea la job.
il avem pe Mac- ala rosu, pe unul verde, si acum a vazut la real pe unul negru...care-l duce pe Nitroade-masina de curse neagra.

_
Gio de Edi (02.07.2009) si Marco(06.01.2006)
poze(1) www.dropshots.com/giova1" target="_blank">poze(2)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns toanca spune:

Multumesc.
Inca nu sunt numita oficial, deci de aia nu am dat de baut
Pe bune daca stiu despre ce tir e vorba
Noi il avem doar pe Mac; nici nu stiam ca mai sunt si alte tiruri

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns silvi_2005 spune:

Giova este prostia ai de Netlog sau Netblog deci daca iti zic de ce am intrat acaolo mori de ras. M-a rugat directoarea de la scoala lui Alain sa caut ceva persoane pe care le cunostea ea in Bucuresti si cu care se vazute acum ...17 ani si am tot scobit pe net ca isi schimbasera adresa si tipa si numele ca se casatorise...si pe ite-ul ala i-am gasit pe amnadoi si am si luat leg cu ei si o sa ii zic directoarei luni cred ca se va bucura tare. Jean zicea ca nu-s normala cum am dat de aia am gasit acul in carul cu fan am primit si eu invitatii de prieteniela un gogu cu bustul gol is la ica cateva specimene dar pe tine te-am acceptat Aveau smecheria aia ca deindaa ce intrai te puneau sa inviti toata lista eu am sters toate casutele ale sa trimit invitatiile Deci ne vedem si pe site-ul ala glumesc ca eu nu mai intru.
Miha ce bine ca e mai bine piticul.
Toanca long story cu ex ala e ceva de functionari europeni de vreun an am tot avut etape la el .


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Giova spune:

Silvia am vazut ca le-ai scris unora...ai semnat in cartea lor de oaspeti si aia e publica.
eu am intrat acolo din greseala...m-am inscris cand mi-a trimis cumnata invitatie si pe urma am gasit ceva amici din alba, cu care nu mai vorbisem de mult si doar pt. aia intru...sa citesac mesajele de la ei.
Iuliana si acum cu ce ocazie cina asta? daca nu sunt prea indiscreta...pt. numirea ta?
sunt si alte tiruri...cam fiecare masina de curse are unul...doar cu ce vin transportate?
il avem pe cel verde Kenworth, dar nu stim ce masina duce asta....si pe Mac, care il duce pe Mc'Quinn. noi sarim de la Thomas la Cars, Bob the builder, iar revenim la Thomas si tot asa.

_
Gio de Edi (02.07.2009) si Marco(06.01.2006)
poze(1) www.dropshots.com/giova1" target="_blank">poze(2)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns toanca spune:

Giova, nu esti indiscreta.
Nu are legatura cu numirea mea; cei de la Divizia Juridica Internationala sunt locati in Grecia si din cand in cand vin in Romania; de regula, cand vin in Romania sunt tratati ca oaspeti; ca atare, sunt invitati inclusiv la masa, chiar daca ei vin sa rezolve probleme; si isi arunca din timp "buzduganul" si spun cu cine vor sa ia masa
Silvi, am inteles: deci vrei sa devi functionar european; BRAVO! Multa bafta

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns maraki spune:

Miha sanatate baiatului, bine ca da roade tratamentul si se vad repede efectele.
Moaama are un chef de vorba fii-miu....nu ma pot concentra sa scriu Giorgos e in service cu masina sa schimbe o roata si sant singura cu Angelo.
Am vazut un film super cu Sean Penn, nu ma asteptam sa il vad in astfel de rol ( un tata retardat cu elemente autiste care trebuie sa isi creasca singur fetita iar cei de la protectia copilului il dau in judecata sa-i ia copilul )Pe Robert de Niro l-am vazut intr-un film si avea rol de handicapat, si-a jucat rolul extraordinar de bine M-a lasat masca si Sean Penn, chiar zici ca este retardat, atat de bine joacaaa In schimb, plangi de nu mai poti la film Se numeste : I am Sam

Monica
http://www.community.webshots.com/user/maraki36
mami cu Angelo poniroulis ( 29 Dec. 2005 )
Foto Angelo
Angelo1
Angelo2
Angelo3
Angelo4
filmulete maraki5

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Giova spune:

Maraki filmul ala e bestial, am si eu la greu.
Iuliana o seara faina sa ai.

_
Gio de Edi (02.07.2009) si Marco(06.01.2006)
poze(1) www.dropshots.com/giova1" target="_blank">poze(2)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns marchplayer spune:

LA MULTI ANI ALEXANDRE! SA FII FERICIT, SA FII SANATOS SI SA CRESTI MARE MARE!!

Cu intarziere mai fac o urare,

LA MULTI ANI MARIA!! SA FII IUBITA, FERICITA, SA FII SANATOASA SI SA CRESTI MARE!

Adesea ma gandesc la micuta Maria, n-am mai vazut-o de foarte multa vreme. Oare ce mai face? Greu sa cresti fara mama. Ma indurereaza mereu gandul asta.
Urez La multi ani tuturor copiilor! sa traiti si sa cresteti mari! sa aveti noroc in viata si tot ce va doriti sa se implineasca.
hai ca mai avem putin si trecem la adolescenti

Giova ti-ai luat wii pana la urma??

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Giova spune:

am luat Daniela. I-am vazut si pe ai tai cum boxeaza, ca si marco. voi aveti accesorii in dublu exemplar, trebuie sa luam si noi.
Vezi ca la discutii generale a scris Tudor-tatal mariei si a pus o poza cu ea de la serbarea de Craciun.

_
Gio de Edi (02.07.2009) si Marco(06.01.2006)
poze(1) www.dropshots.com/giova1" target="_blank">poze(2)

Mergi la inceput